7

Uważam że tryplet zamazał wszystko.

0

Lepsze to niż Benedito.

1

Niema szans jest zbyt wielka przewaga dla Bartomeu, żeby była druga tura.

0

Time break, lub Tair Break.

4

Szkoda że Freixa nie ma żadnych szans w walce z Bartkiem i Laportą, bo miał na prawdę sensowne pomysły i nikogo nie atakował.

2

No ja na miejscu Rakitica bym ją za to zrugał, uważam że takie widoki to tylko dla Ivana.

0

Ładne piłki do tyłu posłał, ja też tak potrafię.

11

Co za bzdura, jeden wyłysiał drugi zgolił włosy, kto w ogóle pisał ten artykuł?

0

Chciałbym żeby wygrał Laporta, ale nie traktuję tego jakby to była najważniejsza rzecz na świecie, a to czy ktoś złapie perma to mnie jakoś mało interesuję, jak zasłuży to dostanie ,proste.

0

Przejmuj się sobą.

0

Mam nadzieję że Xavi w przyszłości dołączy do sztabu szkoleniowego Enrique, lub w przyszłości zostanie Prezydentem, albo dyrektorem sportowym.

28

"Alba: W Barcelonie Iker otrzymałby inne pożegnanie."
Teraz HD mają na kim się wyżyć.

0

Jestem ciekawy na kogo Carles oddał głos.

1

Ale to jest tylko mecz towarzyski, takich meczów nie brałbym pod uwagę.

4

Laporta dzisiaj musi wygrać, inaczej boję się o przyszłość tego klubu.

0

Nie będę odpowiadał na twoje komentarze, nędzny robalu.

0

Gdzie jest Rosell?

1

Liczę na sensację tak jak w wyborach na prezydenta Polski, niby Bronek faworyt,a wygrał Duda, niby Bartomeu faworyt, a wygra Laporta.

0

Kpisz sobie?

1

Co to za koleś z koszulką Figo i to jeszcze z Madrycką koszulką, powinni go z tam wywalić.

0

http://fangol.pl/view/107695/bayern-ustalil-cene-za-gotze Co o tym myślicie? Ja uważam że jest wart Max 25 mln Euro, strasznie z niego przereklamowany zawodnik w Bayernie ledwo na ławce się mieści, a oni za niego wołają 40 mln kpina.

0

0

Dla mnie Casilla jest przeciętnym bramkarzem, takich jest pełno, uważam że nic by się w Realu nie poprawiło nawet jakby kupili Neuera, problem leży gdzie indziej.

0

A w poprzednim sezonie nie był tym prawdziwym?

0

United pomimo tego że nie są nawet aktualnie w TOP 5 to i tak się łapią do czołówki wyprzedzając Bayern,Chelsea, kluby znacznie lepsze.

1

Uważam że Pedro powinien odejść ponieważ ma już 28 lat i to jest ostatni dzwonek żeby dostać za niego większe pieniądze niż 20 mln Euro, również dlatego że lepszy już nie będzie, a tylko blokuje rozwój Sandro i Munira.

3

Miał być Dawid De Gea, będzie Kiko Casilla.

0

Gdybym tylko coś zrozumiał, a to jest matka Ramosa?

0

Chcesz to wstawiaj, przynajmniej będę bardziej doinformowany.

0

Kiedy ktoś tych naszych polskich kopaczy nauczy grać, same drewna zero techniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?