0

Będzie z nim tak jak Luisem że nie będzie mógł grać tylko trenować, czy jak?

1

Witaj Aleix powodzenia :)

0

59

Pique może teraz z Baccą iść na ryby :D

3

Kto ma 3 puchary, no kto? Barca Barca Barca!!!

0

Chyba Real zapuści sieci na Morate, tak mi się coś wydaję.

0

Pamiętam jak Abidal wziął ten puchar do góry, może Xavi nas zaskoczy i da podnieść puchar Daglasowi lub Vermie :d

1

Sandro wszedł myślałem że umarł, serio dawno go nie widziałem :D

0

Iniesta dzisiaj jest MVP.

3

Od przyszłego sezonu to będziemy mieli na koszulce http://www.nwpcl.com/wp-content/uploads/2014/01/52.jpg

0

Campeones Campeones ole ole ole ole!!

17

Rodzi się nowa historia, jesteśmy pierwszymi którzy wygrali tryplet 2 razy w historii!!

0

Nikt nam tego nie zabierze, mamy to mamy!! Neymar !!!!

0

Mnie też bierze, ale muszę wytrzymać.

1

"2015.06.06, godz. 22:32, ramosvamos
Barça to zespół bez przeszłości. niestety ale bierze się pod uwagę cala historie a nie wybrany okres , no chyba ze jesteś kibicem tego czegoś to dla ciebie historia to ostatnie 10 lat bo więcej kibice tego klubu nie pamiętają" Czego te pustaki nie wymyślą?

0

Marchisio to potrafi strzelić.

1

Ten cały Bonucci to straszny brutal.

0

Ja muszę przyznać że Morata dorósł.

0

Za 20 minut świętujemy tryplet!!

0

No gdyby to był Ronaldo byłby to gol.

0

A już miało być zabicie meczu ja tu na zawał schodzę 0___0

1

Suarez się już spłacił.

1

Stegen lepkie łapy :D

6

Ja nie rozumiem jak można w finale LM się bawić?

0

Trzeba się brać znowu za granie to jest ostatni mecz w sezonie, więc trzeba teraz dać z siebie wszystko by szukać bramki na 1-2, a potem na 1-3.

0

Douglasa widziałem może wejdzie i coś ukuje :D

1

Wychwyciłem małego byka u Wolskiego, powiedział że u nas nikt nie ma przynajmniej 2 goli w tej edycji LM, a Rakitic? Mam na myśli poza MNS.

1

No powiem że trochę tych okazji mieliśmy jesteśmy w pierwszej połowie lepsi, a jak zobaczyłem szarże Suareza to aż się złapałem za głowę, jak to mogło nie wpaść?

0

"2015.06.06, godz. 20:56, Danioo
Gówno nie finał...gdybyśmy tam grali nawet w tej okropnie słabej formie to czuje, że byśmy wygrali z Barça i byłby to godny final, a tak skonczy sie ru**aniem Juventusu..." Hahahhah, a kto wygrał ostatnie GD?

0

Masche do zmiany, tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?