2

2015.06.18, godz. 04:10, El Jarek
"Przegrywać też trzeba umieć, zagotował się." On na prawdę na ten temat nie powinien się wypowiadać.

1

Neymar niech nie zmienia swojego stylu, podoba mi się jego styl nie musi nic zmieniać może go tylko polepszyć, a jeśli to wkurza przeciwników to niech się nauczą gry w obronie, a to że coś tam powiedział temu brutalowi to miał rację bo go chyba przepraszał i póżniej znowu zrobił to samo, kara 4 spotkań na pewno nie jest uczciwa max 2, jak Ronaldo za kopanie, bicie przeciwnika i za poniżanie kibiców dostał 2 mecze, to Neymar też powinien dostać 2.

1

HD teraz uważają że Neymar zasłużył na taką karę i że jest burakiem który nie potrafi przegrywać, a jak Ronaldo w GD macał się po przyrodzeniu i składał sędziemu niemoralne propozycję, to mówili że miał prawo się wkurzyć.

1

4-2 Xavi moim zdaniem w wieku 33 lat grał na wybitnym poziomie, a Iniesta już w wieku 30 lat znacznie pogorszył formę :)

0

I dobrze niech Milan się zbroi może kiedyś powrócą do LM, Barca i tak woli Pogbę.

14

Pewnie kibice

3

Tej sztuczki nie powstydziłby nawet Zidane :)

0

Będę głosował na Laportę, co prawda ma swoje za uszami i nie jest święty, ale w porównaniu do tego co wyczyniał obecny zarząd to Laporta jest chyba święty.

1

Jesteśmy znowu najlepsi w Europie.

0

Co jak co, ale ci Kolumbijczycy grają bardzo ostro i Neymara mogło troszkę to zdenerwować, na pewno nikt by nie chciał być faulowany co 3 kontakty z piłką, już po Finale Pucharu Króla była afera bo niedobry Neymar ośmieszał Basków, jakoś jak robił to Ronaldinho, a z tego co wiem robił to częściej od Neymara to jakoś się nic nie działo, albo jak Messi ośmieszał piłkarzów City, czy jak Suarez dziurawił biednego Luiza.

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59679 To dobrze dla nas że Perez znowu się wtrąca do transferów, ale trochę mi żal Beniteza, ale sam wiedział na co się piszę.

2

Tak jak mówiłem jeszcze w wakacje, w Berlinie wygramy LM, a w Mediolanie obronimy.

0

I po co nam taki No name.

1

http://blaugrana.pl/18104-Sergio-Ramos-karta-w-wyborach To byłoby gorsze od transferu Figo do Realu.

0

Szkoda że ma już 23 lata, a gra ciągle w U-21, Loew ciągle woli powoływać tego staruszka Weidenfellera, Stegen powinien być drugim bramkarzem Reprezentacji Niemiec, tak uważam.

15

Dobra chłopie nie kompromituj się i nie broń Neymara, obaj wiemy że gdyby to był Ronaldo byłbyś pierwszym który dawałby mu czerwoną kartkę.

0

Z Neymara robi się powoli taki pewien Portugalczyk który gra w Realu, czyli brakuję u niego jeszcze bicia przeciwnika z piąchy po twarzy i wymuszania jedenastek, oraz niecieszenia się z goli kolegów, tak ogólnie to niech tą drogą nie idzie bo przez niego będzie taka atmosfera w szatni taka jaką ma Real, a tego byśmy nie chcieli. Zresztą już u niego widać tą rywalizację nie z Messim, a z Suarezem, Messi jest kryty przez 2 lub 3, Suarez w ogóle nie jest kryty na siłę pcha podanie do Messiego, jestem ciekaw ile on zaliczył asyst w tym sezonie do Luisa.

1

Komentarz usunięty

0

On chyba na stałe będzie grał jako ŚPD w sumie na tej pozycji gra najlepiej, jak gra na tej pozycji to jest bardziej pewny siebie, ale ja i tak bym sięgnął po Sampera z Barcy B.

0

Ja powtarzam i będę powtarzał, niech sam zawodnik się wypowie na ten temat.

1

188 cm wzrostu by się u nas przydało tyle ma Pogba i do tego to jest zawodnik młody ciągle się rozwija ostatnio jak grał przeciwko nam w finale był najlepszym piłkarzem Juve, kosztowałby pewnie od 70-85 mln Euro, ale to zawodnik na lata.

0

"Sport: Luis Enrique chce pozbyć się Montoyi, Douglasa, Masipa i Adriano." No to w takim razie trzeba będzie dokupić LO lub przesunąć Mathieu na lewą stronę, ponieważ sam Alba to za mało.

9

Ja bym na miejscu Martino posadził ich na ławce i pokazał kto tu rządzi, ale on pewnie nic takiego nie zrobi za miękki do tego jest, nie ma podejścia do gwiazd.

0

PSG za żadne skarby świata nie puści Verattiego, oni nie mają co robić z pieniędzmi i wykorzystują go jako papier toaletowy, choć do systemu Enrique bardziej by się przydał taki wysoki, silny, szybki zawodnik co potrafi jak trzeba bronić i potrafi uderzyć z 25 m oraz potrafi pociągnąć do przodu, Pogba jest idealny.

0

http://fangol.pl/view/103435/60-lat-pucharu-europy?autoplay w niecałe 5 minut, cała historia pucharu Europy tutaj jest pokazana, brakuję jeszcze naszego zwycięstwa z 2015 roku.

6

Hahahahah to lepsze :D

1

Messi 36, Ronaldo 32, tyle wiem.

1

Jak obserwuję go na boisku to bardzo przypomina mi Ronaldinho, oby w przyszłości był tak dobry jak on, albo nawet lepszy :)

0

Honduras, bo tam gra Boniek :d

0

Akurat w Finale Messi nie grał jakoś najlepiej cała drużyna zagrała dobrze, Messi nie musiał ciągnąć ich za uszy i nie wygrał tego meczu sam, moim zdaniem Rakitic zagrał najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?