@Emhyr Mbappe już dużo więcej osiągnął niż Balotelli w tamtym czasie. I nawet gdyby mu coś w przyszłości odwaliło, to raczej drugim Balotellim nie będzie.
@Vamosdembouz Camavinga może buty czyścić Gaviemu. Już prędzej ten Czumeni czy jak mu tam, ale on już jest chyba na to za stary. Camavinga dostanie jak sobie zasłuży. Miał wygrać, bo Real wygrał LM?
@MesQueUnClub_87 Piszą to najczęściej użytkownicy, co mają po 14-15 lat i są ledwo -150-200 dni w serwisie. Takich osób nie należy brać na poważnie. Nastolatek zawsze pisze pod wpływem emocji na gorąco. Sam jak miałem te lata, to na TT potrafiłem wypisywać głupoty.
@MesQueUnClub96 U mnie jest coś takiego, że nie lubię Hiszpanów w tenisa. Coś jak w piłce nożnej Reprezentacja Niemiec. Tutaj wiele osób ma tak o Portugalii, bo jest ten kompleks Ronaldo. Ferrer, Nadal, Busta czy Alcaraz. Nie przepadam za nimi.
Już 20 lat od założenia FCBarca.com? W Sierpniu minęło mi 8 lat od założenia konta. Portal się już śledzi z 13-14 lat. Szybko ten czas leci. La Rambla już ma z 6-7 lat.
@adi7adi8 Krejcikova która lubi grać długie spotkania i ma żelazne płuca, ale to tylko się zdarzyło raz, a poza tym Świątek nie była wtedy nawet 70% formy.
W sumie ten karny na Lewym powinien zostać odgwizdany. Nie był tak oczywisty jak Dembele z Bayernem czy ręka zawodnika Interufaul na Lewym też w tym meczu, ale dość kontrowersyjna sytuacja. W samym tym sezonie mogliśmy mieć 5-6 rzutów karnych i nie mamy nawet 1. Można gadać bzdury, że nie można szukać na siłę karnych i próba odwrócenia uwagi od słabych spotkań. To nie były karne na siłę, a coś co się nam należało. Po jeszcze 4-5 takich sytuacjach podyktują nam z Almerią gdzie to nic nie da, bo to będzie na 4/5-0.
A wszedł krytykowany przez wszystkich Fati i wyczarował gola kontaktowego. Dembele i Rapfinha nie mogą razem grać. Albo jeden albo drugi. Ansu do ataku z Lewym. Kessie lub Gavi za Busquetsa. Trzeba dać Garcii jeszcze szansę, taki Busquets ma szansy od 4 lat.
@Janiama Busquets już nawet nie przegrywa pojedynków fizycznych, bo przegrać można zawsze. On jest gaszony jak pet. Nawet faulem nie potrafi zatrzymać podania Kroosa.
@Emhyr Busquets poza stratami i brakiem gry w obronie nie oferuje nic i La Bamba też się rzuca, że jak to Pusi musi grać, bo 6 lat temu był w TOP3 najlepszych ŚPD.
Jak Xavi dalej będzie wystawiał swoich byłych kolegów na najważniejsze mecze, to oni doprowadzą do jego zwolnienia i taki będzie finał. Są zawodnicy, których nie powinno być od 2-3 lat.
@Emhyr Nic nie odpowiedziałem. Wystarczy, że Lewy utrzyma tą serię, co teraz ma i nagroda jego. Benzema w tym sezonie gra przeciętnie lub jest kontuzjowany. Zobaczymy jutro co zrobi.
0
@AnnaMarianna Tak.
0
@Emhyr Mbappe już dużo więcej osiągnął niż Balotelli w tamtym czasie. I nawet gdyby mu coś w przyszłości odwaliło, to raczej drugim Balotellim nie będzie.
0
@Bzyczekk Tacy też się trafiają, ale dużo dzieciaków też jest.
1
@P33ck Już niedługo. Do czerwca trzeba czekać.
0
@Mezocyklon87 Dolicz sobie, że Pedri czy Gavi muszą robić 3 km za Busquetsa. Ktoś musi asekurować najlepszego ŚPD na świecie.
1
@Vamosdembouz Camavinga może buty czyścić Gaviemu. Już prędzej ten Czumeni czy jak mu tam, ale on już jest chyba na to za stary. Camavinga dostanie jak sobie zasłuży. Miał wygrać, bo Real wygrał LM?
