1

Suarez się już spłacił.

1

Stegen lepkie łapy :D

6

Ja nie rozumiem jak można w finale LM się bawić?

0

Trzeba się brać znowu za granie to jest ostatni mecz w sezonie, więc trzeba teraz dać z siebie wszystko by szukać bramki na 1-2, a potem na 1-3.

0

Douglasa widziałem może wejdzie i coś ukuje :D

1

Wychwyciłem małego byka u Wolskiego, powiedział że u nas nikt nie ma przynajmniej 2 goli w tej edycji LM, a Rakitic? Mam na myśli poza MNS.

1

No powiem że trochę tych okazji mieliśmy jesteśmy w pierwszej połowie lepsi, a jak zobaczyłem szarże Suareza to aż się złapałem za głowę, jak to mogło nie wpaść?

0

"2015.06.06, godz. 20:56, Danioo
Gówno nie finał...gdybyśmy tam grali nawet w tej okropnie słabej formie to czuje, że byśmy wygrali z Barça i byłby to godny final, a tak skonczy sie ru**aniem Juventusu..." Hahahhah, a kto wygrał ostatnie GD?

0

Masche do zmiany, tragedia.

0

Teraz leci ta słynna muzyczka Bayernu po golu.

1

Ale ten puchar jest piękny :)

0

To ten sam zespół od La Vidy? La Vida mi się kojarzy z pożegnaniem Pepa.

0

Ciekawe czy wyjdzie ta babka o białych włosach jak rok temu śpiewać kaszankę.

2

Mam nadzieję że będą takie emocje jak w Rzymie czy na Wembley :)

3

Więcej jest kibiców Barcy czy Juve?

0

Ja akurat żartuję, nie można oceniać trenera i piłkarza jak jeszcze nie zaczęli nawet swojej pracy.

0

GD chciałbym za rok w finale, ale to raczej nie będzie możliwe przy Benitezie :D

0

Znowu tam dali tego Labogę :(

0

http://fangol.pl/view/102110/aleix-vidal-coraz-blizej?barc Jeśli Dani odejdzie to fajnie by było jakby do nas przyszedł, coraz więcej żródeł o tym mówi co z tego że to cofnięty skrzydłowy, Alba też tak grał tak w Valencii tylko na lewej stronie i jakoś świetnie się spisuję na LO, to dlaczego Vidal by się u nas miał nie sprawdzić na PO.

0

Barcelona dzisiaj wygra, oby.

13

Jeśli nie będą go dręczyć kontuzje tak jak Puyola, to spokojnie go przegoni.

0

Wyczuwam że w niedziele na Realmadrid.pl nie będzie porannego przeglądu prasy i że będzie wielki ból dupy, ale żeby być sprawiedliwym powiem że u nas rok temu też tak było :)

18

Luka Modrić: "Życzę Rakiticiowi wszystkiego najlepszego. Chcę, żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów ze względy na niego. Ivan na to zasługuje."
No to Modric out? :D

8

Jak go spotkam to tak zrobię.

3

http://sport.fakt.pl/pilka-nozna/jerzy-dudek-messi-to-falszerz-i-prowokator-,artykuly,549738.html Co za.... Przecież Messi nawet nie wie że on istnieje, nędzny z niego prowokator, gdyby powiedział co o nim myślę dostałbym rocznego bana.

0

Jeśli Barcelona wygra przefarbuję się na blond.

1

Klan

3

Widać że rzucił Monte to i forma wróciła :)

0

I tak HD będą uważali że Schalke rozwaliłoby City,PSG i Bayern, z kimkolwiek nie wygramy i tak nam będą umniejszać zasługi.

1

Czyli jak dojdzie LM,SPH,KMŚ i Superpuchar Uefa, to będzie 89-82 dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?