"2015.06.06, godz. 22:32, ramosvamos
Barça to zespół bez przeszłości. niestety ale bierze się pod uwagę cala historie a nie wybrany okres , no chyba ze jesteś kibicem tego czegoś to dla ciebie historia to ostatnie 10 lat bo więcej kibice tego klubu nie pamiętają" Czego te pustaki nie wymyślą?
No powiem że trochę tych okazji mieliśmy jesteśmy w pierwszej połowie lepsi, a jak zobaczyłem szarże Suareza to aż się złapałem za głowę, jak to mogło nie wpaść?
"2015.06.06, godz. 20:56, Danioo
Gówno nie finał...gdybyśmy tam grali nawet w tej okropnie słabej formie to czuje, że byśmy wygrali z Barça i byłby to godny final, a tak skonczy sie ru**aniem Juventusu..." Hahahhah, a kto wygrał ostatnie GD?
0
Będzie z nim tak jak Luisem że nie będzie mógł grać tylko trenować, czy jak?
1
Witaj Aleix powodzenia :)
0
59
Pique może teraz z Baccą iść na ryby :D
3
Kto ma 3 puchary, no kto? Barca Barca Barca!!!
0
Chyba Real zapuści sieci na Morate, tak mi się coś wydaję.
0
Pamiętam jak Abidal wziął ten puchar do góry, może Xavi nas zaskoczy i da podnieść puchar Daglasowi lub Vermie :d
1
Sandro wszedł myślałem że umarł, serio dawno go nie widziałem :D
0
Iniesta dzisiaj jest MVP.
3
Od przyszłego sezonu to będziemy mieli na koszulce http://www.nwpcl.com/wp-content/uploads/2014/01/52.jpg
0
Campeones Campeones ole ole ole ole!!
17
Rodzi się nowa historia, jesteśmy pierwszymi którzy wygrali tryplet 2 razy w historii!!
0
Nikt nam tego nie zabierze, mamy to mamy!! Neymar !!!!
0
Mnie też bierze, ale muszę wytrzymać.
1
"2015.06.06, godz. 22:32, ramosvamos
Barça to zespół bez przeszłości. niestety ale bierze się pod uwagę cala historie a nie wybrany okres , no chyba ze jesteś kibicem tego czegoś to dla ciebie historia to ostatnie 10 lat bo więcej kibice tego klubu nie pamiętają" Czego te pustaki nie wymyślą?
0
Marchisio to potrafi strzelić.
1
Ten cały Bonucci to straszny brutal.
0
Ja muszę przyznać że Morata dorósł.
0
Za 20 minut świętujemy tryplet!!
0
No gdyby to był Ronaldo byłby to gol.
0
A już miało być zabicie meczu ja tu na zawał schodzę 0___0
1
Suarez się już spłacił.
1
Stegen lepkie łapy :D
6
Ja nie rozumiem jak można w finale LM się bawić?
0
Trzeba się brać znowu za granie to jest ostatni mecz w sezonie, więc trzeba teraz dać z siebie wszystko by szukać bramki na 1-2, a potem na 1-3.
0
Douglasa widziałem może wejdzie i coś ukuje :D
1
Wychwyciłem małego byka u Wolskiego, powiedział że u nas nikt nie ma przynajmniej 2 goli w tej edycji LM, a Rakitic? Mam na myśli poza MNS.
1
No powiem że trochę tych okazji mieliśmy jesteśmy w pierwszej połowie lepsi, a jak zobaczyłem szarże Suareza to aż się złapałem za głowę, jak to mogło nie wpaść?
0
"2015.06.06, godz. 20:56, Danioo
Gówno nie finał...gdybyśmy tam grali nawet w tej okropnie słabej formie to czuje, że byśmy wygrali z Barça i byłby to godny final, a tak skonczy sie ru**aniem Juventusu..." Hahahhah, a kto wygrał ostatnie GD?
0
Masche do zmiany, tragedia.