0

@Encore Pisali o 50-55 mln Euro, dla mnie to deal życia. @takisobiektos Możliwe, ale gdyby był rzeczywiście jakimś super grajkiem, to nie grał by 7 lat w Lazio.

0

@Bykunn To chyba pierwszy raz na tej stronie, bo kolega @tomasz.s94 zaczął bronić swojej wiary. Dużo częściej było tutaj bronienie środowiska osób LGBT i murzynów niż obrona wiary. Środowisko LGBT wcale nie jest lepsze, bo się afiszuje w swoich poglądach i na siłę chce o sobie przypominać, to zawsze działa w obie strony.

2

Wczoraj zmarła Olivia Newton-John. Wielka szkoda pamiętam ją z filmu "Grease". Kiedyś myślałem, że była młodsza od Travolty, a 6 lat starsza była.

1

@Encore Nie mam bladego pojęcia jak się sprawował w Lazio, ale kiedyś był łączony z większymi klubami niż Włoska drużyna. Zakisił się trochę w tym Lazio. Kwota 68 mln Euro, gdzie my płacimy za sporo lepszego Silve 50, to spore przepłacenie.

0

@Bykunn Prędzej będą się czepiać jak ktoś obrazi środowisko LGBT lub murzynów niż uczucia religijne.

0

@Rl9k1nG To był piękny tartak w pomocy. Do tego Umtiti z jedną nogą, słaby Lenglet i Suarez/Roberto dawno po swoim prime :D

15

@Pawel13sz Takie podejście u zawodnika się szanuje, a nie jakieś trzymanie się pazurami jak Braitwhaite czy przez lata Umtiti.

0

@MarcinVeB10 Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby ukraść komuś obuwie, to jest niehigieniczne. Wystaw szczoteczkę do zębów, zobaczymy czy też ukradną. @Jasialdinho No, to raczej normalne nie jest. U mnie sąsiedzi na klatce schodowej zostawiają różne rzeczy i jakoś nikt niczego jeszcze nie ukradł.

2

@covidout Nie żeby coś, ale porównanie z 4 liter.

0

@Mocher91 Gdzie przeczytałeś, że miałoby się nie udać kogokolwiek zarejestrować?

0

@Pawci023x Tylko Brazylia uznaje ten sport za religie, więc to sobie można wyobrazić.

1

@Sulimo Przez pół roku nie dałoby się tego wypić.

0

@Coutinho007 Kontuzja i póżniej nie było nadziei, że odbuduje formę i go wywalili.

1

@Kgorecki2500 Pjanica woleć, to czysty masochizm, ale on pogra u nas tylko sezon i wróci Nico. Trener wie zawsze najlepiej. Lepiej się pomęczyć sezon z Pjanicem i go póżniej wywalić, a póżniej wraca Nico.

0

@Coutinho007 To sobie zobacz Rafinhe. Poszedł do Celty i do nas wrócił.

5

@MesQueUnClub96 Ogólnie duet Rosell-Bartomeu to najgorsze, co mogło być.

1

@Deeespacito A jak nagle się budzisz z IQ o 40 więcej.

0

@Culer_1906 Oby tak.

2

@Culer_1906 Mam nadzieję, że zostanie.

2

@Janas11224 Barcelona wtedy była w takiej formie, że gdyby trzeba było wygrać na Alianz to by wygrali.

0

@SkilledHydra16 No, to w 2026 i będzie git.

1

@FC1899Barca Lewandowski po zakończeniu kariery powinien kupić Legię i zaorać to.

4

Frenkie zamyka japy hejterom.

0

@agaFCB No, chyba jednak nie. Ten sezon miał przeciętny, ale 2 pierwsze, to najlepszy pomocnik Barcelony. No, chyba że oglądasz Barce od tamtego sezonu.

0

De Jong ma odejść, a Roberto zostać? No, chyba nie.

3

@agaFCB To się nie nabieraj, ale zacznij lepiej oglądać mecze.

0

@BulaKG Z Google. @FCB_dimiC Nie wydaję mi się, że gdyby tyle było to ubrałby koszulę i coś jeszcze na to.

0

@Medium Tam jest 21 stopni, a nie 31.

3

@VegetaPolska Masz właśnie dobrze wyjaśnione. Jesteś dla nią tylko opcją B jak nie wypali A, a jak z nią będziesz, to będzie wspominała o opcji A. Taka dziewczyna nie jest godna twojej uwagi. Nie jest godna uwagi żadnego faceta. Śmierdzi to Friendzone na kilometr @AlexDark00 Myślę, że brat jest bardzo młody/bardzo naiwny lub jednego i drugie. Mój kolega miał tak przez rok, ale wreszcie przemówiłem mu jakoś do rozumu. Ciężko było, bo to była twarda zawodniczka, ale czułem, że nie mogę odpuścić, a w pewnym momencie było blisko.

0

@Nano22 Ale to u nas zamiast mieć w to wywalone, to komentatorzy przez rok podkreślali, że Ter Stejgen, a nie Ter Sztegen, a i tak większość mówiła Ter Sztegen. Teraz nagle się pojawił jakiś Dejwid Alaba u Polskich komentatorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?