2

Można nawet pozazdrościć Realowi że po odejściu Mou zrobili niezłą rewolucje sprzedali Ozila , Higuaina , Kake, Albiola , Callejona i kupili Bejla , Isco , Carvalaja ,Illare .U nas po odejściu Tito odszedł Abidal , Villa za śmieszne pieniądze i sprowadziliśmy Neymara i żadnego obrońcy który był bardzo potrzebny . W tym oknie kupiliśmy 31 letniego Mathieu który pogra 2 lata i odejdzie, oraz Vermalena który już nie zagra w tym sezonie , Parodia !

0

Najlepszy pomocnik gdzie jest Messi ? On jest napastnikiem i pomocnikiem i powinien być w dwóch kategoriach .

0

Jak anulują nam bana musimy kupić jakiegoś świetnego pomocnika kreatora , ale głupota Lucho i zarządu zabrała nam pewnego super rozgrywającego mam na myśli Toniego Kroosa który byłby naszym bardzo dobrym wzmocnieniem ,ale poszedł do Realu . Jest jeszcze Koke i Pogba ale na jednego z nich trzeba dać minimalnie 50 mln euro .

2

1956, 1957, 1958, 1959, 1960 a bardzo proszę .

0

Tylko że wy jaracie się tą Decimą jakbyście kibicowali w latach 50 tych , a wy macie po 11 czy po 10 lat i naczytaliście się w Wikipedi całej Historii Realu .

30

A potem HD chwalą się 10 pucharami jak taki Franco pomógł im zdobyć połowę i to są takie odległe czasy że nawet najstarsi kibice tego nie pamiętają .

0

Na nikogo wszyscy prezentują żałosny poziom , no może Rafinha :)

1

Nwm czy Real poradziłby sobie z Chelsea która jest mistrzem w parkowaniu autobusu .

0

0

Teraz te 3-4 ,jak cały rok to cały rok . Di Maria objeżdża Busquetsa ,Alvesa i Mascherano na nasze szczęście Benzema strzela nad bramką . Alves nie przyblokował Di Mari ten dośrodkowuje do Benzemy i 1-1. Marcelo podaje do Di Mari ten wrzuca znowu brak Alvesa i 2-1 . Alves robi niebezpieczny wślizg przed polem karnym , ale jednak sędzia odgwizduję karnego niesłusznego i 3-2 .

0

Ronaldo w pojedynku z Alvesem , Ronaldo podaje do Benzemy ten na szczęście trafia w poprzeczkę . Potem Marcelo wyprzedza Alvesa podaje piłka dotyka ręki Pique rzut karny .Pepe wypycha w bark w bark Alvesa ten się przewraca 2-1 dla Realu . Dwa Gole padły przez Alvesa . Są trzy Paxe :)

0

Alves przepuścił Marcelo którego miał obowiązek pilnować , bo atak szedł z jego prawej strony.

0

Alves bezlitośnie był objeżdżany w meczu z Realem , nie upilnował Marcelo który zdołał podać i Pique zagrał piłkę ręką i rzut karny. Wszystkie gole praktycznie są ze strony Alvesa .

1

Z Sevillą dał się objechać razem z Pique przy tym golu na 1-1.Alves jest ciągle objeżdżany w każdym meczu przynajmniej 2 razy , więc nie gadaj że 2 razy w sezonie .

0

A zgadnij kto jest twoim idolem .

0

Bartra nie jest niczemu winien że go Bejl obiegł , to wszystko po błędzie Alvesa który miał obowiązek ścigać się z Bejlem .

0

Obaj z Paxem żyjecie jeszcze 2011 rokiem gdzie Alves był najlepszym PO na świecie , wrócicie na ziemię te czasy się skończyły mamy prawie 2015 rok .

0

Wiesz co gdybym miał powiedzieć co sądzę na temat twojego bez granicznego bronienia Alvesa poszedłbym do więzienia .

1

Jordi Alba lub Javier Mascherano .

0

Nie wyzywa nikogo więc nie może mieć bana .

2

Kto zapyta o LOL LOL powinien dostać bana , to już się robi nudne .

0

A on z Hazardem tuż za nimi .

1

Mi się wydaje że Valdes nie wpuściłby tej bomby Diego w Ćwierćfinale , był w takiej formie że był w stanie każdy strzał obronić .

6

Nie? to arrivederci . Nie zejdziemy poniżej 20mln euro niby dlaczego ? Wy zapłaciliście 20mln euro za tego drewniaka Morate to my chcemy tyle samo za Montoye to nie jest FC Biedronka .

0

Z Torresa raczej już nic nie wyciśnie z 30 letniego wypalonego napastnika trudno coś wycisnąć nawet takiemu dobremu trenerowi jak Simeone.

1

Ten gol był chyba najlepszy jakiego strzelił dla Barcelony ,no może jeszcze ten z United w finale :)

0

Trudny wybór , Valdes w doskonałej formie przed kontuzją ale ją złapał 27 marca i od tamtego czasu już nie grał u nas . Na zdrowy rozsądek to Bravo był najlepszy .

0

Na pewno w PSG kisiłby się jak ogór na ławce , więc mu wygodnie w Barcelonie , choćby nie wiem jak się owalał to i tak ma pierwszy skład , z tym się z tb zgodzę .

0

Jeśli odwołają nam karę i Busquets będzie słabo grał do końca tego sezonu , jestem za . Na szejkach da się zarobić , kiedyś nam za Pedro oferowali 40 mln euro . Kupimy Martineza z Bayernu . Ale tylko pod jednym warunkiem ban musi zniknąć po tak to się nie będzie opłacało sprzedawać .

39

Zwolniły się dwa miejsca dla Rosella i Bartomeu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?