No bo są to ludzie chorzy umysłowo, nagle zmienili "eksperci "zdanie bo Barca wygrała tryplet i nagle sukcesy zaślepiły im oczy, zapomnieli co ten durny zarząd narobił.
Z całym szacunkiem dla Abidala, ale on się nie nadaję na dyrektora sportowego, uważam że dyrektorem powinien pozostać Braida, ale i tak uważam że jeśli wygra ktoś z dwójki Laporta czy Bartomeu to nie będzie żle.
Zawsze uważałem że Copa America to szajs wszyscy piłkarze oddychają rękawami ,bo są po ciężkim sezonie, wszyscy piłkarze są zajechani i to chyba raczej pewne że nie będą grać nawet na 50% swoich możliwości, ja mam nadzieję że ten turniej się prędko zakończy.
Mnie też pominąłeś przecież też wierze w zwycięstwo, a tak w ogóle to 39 goli strzelić w sezonie i nie nazywać się Messi lub Ronaldo, to robi wrażenie.
Są same plusy z tego, ja nie lubię Brazylii i nie chce żeby wygrała Copa America i pewnie nie wygra bo nie będzie Neymara (choć i tak sam Ney by ich nie pociągnął) i również że Neymar będzie świeży na nowy sezon :)
5
Pewnie tym pomocnikiem jest Suarez.
0
Tryplet nic nie zmienia, ten zarząd musi odejść.
3
No bo są to ludzie chorzy umysłowo, nagle zmienili "eksperci "zdanie bo Barca wygrała tryplet i nagle sukcesy zaślepiły im oczy, zapomnieli co ten durny zarząd narobił.
0
Mam na myśli ten sezon, ponieważ koszulki z logiem Kataru już się zaczęły sprzedawać.
2
Nie chciałbym by taki psychol grał w Barcelonie, ale kiedyś z Aguero też tak było rok temu że to gracz Barcelony.
0
Czy jak wygra Laporta na koszulce z przodu dalej będzie logo Kataru czy już wróci UNICEF?
0
Z całym szacunkiem dla Abidala, ale on się nie nadaję na dyrektora sportowego, uważam że dyrektorem powinien pozostać Braida, ale i tak uważam że jeśli wygra ktoś z dwójki Laporta czy Bartomeu to nie będzie żle.
0
Zawsze uważałem że Copa America to szajs wszyscy piłkarze oddychają rękawami ,bo są po ciężkim sezonie, wszyscy piłkarze są zajechani i to chyba raczej pewne że nie będą grać nawet na 50% swoich możliwości, ja mam nadzieję że ten turniej się prędko zakończy.
0
Tevez na tyle ze względu na to że jest po trzydziestce.
1
Tylko Di Maria się stara.
0
Ten mecz jest nudny, jeszcze przez Jasine można usnąć.
0
Komentarz usunięty
1
Real musi odkupić tego Higuaina koniecznie :D
0
Matko boska Higuain strzelił gola.
10
Skoro Higuain jest wart 60 mln Euro, to Suarez z 300.
0
Leo dzisiaj skubnie z 2 lub 3 bramki z okazji 100 meczu w Albicelestes :)
0
"Martino: U mnie nie grają nazwiska, tylko zawodnicy w formię." Właśnie widzę, za Di Marie i Higuaina spokojnie mogli zagrać Lamela/Pastore i Tevez.
4
Co ten Martino znowu wyprawia, wystawia El Pipe zdurniał do reszty? ile ten zawodnik musi setek zmarnować by go trener pominął?
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59699&kom=ok No i teraz mamy przerąbane, Real się włączył do walki o Pogbę, mają nad nami jedną przewagę mogą normalnie kupować w tym okienku transferowym, a my nie.
0
Możesz mi powiedzieć kiedy ostatnio Ronaldo ukuł coś z 30-40 metra?
0
Z tego co wiem to 9 lub 8.
0
Urugwaj bez Luisito to nie to samo.
0
Mnie też pominąłeś przecież też wierze w zwycięstwo, a tak w ogóle to 39 goli strzelić w sezonie i nie nazywać się Messi lub Ronaldo, to robi wrażenie.
0
Nasz Pedro Pedrito się żeni? Może wreszcie zgoli tego dziewiczego wąsika :D
13
Vidala? On po 20 minutach powinien mieć czerwoną kartkę, takiego brutala to nie widziałem, do tego pijaczyna :)
0
Patrząc na to że Real wydał 40 mln Euro na takie drewno, to my zrobiliśmy niezły interes kupując za 20 mln Rakitica :)
13
Nawet za 100 mln Euro warto, ponieważ to przyszłość taki zawodnik na 10-12 lat, a i tak to nie nasze pieniądze tylko klubu.
1
Z całym szacunkiem do Maradony, ale Messi go przewyższył dawno temu.
1
Są same plusy z tego, ja nie lubię Brazylii i nie chce żeby wygrała Copa America i pewnie nie wygra bo nie będzie Neymara (choć i tak sam Ney by ich nie pociągnął) i również że Neymar będzie świeży na nowy sezon :)
0
Praktycznie jeśli strzelił gola w GD na Camp Nou, zawsze robił tą głupią cieszynkę.