Neymar niech nie zmienia swojego stylu, podoba mi się jego styl nie musi nic zmieniać może go tylko polepszyć, a jeśli to wkurza przeciwników to niech się nauczą gry w obronie, a to że coś tam powiedział temu brutalowi to miał rację bo go chyba przepraszał i póżniej znowu zrobił to samo, kara 4 spotkań na pewno nie jest uczciwa max 2, jak Ronaldo za kopanie, bicie przeciwnika i za poniżanie kibiców dostał 2 mecze, to Neymar też powinien dostać 2.
HD teraz uważają że Neymar zasłużył na taką karę i że jest burakiem który nie potrafi przegrywać, a jak Ronaldo w GD macał się po przyrodzeniu i składał sędziemu niemoralne propozycję, to mówili że miał prawo się wkurzyć.
Będę głosował na Laportę, co prawda ma swoje za uszami i nie jest święty, ale w porównaniu do tego co wyczyniał obecny zarząd to Laporta jest chyba święty.
Co jak co, ale ci Kolumbijczycy grają bardzo ostro i Neymara mogło troszkę to zdenerwować, na pewno nikt by nie chciał być faulowany co 3 kontakty z piłką, już po Finale Pucharu Króla była afera bo niedobry Neymar ośmieszał Basków, jakoś jak robił to Ronaldinho, a z tego co wiem robił to częściej od Neymara to jakoś się nic nie działo, albo jak Messi ośmieszał piłkarzów City, czy jak Suarez dziurawił biednego Luiza.
Szkoda że ma już 23 lata, a gra ciągle w U-21, Loew ciągle woli powoływać tego staruszka Weidenfellera, Stegen powinien być drugim bramkarzem Reprezentacji Niemiec, tak uważam.
Z Neymara robi się powoli taki pewien Portugalczyk który gra w Realu, czyli brakuję u niego jeszcze bicia przeciwnika z piąchy po twarzy i wymuszania jedenastek, oraz niecieszenia się z goli kolegów, tak ogólnie to niech tą drogą nie idzie bo przez niego będzie taka atmosfera w szatni taka jaką ma Real, a tego byśmy nie chcieli. Zresztą już u niego widać tą rywalizację nie z Messim, a z Suarezem, Messi jest kryty przez 2 lub 3, Suarez w ogóle nie jest kryty na siłę pcha podanie do Messiego, jestem ciekaw ile on zaliczył asyst w tym sezonie do Luisa.
On chyba na stałe będzie grał jako ŚPD w sumie na tej pozycji gra najlepiej, jak gra na tej pozycji to jest bardziej pewny siebie, ale ja i tak bym sięgnął po Sampera z Barcy B.
188 cm wzrostu by się u nas przydało tyle ma Pogba i do tego to jest zawodnik młody ciągle się rozwija ostatnio jak grał przeciwko nam w finale był najlepszym piłkarzem Juve, kosztowałby pewnie od 70-85 mln Euro, ale to zawodnik na lata.
"Sport: Luis Enrique chce pozbyć się Montoyi, Douglasa, Masipa i Adriano." No to w takim razie trzeba będzie dokupić LO lub przesunąć Mathieu na lewą stronę, ponieważ sam Alba to za mało.
Ja bym na miejscu Martino posadził ich na ławce i pokazał kto tu rządzi, ale on pewnie nic takiego nie zrobi za miękki do tego jest, nie ma podejścia do gwiazd.
PSG za żadne skarby świata nie puści Verattiego, oni nie mają co robić z pieniędzmi i wykorzystują go jako papier toaletowy, choć do systemu Enrique bardziej by się przydał taki wysoki, silny, szybki zawodnik co potrafi jak trzeba bronić i potrafi uderzyć z 25 m oraz potrafi pociągnąć do przodu, Pogba jest idealny.
Akurat w Finale Messi nie grał jakoś najlepiej cała drużyna zagrała dobrze, Messi nie musiał ciągnąć ich za uszy i nie wygrał tego meczu sam, moim zdaniem Rakitic zagrał najlepiej.
2
2015.06.18, godz. 04:10, El Jarek
"Przegrywać też trzeba umieć, zagotował się." On na prawdę na ten temat nie powinien się wypowiadać.
1
Neymar niech nie zmienia swojego stylu, podoba mi się jego styl nie musi nic zmieniać może go tylko polepszyć, a jeśli to wkurza przeciwników to niech się nauczą gry w obronie, a to że coś tam powiedział temu brutalowi to miał rację bo go chyba przepraszał i póżniej znowu zrobił to samo, kara 4 spotkań na pewno nie jest uczciwa max 2, jak Ronaldo za kopanie, bicie przeciwnika i za poniżanie kibiców dostał 2 mecze, to Neymar też powinien dostać 2.
1
HD teraz uważają że Neymar zasłużył na taką karę i że jest burakiem który nie potrafi przegrywać, a jak Ronaldo w GD macał się po przyrodzeniu i składał sędziemu niemoralne propozycję, to mówili że miał prawo się wkurzyć.
