1

@Coutinho007 Jednokolanowiec i do tego zakolak. Co się stało z jego pięknymi blond włosami jak tutaj przychodził? Widać było, że to jest facet na poziomie, a teraz gdyby nie był milionerem i znanym piłkarzem, to bym pomyślał, że z pod nocnego w Barcelonie go zgarnęli i dali mu rękawice, tak na poważnie, to nie jest 1/3 tego bramkarza co kiedyś.

0

@MateuszGotowka99 Zarząd nie może odpowiadać za jakiś małpiszonów.

1

@Medium Nie wiadomo, czy gdzieś za lotniskiem nie dostał łomotu i mu ktoś tego zegarka nie ukradł :D

0

@DonAndresFCB I co roku przed Wigilią o karpia w Lidlu.

0

@Bagsik88 Mam nadzieję, że kluby pokroju Sevilli czy Villa utrzymają ten poziom, ale Tebas im zadania nie ułatwia, a wręcz robi wszystko, żeby La Liga mniej znaczyła.

0

@Encore Wiedziałem, że De Jong jest dość szybki, ale aż tak? Tam przy linii autowej Araujo? Dembele kiepsko wystartował. Oglądam 3 raz i widać, że nie biegł na pełnym gazie.

0

@MesQueUnClub_87 Teraz jesteśmy mądrzejsi. Kto wiedział, że Coutinho będzie takim niewypałem? W Liverpoolu był świetny. Z takim Hazardem było jeszcze gorzej.

2

Niech się skuszą na Depaya.

0

@MesQueUnClub_87 W 2019 chciało ich 3/4 Europy.

0

@Bagsik88 To jest coś innego. Z sezonu na sezon będzie coraz ciężej, żeby taki Villarreal wygrał LE, bo to jest nie do pomyślenia, żeby Półfinalista LM nie mógł zarejestrować nowych zawodników. Barcelona, Real czy Atletico jeszcze dadzą radę, a te słabsze ekipy będą miały problem. Już mają problem.

1

@MesQueUnClub_87 Aktorsko to był kiedyś świetny, ale jak człowiek traci bardzo dużo. @Borneo A o tym to nie słyszałem, a o co chodzi?

0

@Kgorecki2500 No, niestety, ale jest coraz gorzej pod tym względem.

4

@Mow_mi_Douglas Liga Angielska dzięki Tebasowi uciekła La Lidze na lata świetlne. Teraz czekać aż ucieknie Włoska, Niemiecka i za kilka lat będzie jak w Ligue1.

0

@kiper09 Nie korzystam dla mnie to dziadostwo.

0

@Sau_Ron Nie wydaję mi się, że Laporta pozwoliłby na zdominowanie LM przez Real i za jego kadencji bardziej byśmy powalczyli o te rozgrywki. Obronilibyśmy LM przed Realem w sezonie 2015 2016, gdzie powinniśmy to zrobić lub nie zaliczylibyśmy klęsk z Romą i Liverpoolem. Nie byłoby tego co było za dalszych rządów Bartomeu.

0

W dzisiejszych czasach rządzi pieniądz. Nawet jak ktoś kogoś złapie za rękę, która kradnie, to ktoś powie "To nie moja ręka."

1

@Rewolucja123 Kończył, ale nie zrobiłby z klubu tego, co zostawił Bartomeu. Żeby klub nie mógł przedłużyć kontraktu najlepszego piłkarza w historii tego klubu i w historii tego sportu. Mnóstwo pasożytów, którzy zarabiali o 2-3 razy za dużo i praktycznie doprowadzenie do bankructwa.

9

Gdyby Laporta był tutaj z Alemanym w czasie całej kadencji Rosella-Bartomeu to klub nie miałby teraz takich kłopotów, miałby więcej trofeów i nie pozwoliłby, żeby Real zdominował LM.

0

@takisobiektos W ostatnich latach nie słyszałem o jakiś ofertach za niego, gdyby go jakiś klub z jakiegoś górnego szczebla chciał, to by go miał.

0

@Encore Pisali o 50-55 mln Euro, dla mnie to deal życia. @takisobiektos Możliwe, ale gdyby był rzeczywiście jakimś super grajkiem, to nie grał by 7 lat w Lazio.

0

@Bykunn To chyba pierwszy raz na tej stronie, bo kolega @tomasz.s94 zaczął bronić swojej wiary. Dużo częściej było tutaj bronienie środowiska osób LGBT i murzynów niż obrona wiary. Środowisko LGBT wcale nie jest lepsze, bo się afiszuje w swoich poglądach i na siłę chce o sobie przypominać, to zawsze działa w obie strony.

2

Wczoraj zmarła Olivia Newton-John. Wielka szkoda pamiętam ją z filmu "Grease". Kiedyś myślałem, że była młodsza od Travolty, a 6 lat starsza była.

1

@Encore Nie mam bladego pojęcia jak się sprawował w Lazio, ale kiedyś był łączony z większymi klubami niż Włoska drużyna. Zakisił się trochę w tym Lazio. Kwota 68 mln Euro, gdzie my płacimy za sporo lepszego Silve 50, to spore przepłacenie.

0

@Bykunn Prędzej będą się czepiać jak ktoś obrazi środowisko LGBT lub murzynów niż uczucia religijne.

0

@Rl9k1nG To był piękny tartak w pomocy. Do tego Umtiti z jedną nogą, słaby Lenglet i Suarez/Roberto dawno po swoim prime :D

15

@Pawel13sz Takie podejście u zawodnika się szanuje, a nie jakieś trzymanie się pazurami jak Braitwhaite czy przez lata Umtiti.

0

@MarcinVeB10 Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby ukraść komuś obuwie, to jest niehigieniczne. Wystaw szczoteczkę do zębów, zobaczymy czy też ukradną. @Jasialdinho No, to raczej normalne nie jest. U mnie sąsiedzi na klatce schodowej zostawiają różne rzeczy i jakoś nikt niczego jeszcze nie ukradł.

2

@covidout Nie żeby coś, ale porównanie z 4 liter.

0

@Mocher91 Gdzie przeczytałeś, że miałoby się nie udać kogokolwiek zarejestrować?

0

@Pawci023x Tylko Brazylia uznaje ten sport za religie, więc to sobie można wyobrazić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?