0

Jakiś Hala Dzieciak ze stronki Realu .

1

Hahahahaha co za debile z tych Hala Dzieci , teraz tłumaczą porażkę że przez tą Ruską bo Cristiano się nie może skupić i myśli tylko o tym ,Paranoja .

1

Bardzo bardzo słaby rywal Granada , a 1-0 za Martino u nich przegraliśmy .

0

Montoya powinien pojechać świetnie grał z Bilbao co wygraliśmy 2-0 .

0

Bilbao to w tym sezonie nie jest to samo Bilbao co rok temu , a my nie jesteśmy tą samą drużyną co rok temu , powinno pójść gładko obstawiam 1-3 .

7

Spodziewałem się 2-0 dla Atletico ,ale oglądając mecz gdyby nie sędzia byłaby Manita , 4-0 to najmniejszy wymiar kary .

1

http://www.meczyki.pl/obrazki,21198 tak wygląda autokar Realu po meczu z Atletico .

0

Wy dostaliście łupnia teraz ,a my w 2013 więc po co do tego wracać ?

0

I tak go nic nie uratuje , Laporta wygra wybory .

0

A ja chciałbym żeby to samo było w GD w marcu żeby Suarez uciszył wszystkich krytyków i załadował bramkę z przewrotki .

0

Atletico dzisiaj robiło przewrotki w polu karnym Realu jak chciało .

1

Wszystkie gole Messiego zdobyte prawą nogą , oczywiście z tego sezonu .

0

To że Real przegrał 4-0 z Atletico to , to nam powinno dać kopa i motywację żeby jutro wygrać z Bilbao . Obstawiam 1-3 dla naszych .

0

Simeone walnął sobie fotkę z Ancelottim , hahahah jak ją zobaczyłem to padłem http://m.fangol.pl/view/86784/to-spojrzenie-simeone.

4

Trzeba dodać że Xavi nigdy nie powiedział byliśmy lepsi , tylko to zostało wyjęte z kontekstu , a Ronaldo tak powiedział i z sb zrobił idiotę na całym świecie z resztą nie po raz pierwszy .

1

Ale spokojnie Real gra niedługo z Deportivo wygrają 5-0 i znowu będzie pompowanie balonika .

1

Co dokładnie powiedział CR 11 po meczu z Atletico ?

7

Real ma te same kłopoty co my w sezonie 2012 2013 zero rotacji , grają ciągle tym samym składem nawet przeciwko słabej drużynie , a potem przychodzi taki trudny przeciwnik i blamaż tak jak my z Bayernem , ale nasi zawodnicy byli zmęczeni dopiero w kwietniu ,a piłkarze Realu są już teraz zmęczeni . Lucho miał pomysł z tymi rotacjami jesteśmy cały czas wypoczęci .

0

Ja też uważałem że kiedyś przyjdzie spadek formy , a oni od stycznia grają piach .

5

Gareth Bale: mieć Cristiano Ronaldo w zespole to prawdziwy bonus. Bale ma rację karne z kapelusza to prawdziwy bonus , ale nie dzisiaj .

0

Hhahahahah leże i nie wstaje , co za porąbany idiota z tego CR 7.

1

Carvajal: Prosimy kibiców o wybaczenie
Jedyny dzisiaj piłkarz Realu który zagrał na poziomie .

0

Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile Ronaldo miał dryblingów .

2

"Ale jest nadzieja! Podobno LFP ma rozpatrzyć sprawę Raúla Garcíi który zagrał z 5 żółtymi kartkami, także jest szansa na walkower dla Realu!" Hhahahahahah teraz to Hala Dzieciak dowalił , tam nie było nic nielegalnego .

0

http://fangol.pl/view/86772/mina-ancelottiego Ancelotti na pewno wyleci .

0

A ja obstawiłem 4-1 .

5

Cristiano Ronaldo dzisiaj nie wyglądał jakby miał 30 lat , dzisiaj wyglądał jakby miał z 35 lat , tak się poruszał po boisku .

2

Messi gdyby był wredny zrobiłby sobie zdj z nowym telewizorem , a w telewizorze mecz Atletico - Realu i wynik 4-0 .

0

Jeśli chodzi o mecze przeciwko Atletico , statystyki są dla Realu bezlitosne . 4-0 w tym meczu i 4-0 jeśli chodzi o mecze wygrane przez Atletico w tym sezonie właśnie przeciwko Blancos .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?