5

Pewnie tym pomocnikiem jest Suarez.

0

Tryplet nic nie zmienia, ten zarząd musi odejść.

3

No bo są to ludzie chorzy umysłowo, nagle zmienili "eksperci "zdanie bo Barca wygrała tryplet i nagle sukcesy zaślepiły im oczy, zapomnieli co ten durny zarząd narobił.

0

Mam na myśli ten sezon, ponieważ koszulki z logiem Kataru już się zaczęły sprzedawać.

2

Nie chciałbym by taki psychol grał w Barcelonie, ale kiedyś z Aguero też tak było rok temu że to gracz Barcelony.

0

Czy jak wygra Laporta na koszulce z przodu dalej będzie logo Kataru czy już wróci UNICEF?

0

Z całym szacunkiem dla Abidala, ale on się nie nadaję na dyrektora sportowego, uważam że dyrektorem powinien pozostać Braida, ale i tak uważam że jeśli wygra ktoś z dwójki Laporta czy Bartomeu to nie będzie żle.

0

Zawsze uważałem że Copa America to szajs wszyscy piłkarze oddychają rękawami ,bo są po ciężkim sezonie, wszyscy piłkarze są zajechani i to chyba raczej pewne że nie będą grać nawet na 50% swoich możliwości, ja mam nadzieję że ten turniej się prędko zakończy.

0

Tevez na tyle ze względu na to że jest po trzydziestce.

1

Tylko Di Maria się stara.

0

Ten mecz jest nudny, jeszcze przez Jasine można usnąć.

0

Komentarz usunięty

1

Real musi odkupić tego Higuaina koniecznie :D

0

Matko boska Higuain strzelił gola.

10

Skoro Higuain jest wart 60 mln Euro, to Suarez z 300.

0

Leo dzisiaj skubnie z 2 lub 3 bramki z okazji 100 meczu w Albicelestes :)

0

"Martino: U mnie nie grają nazwiska, tylko zawodnicy w formię." Właśnie widzę, za Di Marie i Higuaina spokojnie mogli zagrać Lamela/Pastore i Tevez.

4

Co ten Martino znowu wyprawia, wystawia El Pipe zdurniał do reszty? ile ten zawodnik musi setek zmarnować by go trener pominął?

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59699&kom=ok No i teraz mamy przerąbane, Real się włączył do walki o Pogbę, mają nad nami jedną przewagę mogą normalnie kupować w tym okienku transferowym, a my nie.

0

Możesz mi powiedzieć kiedy ostatnio Ronaldo ukuł coś z 30-40 metra?

0

Z tego co wiem to 9 lub 8.

0

Urugwaj bez Luisito to nie to samo.

0

Mnie też pominąłeś przecież też wierze w zwycięstwo, a tak w ogóle to 39 goli strzelić w sezonie i nie nazywać się Messi lub Ronaldo, to robi wrażenie.

0

Nasz Pedro Pedrito się żeni? Może wreszcie zgoli tego dziewiczego wąsika :D

13

Vidala? On po 20 minutach powinien mieć czerwoną kartkę, takiego brutala to nie widziałem, do tego pijaczyna :)

0

Patrząc na to że Real wydał 40 mln Euro na takie drewno, to my zrobiliśmy niezły interes kupując za 20 mln Rakitica :)

13

Nawet za 100 mln Euro warto, ponieważ to przyszłość taki zawodnik na 10-12 lat, a i tak to nie nasze pieniądze tylko klubu.

1

Z całym szacunkiem do Maradony, ale Messi go przewyższył dawno temu.

1

Są same plusy z tego, ja nie lubię Brazylii i nie chce żeby wygrała Copa America i pewnie nie wygra bo nie będzie Neymara (choć i tak sam Ney by ich nie pociągnął) i również że Neymar będzie świeży na nowy sezon :)

0

Praktycznie jeśli strzelił gola w GD na Camp Nou, zawsze robił tą głupią cieszynkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?