0

Dlatego napisałem "może" ale jak na razie na to się nie zapowiada że przejdą Basel.

0

Lech może i grał wczoraj bardzo słabo, ale może będzie sensacja i rozbiją Basel w dwumeczu, tak jak Legia Celtic rok temu, w tedy też się na to nie zapowiadało że Legia zmiażdży Celtic.

0

Znowu wylecą z wielkim hukiem z LM, mają pakę niezłą, ale to nie są zawodnicy na Tiki Takę.

1

Jaga to jeszcze większe dno niż Lech.

1

Tylko że Legia grała rok temu o niebo lepiej niż Lech w tym roku.

1

Lech odpadnie, nie chcę być pesymistą, ale na Basel to nie starczy, chyba że jakimś cudem ich przejdą to potem może być Valencia, lub Lazio.

1

Pojedynek z United będzie ciekawy, ale pojedynek z Chelsea będzie jeszcze ciekawszy, ciekawe czy Mou zaparkuję swój słynny autobusik nawet w tak mało ważnym meczu?

0

W zeszłym sezonie tyle dostawał szans że można na palcach policzyć, mam nadzieję że w tym sezonie będzie grał częściej.

1

Wenger to cwaniak pewnie da te 12 mln euro, a my go odkupimy z Arsenalu za jakieś 40-50 mln Euro za jakieś 3 lata.

1

Mam taką samą piłkę.

0

Dobra biorę Redbulla może dotrwam do meczu :)

0

Javier będzie odpoczywał o nie zagra w tym turnieju, podobnie jak Bravo, Messi, Alves, Neymar.

0

I tak się pewnie ktoś zapyta, nawet może pod tym artykułem, ale to są leniwce którym się nie chce szukać.

17

I pomyśleć że taka Legenda jak Steven Gerrard nie ma na swoim koncie Mistrzostwa.

2

"Ter Stegen: Bardzo nie lubię Realu." Czyżby HD znalazły nowego kozła ofiarnego?

6

Komentarz usunięty

0

Zrób taką wielką flagę z napisem "pozdrawiam wszystkich ze strony fcbarca.com", tak będzie najlepiej :)

0

Ten plakat bardzo ładnie wygląda, ktoś się musiał napracować żeby go zrobić, szacunek.

2

Z Roberto na ŚPD może coś będzie, na pewno jest lepszy niż Illiara :D

0

Też wole żeby Barcelona nie latała do USA na jakieś Tournee.

1

Nastawiam sobie jutro budzik na 5:00 i idę spać o 23 tego meczu nie mogę przegapić :d

0

Tylko że Ronaldo przychodził do Realu z dobrym dryblingiem i obiema nogami potrafił kopać, a Bale tylko potrafi sobie piłkę wypuścić i obiegać przeciwników, a wiadomo że ma w La Liga bardzo mało miejsca, on do tego ma tylko jedną nogę nie potrafi kopnąć piłki gorszą stopą zawsze schodzi na lewą.

0

Dlaczego wszyscy liczą tylko jego staty odkąd gra w Realu. 196m (84g) to są jego statystyki w lidze Angielskiej wcale jego staty tak nie powalały czy w Lizbonie 25m (3g) również w lidze.

7

Jak Barcelona wygrała tryplet w sezonie 2008 2009 to, to była zasługa Laporty, zawodników i trenera. Jak Barcelona wygrała tryplet w sezonie 2014 2015 to, to była zasługa trenera i zawodników, logika niektórych użytkowników tutaj.

3

Jeśli Bartomeu otrzymał więcej głosów niż pozostała trójka kandydatów razem wziętych, to coś musi być na rzeczy.

1

Widać że pomysł jest w Wielkiej Brytanii sprzedają się jak świeże bułeczki.

0

25 mln, ale tylko w funtach.

7

Laporta z tym co przedstawił to niech się nie dziwi że była taka przepaść pomiędzy nim, a Bartkiem. On był taki pewny siebie, byłem za Laportą, ale po prostu wygrał lepszy.

25

Znowu CR na palcach stoi na okładce AS, przecież to widać bo Ronaldo nie może być wyższy od Varane który ma ponad 190 cm wzrostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?