Właściwie informacja ma być podana o 15 a jest 13 28 więc jeszcze jest nadzieja , ale ja wole żeby nie było transferów bo te Daglasy i Vermaleny to dziadostwa .
Czyli jesteśmy skończeni , jeżeli TAS nam rzeczywiście potrzymało bana ,żegnajcie Reus , Pogba i Koke czyli zostajemy z tą marną pomocą i znowu nic nie wygramy .
Przecież ta pomoc kompletnie jest do wymiany , Busquets Xavi Iniesta to już HISTORIA powinni odejść dla dobra klubu. Trzeba kupić młodą krew Koke, Reus czy Pogba .
Można nawet pozazdrościć Realowi że po odejściu Mou zrobili niezłą rewolucje sprzedali Ozila , Higuaina , Kake, Albiola , Callejona i kupili Bejla , Isco , Carvalaja ,Illare .U nas po odejściu Tito odszedł Abidal , Villa za śmieszne pieniądze i sprowadziliśmy Neymara i żadnego obrońcy który był bardzo potrzebny . W tym oknie kupiliśmy 31 letniego Mathieu który pogra 2 lata i odejdzie, oraz Vermalena który już nie zagra w tym sezonie , Parodia !
Jak anulują nam bana musimy kupić jakiegoś świetnego pomocnika kreatora , ale głupota Lucho i zarządu zabrała nam pewnego super rozgrywającego mam na myśli Toniego Kroosa który byłby naszym bardzo dobrym wzmocnieniem ,ale poszedł do Realu . Jest jeszcze Koke i Pogba ale na jednego z nich trzeba dać minimalnie 50 mln euro .
Tylko że wy jaracie się tą Decimą jakbyście kibicowali w latach 50 tych , a wy macie po 11 czy po 10 lat i naczytaliście się w Wikipedi całej Historii Realu .
1
To jest news na dobicie , tak?
0
Już ten zarząd zrujnował klub ,aż strach będzie patrzeć co zostanie z Barcelony w 2016 .
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56370 Nwm po co to wrzucają na stronie HD .
0
I kolejne 12 lat czekania na LM .
1
Właściwie informacja ma być podana o 15 a jest 13 28 więc jeszcze jest nadzieja , ale ja wole żeby nie było transferów bo te Daglasy i Vermaleny to dziadostwa .
1
No wiadomo że w Atletico .
7
Busques odejdzie w 2016 na będzie nowy zarząd , to jest pewne .
0
No teraz to nawet Alvesa się nie opłaca sprzedawać skoro mamy bana.
0
Zaraz chce oficjalny komunikat pod tytułem : "Zarząd podaje się do dymisji ".
1
FIFA mafia i tyle .
0
Za co my mamy tego bana , przecież każdy klub tak robi .
0
Chce mi się płakać , po co kupiliśmy Vermalena i Perfumy wiedząc że ban i tak będzie podtrzymany , jak dla mnie ten zarząd już może się pakować .
1
Skończymy jak Milan , niestety .
0
TAS: Barcelona zostanie oczyszczona z zarzutów
0
Ja wciąż dostrzegam macki Pereza.
0
I dobrze że nie kupimy tego Odegarda nwm kto to jest i mamy wiele lepszych wychowanków od niego
0
Czyli jesteśmy skończeni , jeżeli TAS nam rzeczywiście potrzymało bana ,żegnajcie Reus , Pogba i Koke czyli zostajemy z tą marną pomocą i znowu nic nie wygramy .
0
To był najgorszy rok z możliwych jaki był , bynajmniej dla mnie .
0
Tu chodzi o sprzedaż Alby za 40 mln euro do City.
0
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10806317_330015217204911_2781541739676072101_n.jpg?oh=8f6ba2d6444d13b98fdc45eec4c0360a
5
Oby Torres odżył po transferze do Atletico , a jak odzyska formę może się okazać zagrożeniem dla Mandziukica.
0
Przecież ta pomoc kompletnie jest do wymiany , Busquets Xavi Iniesta to już HISTORIA powinni odejść dla dobra klubu. Trzeba kupić młodą krew Koke, Reus czy Pogba .
2
Można nawet pozazdrościć Realowi że po odejściu Mou zrobili niezłą rewolucje sprzedali Ozila , Higuaina , Kake, Albiola , Callejona i kupili Bejla , Isco , Carvalaja ,Illare .U nas po odejściu Tito odszedł Abidal , Villa za śmieszne pieniądze i sprowadziliśmy Neymara i żadnego obrońcy który był bardzo potrzebny . W tym oknie kupiliśmy 31 letniego Mathieu który pogra 2 lata i odejdzie, oraz Vermalena który już nie zagra w tym sezonie , Parodia !
0
Najlepszy pomocnik gdzie jest Messi ? On jest napastnikiem i pomocnikiem i powinien być w dwóch kategoriach .
0
Jak anulują nam bana musimy kupić jakiegoś świetnego pomocnika kreatora , ale głupota Lucho i zarządu zabrała nam pewnego super rozgrywającego mam na myśli Toniego Kroosa który byłby naszym bardzo dobrym wzmocnieniem ,ale poszedł do Realu . Jest jeszcze Koke i Pogba ale na jednego z nich trzeba dać minimalnie 50 mln euro .
2
1956, 1957, 1958, 1959, 1960 a bardzo proszę .
0
Tylko że wy jaracie się tą Decimą jakbyście kibicowali w latach 50 tych , a wy macie po 11 czy po 10 lat i naczytaliście się w Wikipedi całej Historii Realu .
30
A potem HD chwalą się 10 pucharami jak taki Franco pomógł im zdobyć połowę i to są takie odległe czasy że nawet najstarsi kibice tego nie pamiętają .
0
Na nikogo wszyscy prezentują żałosny poziom , no może Rafinha :)
1
Nwm czy Real poradziłby sobie z Chelsea która jest mistrzem w parkowaniu autobusu .