1
4-2 Xavi moim zdaniem w wieku 33 lat grał na wybitnym poziomie, a Iniesta już w wieku 30 lat znacznie pogorszył formę :)
0
I dobrze niech Milan się zbroi może kiedyś powrócą do LM, Barca i tak woli Pogbę.
14
Pewnie kibice
3
Tej sztuczki nie powstydziłby nawet Zidane :)
0
Będę głosował na Laportę, co prawda ma swoje za uszami i nie jest święty, ale w porównaniu do tego co wyczyniał obecny zarząd to Laporta jest chyba święty.
1
Jesteśmy znowu najlepsi w Europie.
0
Co jak co, ale ci Kolumbijczycy grają bardzo ostro i Neymara mogło troszkę to zdenerwować, na pewno nikt by nie chciał być faulowany co 3 kontakty z piłką, już po Finale Pucharu Króla była afera bo niedobry Neymar ośmieszał Basków, jakoś jak robił to Ronaldinho, a z tego co wiem robił to częściej od Neymara to jakoś się nic nie działo, albo jak Messi ośmieszał piłkarzów City, czy jak Suarez dziurawił biednego Luiza.
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59679 To dobrze dla nas że Perez znowu się wtrąca do transferów, ale trochę mi żal Beniteza, ale sam wiedział na co się piszę.
2
Tak jak mówiłem jeszcze w wakacje, w Berlinie wygramy LM, a w Mediolanie obronimy.
0
I po co nam taki No name.
1
http://blaugrana.pl/18104-Sergio-Ramos-karta-w-wyborach To byłoby gorsze od transferu Figo do Realu.
0
Szkoda że ma już 23 lata, a gra ciągle w U-21, Loew ciągle woli powoływać tego staruszka Weidenfellera, Stegen powinien być drugim bramkarzem Reprezentacji Niemiec, tak uważam.
15
Dobra chłopie nie kompromituj się i nie broń Neymara, obaj wiemy że gdyby to był Ronaldo byłbyś pierwszym który dawałby mu czerwoną kartkę.
0
Z Neymara robi się powoli taki pewien Portugalczyk który gra w Realu, czyli brakuję u niego jeszcze bicia przeciwnika z piąchy po twarzy i wymuszania jedenastek, oraz niecieszenia się z goli kolegów, tak ogólnie to niech tą drogą nie idzie bo przez niego będzie taka atmosfera w szatni taka jaką ma Real, a tego byśmy nie chcieli. Zresztą już u niego widać tą rywalizację nie z Messim, a z Suarezem, Messi jest kryty przez 2 lub 3, Suarez w ogóle nie jest kryty na siłę pcha podanie do Messiego, jestem ciekaw ile on zaliczył asyst w tym sezonie do Luisa.
1
Komentarz usunięty
0
On chyba na stałe będzie grał jako ŚPD w sumie na tej pozycji gra najlepiej, jak gra na tej pozycji to jest bardziej pewny siebie, ale ja i tak bym sięgnął po Sampera z Barcy B.
0
Ja powtarzam i będę powtarzał, niech sam zawodnik się wypowie na ten temat.
1
188 cm wzrostu by się u nas przydało tyle ma Pogba i do tego to jest zawodnik młody ciągle się rozwija ostatnio jak grał przeciwko nam w finale był najlepszym piłkarzem Juve, kosztowałby pewnie od 70-85 mln Euro, ale to zawodnik na lata.
0
"Sport: Luis Enrique chce pozbyć się Montoyi, Douglasa, Masipa i Adriano." No to w takim razie trzeba będzie dokupić LO lub przesunąć Mathieu na lewą stronę, ponieważ sam Alba to za mało.
9
Ja bym na miejscu Martino posadził ich na ławce i pokazał kto tu rządzi, ale on pewnie nic takiego nie zrobi za miękki do tego jest, nie ma podejścia do gwiazd.
0
PSG za żadne skarby świata nie puści Verattiego, oni nie mają co robić z pieniędzmi i wykorzystują go jako papier toaletowy, choć do systemu Enrique bardziej by się przydał taki wysoki, silny, szybki zawodnik co potrafi jak trzeba bronić i potrafi uderzyć z 25 m oraz potrafi pociągnąć do przodu, Pogba jest idealny.
0
http://fangol.pl/view/103435/60-lat-pucharu-europy?autoplay w niecałe 5 minut, cała historia pucharu Europy tutaj jest pokazana, brakuję jeszcze naszego zwycięstwa z 2015 roku.
6
1
Messi 36, Ronaldo 32, tyle wiem.
1
Jak obserwuję go na boisku to bardzo przypomina mi Ronaldinho, oby w przyszłości był tak dobry jak on, albo nawet lepszy :)
0
Honduras, bo tam gra Boniek :d
0
Akurat w Finale Messi nie grał jakoś najlepiej cała drużyna zagrała dobrze, Messi nie musiał ciągnąć ich za uszy i nie wygrał tego meczu sam, moim zdaniem Rakitic zagrał najlepiej.