2

@adi7adi8 Oglądamy.

1

@Emhyr Nie jest powiedziane, że Francja osiągnie coś na MŚ. Równie dobrze może podzielić los poprzednich obrońców tytułu jak Włosi, Hiszpanie czy Niemcy, którzy po zwycięstwie MŚ 4 lata póżniej z grupy nie wychodzili. Poza tym gdzie Polska, a gdzie Francja. Polska ma pierwszą 11 gorszą niż Francja rezerwową i to bez Benzemy.

4

@Emhyr Nagroda jest za cały rok, a nie za 3 miesiące. Lewy Król strzelców Bundesligi, Złoty But i aktualnie najlepszy strzelec La Liga, a dopiero co przyszedł.

0

Prawdopodobnie Benzema zgarnie ZP, a Lewy FIFA The Best. Nagroda od FIFA jest za cały rok, a nie za poprzedni sezon.

0

@Herato Nie wiem, ale Balloteli miał naprawdę nawalone w głowie, a szkoda bo mógł zrobić dużo większą karierę.

1

@adi7adi8 To jeszcze nie ten poziom. Jest bardzo młoda i na pewno będzie grała z Świątek jeszcze nie raz. Mam nadzieję, że rozegrają jeszcze nie jedną batalie w Finałach i Półfinałach wielkich szlemów.

0

@jedrek7000 To jest jedyny element gry w którym jest lepszy od Lewego, ale musiałby mieć dobry dzień, bo były takie mecze, co też się nie mógł wstrzelić.

4

Podsumowując... Wypada nam 2 najlepszych ŚO w kadrze, a jeden z nich był najlepszym ŚO w kiepskim poprzednim sezonie u nas. Christensen dostaje kontuzji. Pozostaje nam postawić na emeryta, który już nie ogarnia i na Garcie, który przy sobie potrzebuje lepszego partnera. Na PO gra zawodnik, który nie wiadomo jakim cudem dostał nowy kontrakt, chociaż od 3 lat nie powinno go być w klubie. Na LO nie gra przebojowy Balde, który dostawał sporo szans i sobie całkiem dobrze radził. Co mogło pójść nie tak? Cała defensywa nie wspominając o Busquetsie, który jej nie wspiera jest na bardzo kiepskim poziomie. Strzeliliśmy 3 bramki i straciliśmy tyle samo.

0

@AlexDark00 Suarez miał realny wpływ na wpierdziele w LM~`Jesteś trollem, który próbuje na siebie zwrócić uwagę wypisując pierdoły, a wiesz jak trolle tutaj kończą. Niektórzy trollowali po 2-3 lata, a ostatecznie i tak dostawali perma.

0

@FCB24 Gdyby obrona grała lepiej, to nie stracilibyśmy 2 bramek, a jeszcze gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.

0

@FCB24 "Sam jest sobie winny." Xd Zastanów się co piszesz. Lewandowski nie gra w obronie.

3

Lewy będzie jedynym piłkarzem, który strzeli 7-8 bramek w Fazie grupowej i nie wyjdzie prawdopodobnie z grupy. Bo myślę, że z Bayernem coś wreszcie strzeli i z Viktorią dołoży z 2.

1

@mekston Tak jak za pierwszy mecz z Interem można go było winić, tak w tym drugim zrobił, co mógł.

1

Lewandowski to samo zrobił, co z Szwecją na ME. Strzelił 2 gole i nie można go winić o wynik tego meczu. Widać też było zaangażowanie.

0

@Survier Ty też tylko się odgryzać potrafiłeś i dawałeś żadnych argumentów.

0

@Survier A po co ma Ciebie zaorać? Czasami lepiej odpuścić.

0

@DonAndrzejos To Inieście też brakowało. Można to oceniać, bo grał w podobnych czasach, a nie 35-40 lat wstecz, a już za czasów Iniesty piłkarze przywiązywali uwagę do siłowni. Piłka aż tak się nie zmieniła przez kilka lat. Przerąbane w tych czasach ma defensywny pomocnik jak nie ma chociaż trochę masy mięśniowej, co jak Busquets. Sergio był swego czasu najlepszy, ale nigdy nie słynął z atutów fizycznych, bo był tego przeciwieństwem, ale miał inny sposób, bo był geniuszem. Nadal nim jest, ale nie jest już nawet chyba w 1/3 tej formy, co był kiedyś.

