1

To jest news na dobicie , tak?

0

Już ten zarząd zrujnował klub ,aż strach będzie patrzeć co zostanie z Barcelony w 2016 .

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56370 Nwm po co to wrzucają na stronie HD .

0

I kolejne 12 lat czekania na LM .

1

Właściwie informacja ma być podana o 15 a jest 13 28 więc jeszcze jest nadzieja , ale ja wole żeby nie było transferów bo te Daglasy i Vermaleny to dziadostwa .

1

No wiadomo że w Atletico .

7

Busques odejdzie w 2016 na będzie nowy zarząd , to jest pewne .

0

No teraz to nawet Alvesa się nie opłaca sprzedawać skoro mamy bana.

0

Zaraz chce oficjalny komunikat pod tytułem : "Zarząd podaje się do dymisji ".

1

FIFA mafia i tyle .

0

Za co my mamy tego bana , przecież każdy klub tak robi .

0

Chce mi się płakać , po co kupiliśmy Vermalena i Perfumy wiedząc że ban i tak będzie podtrzymany , jak dla mnie ten zarząd już może się pakować .

1

Skończymy jak Milan , niestety .

0

TAS: Barcelona zostanie oczyszczona z zarzutów

0

Ja wciąż dostrzegam macki Pereza.

0

I dobrze że nie kupimy tego Odegarda nwm kto to jest i mamy wiele lepszych wychowanków od niego

0

Czyli jesteśmy skończeni , jeżeli TAS nam rzeczywiście potrzymało bana ,żegnajcie Reus , Pogba i Koke czyli zostajemy z tą marną pomocą i znowu nic nie wygramy .

0

To był najgorszy rok z możliwych jaki był , bynajmniej dla mnie .

0

Tu chodzi o sprzedaż Alby za 40 mln euro do City.

5

Oby Torres odżył po transferze do Atletico , a jak odzyska formę może się okazać zagrożeniem dla Mandziukica.

0

Przecież ta pomoc kompletnie jest do wymiany , Busquets Xavi Iniesta to już HISTORIA powinni odejść dla dobra klubu. Trzeba kupić młodą krew Koke, Reus czy Pogba .

2

Można nawet pozazdrościć Realowi że po odejściu Mou zrobili niezłą rewolucje sprzedali Ozila , Higuaina , Kake, Albiola , Callejona i kupili Bejla , Isco , Carvalaja ,Illare .U nas po odejściu Tito odszedł Abidal , Villa za śmieszne pieniądze i sprowadziliśmy Neymara i żadnego obrońcy który był bardzo potrzebny . W tym oknie kupiliśmy 31 letniego Mathieu który pogra 2 lata i odejdzie, oraz Vermalena który już nie zagra w tym sezonie , Parodia !

0

Najlepszy pomocnik gdzie jest Messi ? On jest napastnikiem i pomocnikiem i powinien być w dwóch kategoriach .

0

Jak anulują nam bana musimy kupić jakiegoś świetnego pomocnika kreatora , ale głupota Lucho i zarządu zabrała nam pewnego super rozgrywającego mam na myśli Toniego Kroosa który byłby naszym bardzo dobrym wzmocnieniem ,ale poszedł do Realu . Jest jeszcze Koke i Pogba ale na jednego z nich trzeba dać minimalnie 50 mln euro .

2

1956, 1957, 1958, 1959, 1960 a bardzo proszę .

0

Tylko że wy jaracie się tą Decimą jakbyście kibicowali w latach 50 tych , a wy macie po 11 czy po 10 lat i naczytaliście się w Wikipedi całej Historii Realu .

30

A potem HD chwalą się 10 pucharami jak taki Franco pomógł im zdobyć połowę i to są takie odległe czasy że nawet najstarsi kibice tego nie pamiętają .

0

Na nikogo wszyscy prezentują żałosny poziom , no może Rafinha :)

1

Nwm czy Real poradziłby sobie z Chelsea która jest mistrzem w parkowaniu autobusu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?