0

Szczerze to na miejscu Alvesa bym odmówił powołania, bo to jest pewne że gdyby Danilo był zdrowy Dunga nie chciałby Alvesa, dla mnie Dunga traktuje Daniego jak śmiecia, a to najlepszy PO sezonu 2014 2015 moim zdaniem.

0

Te 3 czy 4 to chyba nie z dyktand.

1

Nie wiem, ale ja bym Neymara skarcił tak samo jak zrobił to Xavi.

2

Ta "Czarna ręka" chyba rzeczywiście istnieje, ktoś chce nam zepsuć humor komuś się nie podoba że znowu jesteśmy absolutnym Top 1, ja mogę tylko podejrzewać.

0

Widać że nie zrozumiałeś, napinacz to prowokator troll który prowokuję i chcę się dowartościować wchodząc na stronkę wroga, coś co ty teraz robisz.

1

Wolę Rycerza który tępi hołotę z RM, niż takich napinaczy co tutaj włażą i robią niepotrzebny szum.

4

To wcale nie jest takie pewne że Laporta wygra te wybory.

0

I dobrze że Alves został, on jest jaki jest może i często pajacuję, ale ja go lubię w szatni tworzy dobrą atmosferę i co najważniejsze wrócił do formy, teraz to jest jak wino im starsze tym lepsze.

2

Dla mnie jest to ostre przegięcie na siłę chcą go stawić na równi z Messim, widziałem 10 ładniejszych goli w tej edycji LM, nie jestem zakompleksiony na jego punkcie piłkarzem jest bardzo dobrym, ale nigdy nie stawie go na równi z Messim Ronaldo zawsze będzie te 3 czy 4 kroki za Leo.

3

Dobra Pax, zluzuj porty i już nie rób niepotrzebnej napinki.

0

Czyli Alves kocha Barcelonie i ma motywację, żałuję że czasami wyzywałem go od materialisty i że stracił motywację, ale teraz nie będzie pewniakiem Vidal jest lepszy od Montoi i Daglasa razem wziętych więc na pewno będzie dla Alvesa zagrożeniem.

0

A możesz mi przypomnieć kto aktualnie jest najlepszą drużyną w Europie i kto wygrał tryplet?

0

Zdecydowanie miałbym dylemat, ale gdyby można był dwóch sprowadzić byłby to Samper i Sandro, ponieważ Samper widać że dobrze się sprawdził w LM z Apoelem, a Sandro wciągał dupą Pedro i Munira razem wziętych.

0

Jordi tobie też by się przydał godny rywal takiego ma Alves na prawej stronie, a ty przewyższasz Adriano o 2 klasy i masz pewne miejsce, trzeba kupić jakiegoś LO.

0

Nie możemy mieć 4 PO, musimy przynajmniej jednego wywalić obaj są strasznie słabi obu sprzedać, na Montoi da się zarobić z 10 lub 15 mln Euro, a na Daglasie nie. Vidal będzie mógł grać w styczniu i będzie naszym podstawowym PO i jeszcze mamy Alvesa który przedłużył kontrakt praktycznie tą pozycję mamy obsadzoną na lata.

2

Na fioletowej mówią że ten ich Illiara to podobny poziom do Busquetsa, a ja uważam że Busquets bez formy i tak jest lepszy od Illiary w formie.

0

Widziałem kilka spotkań Realu akurat jak bronił Navas by się mu przyjrzeć i uważam że do Bravo czy do Stegena to mu dużo brakuję, ale jest lepszy od Masipa :)

0

Zresztą sam nie wiem co jest dobre czy to żeby wygrał Bartomeu czy to żeby wygrał Laporta, moim faworytem w wyborach jest Laporta, a co jeśli odwali mu coś i wywali Enrique i Braidę i będzie chciał swojego wybranego trenera zatrudnić, ja się już trochę przywiązałem do Lucho i uważam że powinien być u nas przez najbliższe 3 lata.

0

Tak na prawdę to nie wiem po co go sprowadzili, zresztą sam pewnie był w szoku jak się po niego Barca zgłosiła.

1

Poósma to chyba transfer Pogby, oby!

0

Właściwie ta 1 LM to była pozostałość po Laporcie i również ta jedna liga, to co było w sezonie 2010 2011 to można powiedzieć że resztki Laporty.

36

Lucho w długich włosach wyglądał trochę jak Żul, a teraz jak jest łysy to wygląda jak Gangster i do tego ten tatuaż :)

0

Dlaczego Suarez nie jest oznaczony tłustym drukiem? Przecież to jest również nasz piłkarz :)

0

Hahahahaha nasi go tak załatwili.

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jes%C3%BAs_Fern%C3%A1ndez Ten piłkarz Realu również nie zagrał ani sekundy w LM, a napisane jest że wygrał LM i UEFA się w ogóle nie czepiała że ma coś oddawać.

0

Same dobre informacje wczoraj Aleix Vidal piłkarzem Barcelony, dzisiaj Barca dogadała się z Alvesem i chce przedłużyć kontrakt z Enrique, ciekawe co będzie jutro, może transfer Pogby?

8

Lucho niech najlepiej zostanie, wybudował swoją Barcelonę która po sezonie 2012 2013 i 2013 2014 została rozsypana, jesteśmy z kontry najlepsi na świecie, stosujemy głęboki pressing że przeciwnik nie wie co robić i dużo polepszyliśmy się ze stałego fragmentu gry, ogólnie jesteśmy drużyną kompletną, a gadki że Barcelona poradziłaby sobie bez trenera to głupoty.

1

Adriano mógł wlecieć na któreś dziecko i by było nieszczęście, Xavi dobrze zrobił że skarcił Neymara takie zachowanie jest niegodne, można się wygłupiać, ale bez przesady.

2

Są ludzie którzy nie mogą pić i są którzy mogą, Neymar zdecydowanie należy do tych pierwszych.

1

Jak numer będzie mieć na koszulce Vidal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?