6

Myślałem że pójdzie na ryby z Baccą, ale ładny gest z jego strony że dał siatkę małżeństwu :)

0

Z lat 70 i 80, a wy z lat 60 i 50 kiedy rządził w Hiszpanii i was faworyzował, bez wujka Franco rekordzistą LM byłby Milan z 7 Pucharów Europy, wy byście mieli 5. A wiesz że trofeum i tak mamy więcej od was?

3

W przyszłym sezonie podstawowy skład widzę taki Ter Stegen Alves/Vidal Pique Bartra Alba Busquets Rakitic Pogba/Iniesta Messi Suarez Neymar, jeśli w 2016 pozyskamy Pogbe to Iniesta będzie jego zmiennikiem, oraz Alves będzie zmiennikiem dla Vidala. Bartra musi już grać w pierwszym składzie bo to jest już dla niego ostatni dzwonek by stać się świetnym stoperem.

1

Niech Pogba sam się wypowie gdzie chce grać, czy chce grać w City i do PSG za kasą bo w takich klubach LM nie zdobędzie, czy chce wygrać LM z Barcą.

11

I to było godne pożegnanie Legendy, a wy mówicie że traktujemy nasze Legendy żle.

2

Sam Messi ma marne szansę na pobicie swojego rekordu, a ty mówisz o Ronaldo który ma kilka bramek mniej od niego w tym roku.

0

Moja również ponieważ oglądam mecze United i Di Maria w ogóle nie powinien zostać powołany na ten turniej, bo grzeje ławę i jest bez formy.

0

Stawianie na Di Marie mimo że jest bez formy i po słabym sezonie, nie stawianie na Teveza który jest w bardzo dobrej formie i po kapitalnym sezonie.

0

I to jest cały Tata Martino, co tu dużo mówić :D

6

A pomyśleć że Napoli chciało od nas za Higuaina z 60 mln Euro.

10

Teraz sobie myślę że jeśli Messi nie otrzyma ZP za ten rok to, to będzie skandal.

3

Laskowski jest bez formy.

0

Najgorszy to zdecydowanie jest Laboga, typowe HD.

0

Floyd za walkę stulecia zarobił jakieś 200 mln, to mnie nie zaskakuję że jest w TOP 1.

28

Dobrze że Argentyna nie ma już w składzie takiego drewna jak Higuain czy ten łysol z sznurowadłem na głowie Palacios czy jak mu tam, właśnie przez takich zawodników nie wygrali Mundialu, brak Teveza i Pastore był widoczny.

1

Kroos to typowy rozgrywający on najlepiej podaję i wykonuję rożne nie jest ŚPO, ofensywny pomocnik to Lamela, De Bruyne, Di Maria, James, Goetze, Coutinho, Ozil i Iniesta.

1

Lamela lub Di Maria, może być też James, zależy ile masz kasy na kupno takiego zawodnika :)

0

I dobrze że te rude prymitywy zremisowały, bo by było bardzo ciasno w tabeli.

2

Lewy Hattrick, ale MVP meczu to zdecydowanie Milik.

1

Typowy Polak Cebulak cokolwiek by się nie stało wiecznie nienasycony.

0

I tak ta Reprezentacja jest o niebo lepsza niż ta za Fornalika, to tak jak ta Barca co jest teraz jest o nieba lepsza do tej Barcy z lat 2012-2014.

0

A co by to dało skoro Błaszczykowski to prawy pomocnik? Trzeba prowadzić typowego ŚPO Milę.

0

Gra szarpie stara się, to trzeba docenić.

1

Lewandowski 2 setki zmarnował i w ogóle nie widzi innych partnerów, Grosicki i Peszko grają dobrze, Milik nie widzialny, Mączyński słabo, Krycha gra z poświęceniem i dobrze, Szukała się coś stara, Pazdan gra całkiem dobrze, Rybus gra dobrze, Piszczek gra dosyć nieżle na pewno lepiej niż Olkowski z Irlandią, Fabiański praktycznie bezrobotny, na razie razi w oczy nieskuteczność Lewandowskiego, niektórzy mówili że to poziom Ibry czy Suareza, a na razie to do pięt im nie dorasta.

1

Neymar ma coś z Ronaldinho jeśli chodzi o Drybling.

17

Ta banda sk*****w zawsze coś wymyśli żebyśmy my mieli zawsze pod górkę, jak nie UEFA z tymi Medalami to LFP z tym że mecz był ustawiony, przepraszam za słownictwo ale już nie mogę wytrzymać.

1

No właściwie to nie wypada tak mówić, ale uważam że Messi uważa inaczej niż powiedział w tym wywiadzie.

13

Tutaj Leo się trochę myli mówiąc że obaj chcą dobrze dla drużyny, ponieważ Ronaldo chce w każdym meczu mieć Hat tricka i przy okazji być w glorii i w chwale, Messi gra drużynowo, a Ronaldo żeby tylko o nim było najgłośniej.

5

No trudno jak jego żona zabroniła, to trzeba to uszanować, choć z krótkimi włosami wygląda lepiej.

2

Ktoś dalej tęskni za Fabregasem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?