0

http://www.realmadryt.pl/ zobaczcie tą stronkę , to się trochę pośmiejecie .

0

Wygrali na SB byli w gazie , ale teraz by chyba nawet z Bilbao by nie wygrali .

0

O skróty lecą Atletico Real idę sobie obejrzeć .

14

MNS aktualnie wciąga BBC dupą .

1

Ter Stegen gra lepiej nogami , on gra nogami prawie tak dobrze jak najlepszy bramkarz na świecie Manuel Neuer .

1

Na Levante będzie można wystawić Montoye , Bartre , Pedro żeby podstawowi zawodnicy nie dostali zadyszki .

3

Powrócił stary dobry Alves jego zgranie z Messim czy z Rakiticem , palce lizać . No i wreszcie nasz Luis strzelił gola .

2

Barça na dziś: Bravo; Dani Alves, Piqué, Mathieu, Jordi Alba; Sergio Busquets, Xavi, Rakitic; Neymar, Messi i Luis Suárez.

0

To że w klubach grają słabo nie oznacza że w Rep też będą grali słabo .

0

Zna ktoś już składy na dzisiejszy mecz ?

0

Niesamowite uderzenie , jego dobra forma może się nam przydać w Reprezentacji .

1

Ochraniacz to tylko ochraniacz ,według mnie najważniejsze jest żeby dzisiaj wygrać .

0

Sam Van Gaal mówił że przebudowa United potrwa z kilka lat .

0

Z tym Bifoumą każdy z naszych stoperów przegrałby pojedynek biegowy .

0

Trzeba dać mu szansę Mathieu może być za wolny w pojedynkach z szybkimi piłkarzami Bilbao , a Bartra jest najszybszy ze stoperów , dokuczacie mu bo przegrał pojedynek biegowy z najszybszym piłkarzem na świecie każdy by przegrał poza Albą .

0

Oby to nie był duet Iniesta Xavi niegdyś najlepszy duet pomocników teraz najgorszy z możliwych jaki możemy utworzyć , słabszy to już tylko byłby Xavi Roberto . Enrique nie może zlekceważyć znowu przeciwnika tak jak w tedy co wystawił Munira i Pedro na RSSS . Skład musi wyjść najsilniejszy czyli Bravo Alves Pique Bartra Alba Busquets Rakitic Rafinha Messi Suarez Neymar .

0

Żałosny to ty jesteś, rocznik 1982 tak ? Coś mi się nie wydaje . Każdy się może pomylić .

0

Hhahaah ale jesteś tępy , to było z daleka , a z daleka Thiago przypominał mi Songa i tak moja uwaga była zwrócona w stronę genialnego popisu Leo ,każdy człowiek się może się pomylić . Więc powstrzymaj się z głupimi twierdzeniami.

1

Pamiętam ten gol Messiego na San Mames

Songa asysta :)

0

Wczorajszy mecz tego nie pokazał , a mogło się skończyć dużo gorzej .

0

Ronaldo powinien się opanować takimi wypowiedziami "byliśmy lepsi " , dostali wczoraj baty od Atletico i powinni się cieszyć że tylko 4-0 powinno być więcej , ale sędzia przeszkodził trochę .

0

Wy potrzebowaliście Isco , Jamesa , Kroosa i Modrica by zneutralizować Messiego w środku pola . czterech na jednego to banda łysego .

1

Tu mam dowód , nie chce mi się szukać innych filmików pierwszy lepszy wziąłem .

0

Każdy wie kto .

0

Niech powróci ten wielki Iniesta .

0

Wystarczy Messiego dać na ŚP i już mamy pomoc bajeczną .

0

0

Messi jest najlepszym piłkarzem jakiego w życiu widziałem , a Neymar to drugi Ronaldinho tylko tyle że snajper ,a Roni był pomocnikiem . I Suarez to najlepsza 9 na świecie tylko musi to udowodnić .

0

Suarez byłby w sam raz z tych dalszych odległości .

0

Neymar musi uderzać wolne z lewej strony ,już widziałem że się z Messim ustawiał do wolnych to może i dzisiaj dostanie swoją szansę by uderzyć .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?