0

@takisobiektos W tamtym okresie to był przynajmniej 2 półki i nie chodzi tylko o wykończenie. Vinicius to był typowy jeżdziec bez głowy. Fati wiedział kiedy ruszyć, jak się ustawić i miał dużo większą inteligencje boiskową. Przewyższał nie tylko swój rocznik, ale i 3-5 lat zawodników starszych.

4

Ktoś przed chwilą wstawiał bramkę Suareza z Interem, a zobaczcie co zrobił ten dzieciak i to w Mediolanie. Jak dobry mógłby być, gdyby nie te cholerne kontuzje? Viniciusa to by przeżuwał i wypluwał.

0

@Amigo_Blanco Normalny jesteś? Czy ja napisałem, że to ja? Nie. To zastanów się co piszesz. Nigdy nie pisz "was" @pluszek Nie okradali firmy, bo w tej firmie jak na moje oko nie ma przedmiotu, który można ukraść. Chodziło o bałagan, którego nie było. Nie lubię tych gości, bo mi się z nimi ciężko pracuje i dogaduje, ale w tym przypadku muszę być bardziej obiektywny. @usztafik Jesteś wyżyną społeczną zarabiającą 50 tys miesięcznie? Śmiem wątpić. Mam znajomych, co mają wykształcenia zawodowe, a są bardziej kulturalni i ładniej się wysławiają niż osoby po studiach.

1

@Antimadridista_WR Przy butlach.

0

@Deeespacito To akurat było kłódka z szafką nie do przebierania, ale tam trzymasz różne rzeczy @Rust_Cohle Z takim podejściem dziwisz się, że jesteś na tej stronie skończony? Nie można donosić na kolegów w firmie, a w szczególności, że robił to tak jawnie, że wszyscy wiedzieli kto.

14

Jednego czego nienawidzę w pracy, to kablowania na innego. Jednemu konfidentowi z pracy zapchali kłódkę od szafki drewnem i i ją popisali. Nie pochwalam takiego zachowania, bo to jest trochę zachowanie rodem z Gimnazjum, ale w tym przypadku słuszne. Lepsze to niż wpie.dol po pracy. Co najgorsze on, to zgłosił i teraz będą mieli problemy te osoby, co to zrobiły. W sumie bez żadnych dowodów nic nie mogą zrobić, bo nic nikt nie widział.

0

@Survier Trener to autorytet i odpowiada za całą drużynę i nią zarządza, a piłkarz to jednak piłkarz i to nieistotne czy jest najlepszy czy nie. Zresztą trener nie mówi, że wygramy LM czy inne takie deklaracje przed sezonem. Poza tym Messi chyba nie powiedział, że puchar wróci na Camp Nou, a postara się, żeby wrócił, a to jest różnica.

7

@Survier Messi tak zapowiadał, a nie cała drużyna. Robił wszystko, żeby tak było i prawie mu się udało. Niestety 1 piłkarz nie odwali całej roboty. Nawet jak jest najlepszy w historii. Można go winić za różne spotkania co znikał, ale za rewanż z Liverpoolem nie można go winić. Jakby pozostali zawodnicy nie mieli pełnych gaci jak tylko wychodzili na boisko, to mogło być inaczej. Wystarczył gol na 1-1 i Liverpool by się nie pozbierał.

0

@bartekvisca Nawet nie pamiętam, że Enrique tak mówił, ale jeśli tak powiedział, a mogło tak być, to miał wielkie cojones. To mi się zawsze u niego podobało, a szczególnie jak się odnosił do tych hien dziennikarskich.

0

@Mario96w Ryba to ryba, a pies to pies. Co to w ogóle za porównanie?

0

@RosjaninBut To sobie zobacz jego interwencje z Celtą. TOP.

1

@Pedri16Future `Zawodnicy prosili, żeby na Bernabeu na nich nie gwizdać. Są rozpieszczeni bardziej jak my i to dużo bardziej, a szczególnie, że w tamtym czasie wygrywali 3x LM.

5

@Pedri16Future Liverpool i Real jednak bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?