Laporta mnie już wcale tak nie przekonuję, powiedział że jego Barcelona chce korzystać z wychowanków, a potem mówi że sprowadzi Pogbę ja uważam że jak sprowadzi Pogbę to dni Rafinhy i Roberto w klubie są policzone, bo w ogóle nie będą mieć szans na grę chyba że będziemy mieli pół składu kontuzjowanego i zjechanego jak Real przez pół sezonu, to w tedy sobie pograją, ale raczej jak tak będzie nie obronimy LM.
A pomyśleć że w 2011 nie wyobrażałem sobie Barcelony bez Pedro, uważam że jeśli chce grać więcej to powinien odejść bo MNS jest nietykalne i do tego mamy dwóch młodych jak Munir i Sandro, jeszcze w styczniu dojdzie Vidal który może grać zarówno na pozycji Pedro lub na Prawej obronie.
Nie możemy dopuścić żeby UEFA znów zabierała naszym zawodnikom medale, musimy mieć jednego podstawowego golkipera który będzie grać w Lidze i LM, oraz drugiego który będzie grać w PK i w mało ważnych meczach w LM i Lidze.
No już Jaruś cieszy dupsko że nie będzie Casillasa, wystarczy wejść na jego Twittera i zerknąć na jego durne posty i to tak powinien się zachowywać redaktor?
Przecież mieliśmy zawieszonego bana przez FIFE, wszyscy poza Turanem i Vidalem, to zawodnicy sprowadzeni jak mieliśmy bana zawieszonego, więc jakby nie mieliśmy w tedy bana.
5
I dobrze że się kumplują.
3
Laporta mnie już wcale tak nie przekonuję, powiedział że jego Barcelona chce korzystać z wychowanków, a potem mówi że sprowadzi Pogbę ja uważam że jak sprowadzi Pogbę to dni Rafinhy i Roberto w klubie są policzone, bo w ogóle nie będą mieć szans na grę chyba że będziemy mieli pół składu kontuzjowanego i zjechanego jak Real przez pół sezonu, to w tedy sobie pograją, ale raczej jak tak będzie nie obronimy LM.
0
Jak zobaczyłem minę Casillasa to samemu mi się zachciało płakać, gość oddałby życie za ten klub, a został potraktowany jak śmieć.
16
https://www.facebook.com/ilovecalcio/photos/a.158343067545214.28764.107309452648576/1009347582444754/?type=1&theater Smutno mi się zrobiło jak zobaczyłem to zdjęcie.
0
20 lat masz.
0
Według twoich danych 100, ale to raczej ustawiłeś dla beki.
0
Oglądałem ten finał już 4 razy obejrzę i piąty bo warto sobie przypomnieć.
0
Piwo w twoim wieku nie jest wskazane :)
6
Bartomeu powiedział właśnie, że "są zarządem z najmniejszą ilością spraw sądowych". On chyba oc***ał.
0
No, a mówią że Casillas był lepszy.
0
Dziecko i po co się tak napinasz? UEFA miała zabrać im medale i do tego zakomunikowała że ta LM nie zostanie im zaliczona.
50
A pomyśleć że w 2011 nie wyobrażałem sobie Barcelony bez Pedro, uważam że jeśli chce grać więcej to powinien odejść bo MNS jest nietykalne i do tego mamy dwóch młodych jak Munir i Sandro, jeszcze w styczniu dojdzie Vidal który może grać zarówno na pozycji Pedro lub na Prawej obronie.
0
Nie możemy dopuścić żeby UEFA znów zabierała naszym zawodnikom medale, musimy mieć jednego podstawowego golkipera który będzie grać w Lidze i LM, oraz drugiego który będzie grać w PK i w mało ważnych meczach w LM i Lidze.
0
Za 3 lata jak Raul? Całkiem możliwe.
3
No już Jaruś cieszy dupsko że nie będzie Casillasa, wystarczy wejść na jego Twittera i zerknąć na jego durne posty i to tak powinien się zachowywać redaktor?
2
Ja się w ogóle dziwie jakim cudem przegraliśmy na Stamford Bridge, tam powinno być z 1-4.
1
Takiego Cracka jak Muller na pewno nie wywalą, prędzej Pepa wywalą niż Mullera.
3
Nic nie przebije tych z sezonu 2010 2011, tamte były najpiękniejsze no i oczywiście te z sezonu 2009 2010 i 2011 2012 też były ładne.
8
0
Neymar poza klubem jak ma wakacje czy czas wolny może pić i balować ile chce, mediom nic do tego.
0
Na miejscu Messiego zakończył bym karierę w Reprezentacji, ciekawe gdzie by w tedy zaszła ta Argentynka.
2
Miło ze strony Falcao że broni Messiego.
0
Najbardziej to mnie dobiło z tym "Czy ty masz nowy klub, czy Getafe?"
0
Może gdyby Martino lub Tito zaufali by Songowi i stawiali by na niego częściej, byłby bardzo solidnym zmiennikiem dla Busquetsa, tak jak Keita kiedyś.
0
Przecież mieliśmy zawieszonego bana przez FIFE, wszyscy poza Turanem i Vidalem, to zawodnicy sprowadzeni jak mieliśmy bana zawieszonego, więc jakby nie mieliśmy w tedy bana.
8
Może to przez Fabregasa który całował trzy różne herby.
0
W mojej miejscowości jest stadion który góra pomieści 8 tys osób więc wiesz.
0
Nas powinno obchodzić kto będzie w wersji Polskiej, pewnie Lewy.
0
No z tym Montoyą to przesadziłeś :d
0
No to życzę Turanowi szczęścia mam nadzieję że lina pomocy Busquets Rakitic Turan będzie najlepsza na świecie.