4
@MesQueUnClub_87 Piszą to najczęściej użytkownicy, co mają po 14-15 lat i są ledwo -150-200 dni w serwisie. Takich osób nie należy brać na poważnie. Nastolatek zawsze pisze pod wpływem emocji na gorąco. Sam jak miałem te lata, to na TT potrafiłem wypisywać głupoty.
1
@MesQueUnClub96 U mnie jest coś takiego, że nie lubię Hiszpanów w tenisa. Coś jak w piłce nożnej Reprezentacja Niemiec. Tutaj wiele osób ma tak o Portugalii, bo jest ten kompleks Ronaldo. Ferrer, Nadal, Busta czy Alcaraz. Nie przepadam za nimi.
1
Już 20 lat od założenia FCBarca.com? W Sierpniu minęło mi 8 lat od założenia konta. Portal się już śledzi z 13-14 lat. Szybko ten czas leci. La Rambla już ma z 6-7 lat.
1
@shvead20 Iga ma raczej zapewniony tytuł sportowca roku po US Open. Półfinał AO, RG, USO i sporo wygranych turniejów wysokiej rangi.
2
@wasacz Absolutnie nie. Nie przypadkowo Czeszka wygrała RG rok temu. Przypadkowo to Raducanu wygrała US Open.
3
@adi7adi8 Krejcikova która lubi grać długie spotkania i ma żelazne płuca, ale to tylko się zdarzyło raz, a poza tym Świątek nie była wtedy nawet 70% formy.
3
Iga pewnie na 3-0.
3
No. Teraz co Iga zagrała to TOP.
2
W sumie ten karny na Lewym powinien zostać odgwizdany. Nie był tak oczywisty jak Dembele z Bayernem czy ręka zawodnika Interufaul na Lewym też w tym meczu, ale dość kontrowersyjna sytuacja. W samym tym sezonie mogliśmy mieć 5-6 rzutów karnych i nie mamy nawet 1. Można gadać bzdury, że nie można szukać na siłę karnych i próba odwrócenia uwagi od słabych spotkań. To nie były karne na siłę, a coś co się nam należało. Po jeszcze 4-5 takich sytuacjach podyktują nam z Almerią gdzie to nic nie da, bo to będzie na 4/5-0.
1
Karny na Lewym? Nie wiem. Dla mnie to powinno być sprawdzone z kilka razy z różnych perspektyw. Podobnie jak wcześniej jak został uderzony w twarz.
4
@Kondziubarca Narracja 2 tyg temu była inna. Za 2 tyg znowu będą tęsknić.
0
@PatrykBarca Araujo lub Kounde na PO. Roberto out i defensywa lepiej obsadzona.
0
@pt9 Nie wiem czy w kreacji by było lepiej, ale Pedri nie musiałby asekurować w defensywie dziadka.
2
A wszedł krytykowany przez wszystkich Fati i wyczarował gola kontaktowego. Dembele i Rapfinha nie mogą razem grać. Albo jeden albo drugi. Ansu do ataku z Lewym. Kessie lub Gavi za Busquetsa. Trzeba dać Garcii jeszcze szansę, taki Busquets ma szansy od 4 lat.
0
@Survier Ty możesz tego nie pamiętać, bo możliwe jesteś za młody.
0
@cold_play Zbyt wolny? Jest z 2 razy szybszy od Suareza w 2 ostatnich sezonach u nas.
0
@Janiama Busquets już nawet nie przegrywa pojedynków fizycznych, bo przegrać można zawsze. On jest gaszony jak pet. Nawet faulem nie potrafi zatrzymać podania Kroosa.
0
@Emhyr Busquets poza stratami i brakiem gry w obronie nie oferuje nic i La Bamba też się rzuca, że jak to Pusi musi grać, bo 6 lat temu był w TOP3 najlepszych ŚPD.
6
Jak Xavi dalej będzie wystawiał swoich byłych kolegów na najważniejsze mecze, to oni doprowadzą do jego zwolnienia i taki będzie finał. Są zawodnicy, których nie powinno być od 2-3 lat.
3
Oby było dobrze z Roberto i Busquetsem.
0
@wasacz Djokovic czy Nadal robili tak samo, to jest taktyka.
0
@tbas Iga jest bardzo spokojna i żaden baniak jej nie odleciał. Po prostu ma gorszy moment w meczu.
0
@Emhyr Nic nie odpowiedziałem. Wystarczy, że Lewy utrzyma tą serię, co teraz ma i nagroda jego. Benzema w tym sezonie gra przeciętnie lub jest kontuzjowany. Zobaczymy jutro co zrobi.
1
@Venecio Włosi w Polsce jedzą pomidorową widelcem, bo myślą, że to Spaghetti.