No powiem że trochę tych okazji mieliśmy jesteśmy w pierwszej połowie lepsi, a jak zobaczyłem szarże Suareza to aż się złapałem za głowę, jak to mogło nie wpaść?
"2015.06.06, godz. 20:56, Danioo
Gówno nie finał...gdybyśmy tam grali nawet w tej okropnie słabej formie to czuje, że byśmy wygrali z Barça i byłby to godny final, a tak skonczy sie ru**aniem Juventusu..." Hahahhah, a kto wygrał ostatnie GD?
http://fangol.pl/view/102110/aleix-vidal-coraz-blizej?barc Jeśli Dani odejdzie to fajnie by było jakby do nas przyszedł, coraz więcej żródeł o tym mówi co z tego że to cofnięty skrzydłowy, Alba też tak grał tak w Valencii tylko na lewej stronie i jakoś świetnie się spisuję na LO, to dlaczego Vidal by się u nas miał nie sprawdzić na PO.
Wyczuwam że w niedziele na Realmadrid.pl nie będzie porannego przeglądu prasy i że będzie wielki ból dupy, ale żeby być sprawiedliwym powiem że u nas rok temu też tak było :)
Luka Modrić: "Życzę Rakiticiowi wszystkiego najlepszego. Chcę, żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów ze względy na niego. Ivan na to zasługuje."
No to Modric out? :D
1
Suarez się już spłacił.
1
Stegen lepkie łapy :D
6
Ja nie rozumiem jak można w finale LM się bawić?
0
Trzeba się brać znowu za granie to jest ostatni mecz w sezonie, więc trzeba teraz dać z siebie wszystko by szukać bramki na 1-2, a potem na 1-3.
0
Douglasa widziałem może wejdzie i coś ukuje :D
1
Wychwyciłem małego byka u Wolskiego, powiedział że u nas nikt nie ma przynajmniej 2 goli w tej edycji LM, a Rakitic? Mam na myśli poza MNS.
1
No powiem że trochę tych okazji mieliśmy jesteśmy w pierwszej połowie lepsi, a jak zobaczyłem szarże Suareza to aż się złapałem za głowę, jak to mogło nie wpaść?
0
"2015.06.06, godz. 20:56, Danioo
Gówno nie finał...gdybyśmy tam grali nawet w tej okropnie słabej formie to czuje, że byśmy wygrali z Barça i byłby to godny final, a tak skonczy sie ru**aniem Juventusu..." Hahahhah, a kto wygrał ostatnie GD?
0
Masche do zmiany, tragedia.
0
Teraz leci ta słynna muzyczka Bayernu po golu.
1
Ale ten puchar jest piękny :)
0
To ten sam zespół od La Vidy? La Vida mi się kojarzy z pożegnaniem Pepa.
0
Ciekawe czy wyjdzie ta babka o białych włosach jak rok temu śpiewać kaszankę.
2
Mam nadzieję że będą takie emocje jak w Rzymie czy na Wembley :)
3
Więcej jest kibiców Barcy czy Juve?
0
Ja akurat żartuję, nie można oceniać trenera i piłkarza jak jeszcze nie zaczęli nawet swojej pracy.
0
GD chciałbym za rok w finale, ale to raczej nie będzie możliwe przy Benitezie :D
0
Znowu tam dali tego Labogę :(
0
http://fangol.pl/view/102110/aleix-vidal-coraz-blizej?barc Jeśli Dani odejdzie to fajnie by było jakby do nas przyszedł, coraz więcej żródeł o tym mówi co z tego że to cofnięty skrzydłowy, Alba też tak grał tak w Valencii tylko na lewej stronie i jakoś świetnie się spisuję na LO, to dlaczego Vidal by się u nas miał nie sprawdzić na PO.
0
Barcelona dzisiaj wygra, oby.
13
Jeśli nie będą go dręczyć kontuzje tak jak Puyola, to spokojnie go przegoni.
0
Wyczuwam że w niedziele na Realmadrid.pl nie będzie porannego przeglądu prasy i że będzie wielki ból dupy, ale żeby być sprawiedliwym powiem że u nas rok temu też tak było :)
18
Luka Modrić: "Życzę Rakiticiowi wszystkiego najlepszego. Chcę, żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów ze względy na niego. Ivan na to zasługuje."
No to Modric out? :D
8
Jak go spotkam to tak zrobię.
3
http://sport.fakt.pl/pilka-nozna/jerzy-dudek-messi-to-falszerz-i-prowokator-,artykuly,549738.html Co za.... Przecież Messi nawet nie wie że on istnieje, nędzny z niego prowokator, gdyby powiedział co o nim myślę dostałbym rocznego bana.
0
Jeśli Barcelona wygra przefarbuję się na blond.
1
Klan
3
Widać że rzucił Monte to i forma wróciła :)
0
I tak HD będą uważali że Schalke rozwaliłoby City,PSG i Bayern, z kimkolwiek nie wygramy i tak nam będą umniejszać zasługi.
1
Czyli jak dojdzie LM,SPH,KMŚ i Superpuchar Uefa, to będzie 89-82 dla Barcy.