@Kgorecki2500 Pokazywali go kiedyś przy Zełenskim. Wyglądał jak jego goryl. Prezydent Ukrainy to nie jest wysoki facet, bo ma 170 cm wzrostu, ale jednak duży ten przewodniczący parlamentu.
@Tasde Jak Real potrafił neutralizować nasze atuty, tak Bayern czy Inter sobie nie radzili. W tych 2 meczach powinny być 3 rzuty karny i tylko sędzia wie dlaczego ich nie było. Z Interem zagraliśmy słabo, ale 2 karne się należały. Z Bayernem powinniśmy prowadzić przynajmniej 2-0 do przerwy.
@Misugi14 Tak jak Valverde nie dostał po dupie za Romę i Liverpool, tak Xavi nie powinien dostać za obecną sytuacje w LM. Trzeba oceniać sprawiedliwie.
@Emhyr Nawet jak jakimś cudem będziemy dalej grali w LM, to i tak zrobi. On strzela przynajmniej 8 goli na sezon w LM. @MesQueUnClub96 Pamiętam jak niektórzy pisali, że będzie dobrze jak zrobi 20+. On ma prawie 20, a jeszcze końca Pazdziernika nie ma...
@YNOSVT Nie napisałem, że wyszliśmy z dołka, ale śmieszne są takie komentarze. Gdybyśmy zagrali taki mecz z Sevilla jak wczoraj Real, to by była właśnie gadka, że to najsłabsza Sevilla od lat i że zagraliśmy słabo.
@AFA90 To była najsłabsza Sevilla od lat, którą zmietliśmy 0-3 i to u nich. Więc, tak bym nie przesadzał z tym piekielnie mocnym Realem. Tydzień temu wygrali z nami, ale byliśmy w dołku.
Fati zawsze będzie strzelał więcej niż Dembele czy Raphinia. Jemu wystarczy 1/3 sezonu, żeby strzelić, to co tamci robią przez cały. Dlatego powinien być tym 2 przy Lewandowskim, a tamci niech się biją z Torresem o prawe skrzydło.
@Adi123456789 Młody chłopak, ale ma duże zadatki do ofensywy. Już nie raz je pokazywał. Nie czytam opinii La Rambli na temat tego zawodnika, bo każdego obsmarują gównem. To nie jest przypadek, że odebrał trofeum dla najlepszego młodego zawodnika.
Tak się naczytałem wiele opinii tutaj "Kto za Busquetsa na ŚPD?" Każdy z zawodników obecnych w kadrze. Przecież nic nie daje w defensywie, a od tego głównie defensywny pomocnik jest. Szkoda marnować potencjał Pedriego czy Gaviego do zadań defensywnych. Przez to robią po 13-14 km zamiast 10 i mniej dają w ofensywie, bo na to już nie ma sił.
2
@Kgorecki2500 Pokazywali go kiedyś przy Zełenskim. Wyglądał jak jego goryl. Prezydent Ukrainy to nie jest wysoki facet, bo ma 170 cm wzrostu, ale jednak duży ten przewodniczący parlamentu.
10
@Kamiloza91 Instagram.
0
@ViscaelBarca2007 Tak, ale za Tchoumeniego mieliśmy 5 lub nawet 6 Pedrich.
3
@Tasde Jak Real potrafił neutralizować nasze atuty, tak Bayern czy Inter sobie nie radzili. W tych 2 meczach powinny być 3 rzuty karny i tylko sędzia wie dlaczego ich nie było. Z Interem zagraliśmy słabo, ale 2 karne się należały. Z Bayernem powinniśmy prowadzić przynajmniej 2-0 do przerwy.
0
@Misugi14 Tak jak Valverde nie dostał po dupie za Romę i Liverpool, tak Xavi nie powinien dostać za obecną sytuacje w LM. Trzeba oceniać sprawiedliwie.
5
@Emhyr Nawet jak jakimś cudem będziemy dalej grali w LM, to i tak zrobi. On strzela przynajmniej 8 goli na sezon w LM. @MesQueUnClub96 Pamiętam jak niektórzy pisali, że będzie dobrze jak zrobi 20+. On ma prawie 20, a jeszcze końca Pazdziernika nie ma...
7
Jak myślicie Lewandowski zrobi 8 sezon z rzędu z 40+ golami?
0
@Janas11224 Hahahahah.
0
Niech mi ktoś przypomni. Na którym miejscu byliśmy o tej porze rok temu czy 2 lata temu w lidze?
0
@Luciano99 Jej stary wygląda jak Nadal po roku w Rosji.
2
@Corr Ładnie się tak śmiać z chorych ludzi? :D
11
@adi7adi8 Przynajmniej wreszcie, to on odszedł, a nie że klub go zwolnił.
0
@Emhyr Chyba mu się nudziło.
19
Xavi zjadł taktycznie Valverde.
0
Torres lepiej wygląda niż Dembele czy Raphinia.
3
@wojtekwojtkowski999 Busquets to jest spory minus, ale zobaczymy w ataku Lewego i Fatiego.
0
@YNOSVT Nie napisałem, że wyszliśmy z dołka, ale śmieszne są takie komentarze. Gdybyśmy zagrali taki mecz z Sevilla jak wczoraj Real, to by była właśnie gadka, że to najsłabsza Sevilla od lat i że zagraliśmy słabo.
0
@AFA90 To była najsłabsza Sevilla od lat, którą zmietliśmy 0-3 i to u nich. Więc, tak bym nie przesadzał z tym piekielnie mocnym Realem. Tydzień temu wygrali z nami, ale byliśmy w dołku.
0
@Kamiloza91 Z Bilbao to pytanie ile strzelimy, a żadna porażka nie wchodzi w grę.
2
@hayek Przynajmniej gra w jakiś poważnych produkcjach, a nie jak Karolak w List do M 26 czy ile tam.
24
@Comentateiro Zastanowi się? Jego zdanie jest nic nie warte i nie należy go brać na poważnie.
1
@Bocheno1 A co kogo obchodzi, co powie jakiś @masq ?
0
@Uukasz_93 Ale LM sobie wygrał.
1
@Comentateiro Jeszcze jedna popołudniówka do strawienia i też fajrant.
1
@Keson La Rambla kogokolwiek w czymkolwiek kogoś zjadła?
6
Fati zawsze będzie strzelał więcej niż Dembele czy Raphinia. Jemu wystarczy 1/3 sezonu, żeby strzelić, to co tamci robią przez cały. Dlatego powinien być tym 2 przy Lewandowskim, a tamci niech się biją z Torresem o prawe skrzydło.
0
@TR3YWAY Ty jesteś takim użytkownikiem półśrodkiem i nikt o to do Ciebie pretensji niema.
1
@PatrykBarca Większy absurd niż Cassano o Messim. Mój stary byłby lepszy niż Maradona, gdyby żle nie stanął w drodze do roboty.
2
@Adi123456789 Młody chłopak, ale ma duże zadatki do ofensywy. Już nie raz je pokazywał. Nie czytam opinii La Rambli na temat tego zawodnika, bo każdego obsmarują gównem. To nie jest przypadek, że odebrał trofeum dla najlepszego młodego zawodnika.
0
Tak się naczytałem wiele opinii tutaj "Kto za Busquetsa na ŚPD?" Każdy z zawodników obecnych w kadrze. Przecież nic nie daje w defensywie, a od tego głównie defensywny pomocnik jest. Szkoda marnować potencjał Pedriego czy Gaviego do zadań defensywnych. Przez to robią po 13-14 km zamiast 10 i mniej dają w ofensywie, bo na to już nie ma sił.