Chciałbym żeby wygrał Laporta, ale nie traktuję tego jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, a to czy ktoś złapie perma to mnie jakoś mało interesuję, jak zasłuży to dostanie ,proste.
http://fangol.pl/view/107695/bayern-ustalil-cene-za-gotze Co o tym myślicie? Ja uważam że jest wart Max 25 mln Euro, strasznie z niego przereklamowany zawodnik w Bayernie ledwo na ławce się mieści, a oni za niego wołają 40 mln kpina.
Dla mnie Casilla jest przeciętnym bramkarzem, takich jest pełno, uważam że nic by się w Realu nie poprawiło nawet jakby kupili Neuera, problem leży gdzie indziej.
Uważam że Pedro powinien odejść ponieważ ma już 28 lat i to jest ostatni dzwonek żeby dostać za niego większe pieniądze niż 20 mln Euro, również dlatego że lepszy już nie będzie, a tylko blokuje rozwój Sandro i Munira.
7
Uważam że tryplet zamazał wszystko.
0
Lepsze to niż Benedito.
1
Niema szans jest zbyt wielka przewaga dla Bartomeu, żeby była druga tura.
0
Time break, lub Tair Break.
4
Szkoda że Freixa nie ma żadnych szans w walce z Bartkiem i Laportą, bo miał na prawdę sensowne pomysły i nikogo nie atakował.
2
No ja na miejscu Rakitica bym ją za to zrugał, uważam że takie widoki to tylko dla Ivana.
0
Ładne piłki do tyłu posłał, ja też tak potrafię.
11
Co za bzdura, jeden wyłysiał drugi zgolił włosy, kto w ogóle pisał ten artykuł?
0
Chciałbym żeby wygrał Laporta, ale nie traktuję tego jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, a to czy ktoś złapie perma to mnie jakoś mało interesuję, jak zasłuży to dostanie ,proste.
0
Przejmuj się sobą.
0
Mam nadzieję że Xavi w przyszłości dołączy do sztabu szkoleniowego Enrique, lub w przyszłości zostanie Prezydentem, albo dyrektorem sportowym.
28
"Alba: W Barcelonie Iker otrzymałby inne pożegnanie."
Teraz HD mają na kim się wyżyć.
0
Jestem ciekawy na kogo Carles oddał głos.
1
Ale to jest tylko mecz towarzyski, takich meczów nie brałbym pod uwagę.
4
Laporta dzisiaj musi wygrać, inaczej boję się o przyszłość tego klubu.
0
Nie będę odpowiadał na twoje komentarze, nędzny robalu.
0
Gdzie jest Rosell?
1
Liczę na sensację tak jak w wyborach na prezydenta Polski, niby Bronek faworyt,a wygrał Duda, niby Bartomeu faworyt, a wygra Laporta.
0
Kpisz sobie?
1
Co to za koleś z koszulką Figo i to jeszcze z Madrycką koszulką, powinni go z tam wywalić.
0
http://fangol.pl/view/107695/bayern-ustalil-cene-za-gotze Co o tym myślicie? Ja uważam że jest wart Max 25 mln Euro, strasznie z niego przereklamowany zawodnik w Bayernie ledwo na ławce się mieści, a oni za niego wołają 40 mln kpina.
0
0
Dla mnie Casilla jest przeciętnym bramkarzem, takich jest pełno, uważam że nic by się w Realu nie poprawiło nawet jakby kupili Neuera, problem leży gdzie indziej.
0
A w poprzednim sezonie nie był tym prawdziwym?
0
United pomimo tego że nie są nawet aktualnie w TOP 5 to i tak się łapią do czołówki wyprzedzając Bayern,Chelsea, kluby znacznie lepsze.
1
Uważam że Pedro powinien odejść ponieważ ma już 28 lat i to jest ostatni dzwonek żeby dostać za niego większe pieniądze niż 20 mln Euro, również dlatego że lepszy już nie będzie, a tylko blokuje rozwój Sandro i Munira.
3
Miał być Dawid De Gea, będzie Kiko Casilla.
0
Gdybym tylko coś zrozumiał, a to jest matka Ramosa?
0
Chcesz to wstawiaj, przynajmniej będę bardziej doinformowany.
0
Kiedy ktoś tych naszych polskich kopaczy nauczy grać, same drewna zero techniki.