0

Chłopie skąd ty to wszystko łapiesz? :D

1

Tak? To policz lepiej ile my mamy wychowanków, a ile Real.

1

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/arturo-vidal-ma-trafic-do-bayernu-monachium/hg2h5r Tevez, Pirlo, a teraz Vidal, pewnie nie długo Pogba, oj słabnie to Juve.

0

Miałem Xboxa 360.

68

To się nazywa poświecenie, widać że chcę być golkiperem nr 1 w tym sezonie.

6

0

Mam do was pytanie co jest lepsze PS4 czy ONE? Kupie sobie którąś z tych konsoli i oczywiście FIFE.

2

Widać że Turan sobie znalazł kolegę :)

6

Ktoś chyba na tej stronie nie ma poczucia humoru i jest ponurym samotnikiem :d

0

Laporta to na pewno te balangi i zaprzeczanie samemu sobie, oraz również prze niego FIFA się nas uczepiła, Bartomeu kłamstwa, Neymargate i jakieś nieprawidłowości przy sprowadzaniu nieletnich czyli to co Laporta.

2

Albie się chyba trochę przybrało, trzeba to zrzucić.

0

Szkoda że dopiero w ostatnim sezonie zaczął grać na bardzo wysokim poziomie, powodzenia V.V

0

Mam nadzieję że doczekam się kiedyś aż ten dług spadnie do zera, lepiej mieć dług 328 mln niż ponad 600 jak ma Real.

0

Ale, jak przyszedł do Barcelony to miał 27 lat, a on mu dodał 2 lata.

5

Miał 27, a teraz ma 28, proszę cię naucz się liczyć.

0

60 mln Euro za Ramosa to duża przesada zastanawiałbym się czy dać za niego 45 mln Euro, z kilku powodów ponieważ ma już 29 lat i jest taką tykającą bombą nie wiadomo co temu zawodnikowi w danej chwili odwali.

0

Również kolego uważam że Barca z 2012 2013 to była resztka po Guardioli, mogę nawet stwierdzić mimo że Pepa nie było już na ławce to czułem się jakby on jeszcze tam był, również w tamtym pamiętnym sezonie Real nas rozgryzł od środka i za każdym razem z nami wygrywał i do tego przyszła klęska z Bayernem gdzie nas zmasakrował, wszystkie nasze słabe strony się pokazały. Sezon 2012 2013 i 2013 2014 to dwa najgorsze sezony w ostatnich latach.

0

Nie ma co narzekać musimy obronić Mistrzostwo nawet jeśli nam będzie ciężko, na to nie narzekam, ale narzekać dopiero będę jak Real znowu wylosuje Łudogorca, Basel lub jakiegoś innego chłopca do lania lub w 1/8 Shalke w tedy to nie będzie absolutnie przypadek jak my wylosujemy City, Bayern czy Chelsea.

1

Co do Benedito, on nie powinien gadać że Qatar ma jakiekolwiek powiązania z terrorystami, nie mając dowodów. Kto wie czy ten jego sponsor z Indii nie jest jakiś niebezpieczny.

7

Laporta z tym porównaniem Bartomeu do Pereza też grubo przesadził, Real ma ogromne zadłużenie z winny Pereza, a za rządów Rosella/Bartomeu zadłużenie znacznie spadło.

12

JL: "Espai chcecie realizować, a z burmistrzem nie rozmawialiście"
JMB: "Od roku rozmawiamy"
JL: "Z nową burmistrz też? Jest tu od miesiąca" To mnie wczoraj dobiło jak przeczytałem brzmiało tak jakby Barto nie wiedział co się dzieje.

5

Myślę że Freixa miał najlepsze propozycję i to on powinien zostać prezydentem, znając życie zostanie nim ktoś z dwójki Bartomeu czy Laporta i straciłem zaufanie do Laporty bo pierdzieli że trzeba korzystać ze szkółki, a sam chce sprowadzić Pogbę za gigantyczne pieniądze, Bartomeu nie ufam ponieważ wiem co nawyprawiał obecny zarząd to całe Neymargate, Sankcje FIFA i to całe wleczenie się po sądach.

0

Kto wygrał debatę prezydencką? Powinno być tak Joan Laporta i Agusti Benedito bo obaj atakowali Bartomeu i połączyli siły.

0

A ja chcę gwiazdkę z nieba, nie ma mowy Javier zostaje u nas.

2

1

A za 1992 kto dostał tą nagrodę i czy w ogóle była?

3

Ja nie wiem dlaczego nikt nie skrytykuje Aguero,Di Mari czy Pastore którzy przecież też są zawodnikami bardzo dobrymi i mogą pociągnąć Argentynę tylko wszyscy uczepili się Messiego jakby w Argentynie był tylko on z gwiazd.

0

Maradona powinien się cieszyć że ktoś taki jest jak Messi i go wspierać, za jego czasów obrońcy bali się go dotknąć, dlatego byli ujeżdżani przez niego równo, w dzisiejszych czasach przyjdzie jednego kryć 3 czy 4 na raz i trudno cokolwiek zrobić.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?