Szczerze to na miejscu Alvesa bym odmówił powołania, bo to jest pewne że gdyby Danilo był zdrowy Dunga nie chciałby Alvesa, dla mnie Dunga traktuje Daniego jak śmiecia, a to najlepszy PO sezonu 2014 2015 moim zdaniem.
Ta "Czarna ręka" chyba rzeczywiście istnieje, ktoś chce nam zepsuć humor komuś się nie podoba że znowu jesteśmy absolutnym Top 1, ja mogę tylko podejrzewać.
I dobrze że Alves został, on jest jaki jest może i często pajacuję, ale ja go lubię w szatni tworzy dobrą atmosferę i co najważniejsze wrócił do formy, teraz to jest jak wino im starsze tym lepsze.
Dla mnie jest to ostre przegięcie na siłę chcą go stawić na równi z Messim, widziałem 10 ładniejszych goli w tej edycji LM, nie jestem zakompleksiony na jego punkcie piłkarzem jest bardzo dobrym, ale nigdy nie stawie go na równi z Messim Ronaldo zawsze będzie te 3 czy 4 kroki za Leo.
Czyli Alves kocha Barcelonie i ma motywację, żałuję że czasami wyzywałem go od materialisty i że stracił motywację, ale teraz nie będzie pewniakiem Vidal jest lepszy od Montoi i Daglasa razem wziętych więc na pewno będzie dla Alvesa zagrożeniem.
Zdecydowanie miałbym dylemat, ale gdyby można był dwóch sprowadzić byłby to Samper i Sandro, ponieważ Samper widać że dobrze się sprawdził w LM z Apoelem, a Sandro wciągał dupą Pedro i Munira razem wziętych.
Jordi tobie też by się przydał godny rywal takiego ma Alves na prawej stronie, a ty przewyższasz Adriano o 2 klasy i masz pewne miejsce, trzeba kupić jakiegoś LO.
Nie możemy mieć 4 PO, musimy przynajmniej jednego wywalić obaj są strasznie słabi obu sprzedać, na Montoi da się zarobić z 10 lub 15 mln Euro, a na Daglasie nie. Vidal będzie mógł grać w styczniu i będzie naszym podstawowym PO i jeszcze mamy Alvesa który przedłużył kontrakt praktycznie tą pozycję mamy obsadzoną na lata.
Widziałem kilka spotkań Realu akurat jak bronił Navas by się mu przyjrzeć i uważam że do Bravo czy do Stegena to mu dużo brakuję, ale jest lepszy od Masipa :)
Zresztą sam nie wiem co jest dobre czy to żeby wygrał Bartomeu czy to żeby wygrał Laporta, moim faworytem w wyborach jest Laporta, a co jeśli odwali mu coś i wywali Enrique i Braidę i będzie chciał swojego wybranego trenera zatrudnić, ja się już trochę przywiązałem do Lucho i uważam że powinien być u nas przez najbliższe 3 lata.
Same dobre informacje wczoraj Aleix Vidal piłkarzem Barcelony, dzisiaj Barca dogadała się z Alvesem i chce przedłużyć kontrakt z Enrique, ciekawe co będzie jutro, może transfer Pogby?
Lucho niech najlepiej zostanie, wybudował swoją Barcelonę która po sezonie 2012 2013 i 2013 2014 została rozsypana, jesteśmy z kontry najlepsi na świecie, stosujemy głęboki pressing że przeciwnik nie wie co robić i dużo polepszyliśmy się ze stałego fragmentu gry, ogólnie jesteśmy drużyną kompletną, a gadki że Barcelona poradziłaby sobie bez trenera to głupoty.
Adriano mógł wlecieć na któreś dziecko i by było nieszczęście, Xavi dobrze zrobił że skarcił Neymara takie zachowanie jest niegodne, można się wygłupiać, ale bez przesady.
0
Szczerze to na miejscu Alvesa bym odmówił powołania, bo to jest pewne że gdyby Danilo był zdrowy Dunga nie chciałby Alvesa, dla mnie Dunga traktuje Daniego jak śmiecia, a to najlepszy PO sezonu 2014 2015 moim zdaniem.
0
Te 3 czy 4 to chyba nie z dyktand.
1
Nie wiem, ale ja bym Neymara skarcił tak samo jak zrobił to Xavi.
2
Ta "Czarna ręka" chyba rzeczywiście istnieje, ktoś chce nam zepsuć humor komuś się nie podoba że znowu jesteśmy absolutnym Top 1, ja mogę tylko podejrzewać.
0
Widać że nie zrozumiałeś, napinacz to prowokator troll który prowokuję i chcę się dowartościować wchodząc na stronkę wroga, coś co ty teraz robisz.
1
Wolę Rycerza który tępi hołotę z RM, niż takich napinaczy co tutaj włażą i robią niepotrzebny szum.
4
To wcale nie jest takie pewne że Laporta wygra te wybory.
