0

@Janiama Suarez z 6 lat nie potrafił zdobyć bramki na wyjeżdzie w LM, a ogólnie w tych rozgrywkach poza pierwszym i ostatnim sezonem, gdzie załadował 7 i 5 goli, to mu szło bardzo słabo lub przeciętnie. Mówi się tutaj o samych rozgrywkach LM.

0

@MESSIah16 W 2014, ale jest duże prawdopodobieństwo, bo Lewy to najskuteczniejszy strzelec w LM po Ronaldo i Messim. Strzelał w 1 sezonie rozgrywek tyle goli ile Suarez w 3-4, a to mówi wiele. Ktoś mi napisze, że tam były jakieś zespoły pokroju Basel, Szachtara czy innych słabszych ekip, ale kto Suarezowi bronił strzelać z Slavią, Sportingiem Lizbona czy z Olympiacosem Pireus.

0

@DonMatteo901 Było minęło.

0

@Rewolucja123 Zgadza się w Kwietniu i wcześniej w Styczniu 2021, ale to tylko na pojedyncze kolejki.

1

@DLFCB Byliśmy za Koemana liderem, więc ostatni raz nie byliśmy w Czerwcu, a w Pazdzierniku 2020.

1

@PatrykBarca Nie wiem ile on ma lat, pewnie góra 30, ale dla mnie zrobił z siebie kretyna.

1

Kruk będzie ojcem, a się przefarbował i wygląda jak pajac. Nie chciałbym na miejscu tego dziecka oglądać swojego ojca za kilkanaście lat odpalając jakieś stare nagrania.

0

@AmigoBlancos Co jak co, ale gdyby nie zmiana zasad dotyczącej przyznawania ZP, to Benzema nie zdobyłby jej za ten rok.

0

Przy podchodzeniu do karnego Benzemy można było czuć, że nie strzeli. Brak formy i przeklęty bramkarz Osasuny dla Francuza.

3

Ktoś pisał, że Real do Mundialu nie straci punktów...

0

@takisobiektos Tak, a całą karierę był Dawidem.

0

Nie no... Spalonego nie było.

0

Jak to było podanie...

0

Benzema słabiutko, tak samo jak przed kontuzją.

0

@Herato 60 bramek w lidze jest niemożliwe. Jak zdobędzie 35-40 to będzie dobrze.

1

@kamiVeB Mallenco już nie ma. W przyszłym roku do odstrzału Lahoz. Na Manzano trzeba będzie poczekać z 7 lat, bo ma dopiero 38. Trochę nas jeszcze pomęczy.

2

@PatrychoO Mbappe dał cenne zwycięstwo. O tym też trzeba pisać.

3

@AlexDark00 De Jong takiej bramki jak strzelił dzisiaj Lewy nie strzelił i nie strzeli przez całą karierę.

0

@Marcin91fcb Nie ja zaczynałem jakieś bezsensowne gdybania. Gdyby nie było Benzemy, Viniciusa i Valverde, to Real byłby w takim samym miejscu jak my w tamtym sezonie.

1

@arasz1819 No i właśnie, to jest część siły Barcy. Lewandowski nie przyszedł tutaj z ulicy, a z klubu, który nie chciał go oddać i za około 50 mln Euro. Poza tym to jest pierwszy mecz po przerwie na kadry.

6

@masq @Sau_Ron @Colon Gdyby Gamper nie założył Barcelony, to by jej nie było.

6

Nie rozumiem pisania "Gdyby nie Lewandowski to byłoby kiepsko." Lewy został tu sprowadzony i to jest spora część siły Barcelony. Można też pisać, że gdyby Xavi, Iniesta, Messi, Busquets czy Pique, to nie byłoby tych sukcesów za Pepa czy gdyby nie Ronaldo, Kroos, Modric czy Ramos, to nie byłoby tych sukcesów Realu. Takie pisanie jest bezsensu.

1

@Tomason Racja na Bernabeu powinno pójść łatwiej :D

7

@HighestInTheRoom On pisał o rządach Tuska, a nie o PiS.

1

@Freudysta U mnie w pracy żaden romans nie poszedł dobrze. Oczywiście nie byłem uczestnikiem, bo mnie takie rzeczy nie rajcują, ale zawsze się to żle kończyło. Odejścia lub konflikty.

2

@NaFazieHitman Też się to czuło. Jak się miało 15 lat... Może tyle ma.

1

@AmigoBlancos Co jak co, ale Ronaldinho goleadorem nie był nigdy.

1

@barcelonaLM Rosja zostanie zniszczona, ale przy okazji zniszczy z pół Europy.

5

Ludzie czasami powinni się zastanowić 5 razy nim coś napiszą. Niektórzy to nawet 10.

1

@Sulimo W tym przypadku "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem." Ale tylko w tym, bo tak ogólnie nie cierpię Tebasa prawie, tak jak PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?