0
I dobrze że Alves został, on jest jaki jest może i często pajacuję, ale ja go lubię w szatni tworzy dobrą atmosferę i co najważniejsze wrócił do formy, teraz to jest jak wino im starsze tym lepsze.
2
Dla mnie jest to ostre przegięcie na siłę chcą go stawić na równi z Messim, widziałem 10 ładniejszych goli w tej edycji LM, nie jestem zakompleksiony na jego punkcie piłkarzem jest bardzo dobrym, ale nigdy nie stawie go na równi z Messim Ronaldo zawsze będzie te 3 czy 4 kroki za Leo.
3
Dobra Pax, zluzuj porty i już nie rób niepotrzebnej napinki.
0
Czyli Alves kocha Barcelonie i ma motywację, żałuję że czasami wyzywałem go od materialisty i że stracił motywację, ale teraz nie będzie pewniakiem Vidal jest lepszy od Montoi i Daglasa razem wziętych więc na pewno będzie dla Alvesa zagrożeniem.
0
A możesz mi przypomnieć kto aktualnie jest najlepszą drużyną w Europie i kto wygrał tryplet?
0
Zdecydowanie miałbym dylemat, ale gdyby można był dwóch sprowadzić byłby to Samper i Sandro, ponieważ Samper widać że dobrze się sprawdził w LM z Apoelem, a Sandro wciągał dupą Pedro i Munira razem wziętych.
0
Jordi tobie też by się przydał godny rywal takiego ma Alves na prawej stronie, a ty przewyższasz Adriano o 2 klasy i masz pewne miejsce, trzeba kupić jakiegoś LO.
0
Nie możemy mieć 4 PO, musimy przynajmniej jednego wywalić obaj są strasznie słabi obu sprzedać, na Montoi da się zarobić z 10 lub 15 mln Euro, a na Daglasie nie. Vidal będzie mógł grać w styczniu i będzie naszym podstawowym PO i jeszcze mamy Alvesa który przedłużył kontrakt praktycznie tą pozycję mamy obsadzoną na lata.
2
Na fioletowej mówią że ten ich Illiara to podobny poziom do Busquetsa, a ja uważam że Busquets bez formy i tak jest lepszy od Illiary w formie.
0
Widziałem kilka spotkań Realu akurat jak bronił Navas by się mu przyjrzeć i uważam że do Bravo czy do Stegena to mu dużo brakuję, ale jest lepszy od Masipa :)
0
Zresztą sam nie wiem co jest dobre czy to żeby wygrał Bartomeu czy to żeby wygrał Laporta, moim faworytem w wyborach jest Laporta, a co jeśli odwali mu coś i wywali Enrique i Braidę i będzie chciał swojego wybranego trenera zatrudnić, ja się już trochę przywiązałem do Lucho i uważam że powinien być u nas przez najbliższe 3 lata.
0
Tak na prawdę to nie wiem po co go sprowadzili, zresztą sam pewnie był w szoku jak się po niego Barca zgłosiła.
1
Poósma to chyba transfer Pogby, oby!
0
Właściwie ta 1 LM to była pozostałość po Laporcie i również ta jedna liga, to co było w sezonie 2010 2011 to można powiedzieć że resztki Laporty.
36
Lucho w długich włosach wyglądał trochę jak Żul, a teraz jak jest łysy to wygląda jak Gangster i do tego ten tatuaż :)
0
Dlaczego Suarez nie jest oznaczony tłustym drukiem? Przecież to jest również nasz piłkarz :)
0
Hahahahaha nasi go tak załatwili.
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jes%C3%BAs_Fern%C3%A1ndez Ten piłkarz Realu również nie zagrał ani sekundy w LM, a napisane jest że wygrał LM i UEFA się w ogóle nie czepiała że ma coś oddawać.
0
Same dobre informacje wczoraj Aleix Vidal piłkarzem Barcelony, dzisiaj Barca dogadała się z Alvesem i chce przedłużyć kontrakt z Enrique, ciekawe co będzie jutro, może transfer Pogby?
8
Lucho niech najlepiej zostanie, wybudował swoją Barcelonę która po sezonie 2012 2013 i 2013 2014 została rozsypana, jesteśmy z kontry najlepsi na świecie, stosujemy głęboki pressing że przeciwnik nie wie co robić i dużo polepszyliśmy się ze stałego fragmentu gry, ogólnie jesteśmy drużyną kompletną, a gadki że Barcelona poradziłaby sobie bez trenera to głupoty.
1
Adriano mógł wlecieć na któreś dziecko i by było nieszczęście, Xavi dobrze zrobił że skarcił Neymara takie zachowanie jest niegodne, można się wygłupiać, ale bez przesady.
2
Są ludzie którzy nie mogą pić i są którzy mogą, Neymar zdecydowanie należy do tych pierwszych.
1
Jak numer będzie mieć na koszulce Vidal?