0

Wpuść Beranala i tak już po meczu !

0

Zamiast strzelić 3 bramkę i się oszczędzać przed Realem to będziemy gryźć trawę do końca meczu pewnie echhh.

3

Jego nic nie powstrzyma , jeden mecz tu drugi w Azji trzeci w Arabii itd. Byle tylko mówić ze to nowy projekt w którym my uczestniczymy.

14

I ten brak egoizmu w ostatniej akcji, każdy z naszych napastników by walił na siłę byle zdobyć bramkę.

5

Strata na środku boiska od razu oznacza sytaucje 1:1 z bramkarzem nawet ze średnią drużyną! Takim stylem nie można non stop grać. Flick kompletnie nie wyciąga wniosków.

1

Ciekawe czy znowu będziemy gonić wynik, bo mam przeczucie że oni tez nam coś strzelą.

0

Szkoda tego meczu z Sevilla, przy tylu abstencjach ewentualna porażka jest bardzo realna a strata byla by tylko 2 pkt a tak moze byc 5.

1

Brakuje najważniejszego, czy klub bedzie coś z tego miał.

2

Mówi tak jakby coś osiągnął po odejściu a póki co łapie samego ogony w kolejnych drużynach.

1

@Bobo25 ale walkower w jakim celu.? Drużyna która nie gra w meczu ma sie domagać walkower :-))))

14

Tylko między nami a PSG jest taka różnica że ich atakujący potrafią się kiwać a u nas po za Yamalem to reszta potrafi tylko biegać.

3

Zwłaszcza końcówki gdy prowadzimy powinny byc rozgrywane inaczej. Gdy rywal sie większość meczu broni mozna stac obrona na polowie boiska ale jak sie wygrywa tylko jedna bramka to oni tez wyjdą wieksza ilością zawodników do ataku próbować wyrwać remis. A nasi grają jakby wychodzili z założenia ze kolejna bramka juz zakonczy rywalizacji, ale zapominają ze rywal jeszcze żywy.

1

Przecież tak jest prawie co mecz, ile razy już goniliśmy wynik !

0

Idą 4na 3 a to my przegrywamy. Tymczasem my w ataku ledwo podchodzimy pod pole karne.

1

@turhiay a od kiedy to Sevilla jest topowa ze juz sie martwisz.

0

@kejdzi Rozczaruje cię, jedzie. Czy teraz zaszyjesz się w pokoju z dala od internetu.

3

@Kgorecki2500 nie trzeba być wybitnym by zobaczyć że ma trochę racji. Już nie raz nas tak karano w końcówkach.

5

Rok temu po porażce z Monaco było podobnie, tabela sie wykrystalizuje dopiero gdzies w polowie rozgrywek. Teraz czekają nas w teorii dwa łatwiejsze mecze.

2

Garcia stał sie lepszą wersją S.Roberto , zagra wszędzie, dokłada bramki I nie zapomina o obronie.

5

Przyjdą mecze ze słabszymi to trzeba bedzie tłuc tych bramkę ile sie da , bo bilans na koniec może mieć znaczenia na top 8.

0

Lookman powrócił do składu, chyba topór został chwilowo zakopany. Atalanta trzeba raczej nie moze sobie pozwolić trzymać takiego zawodnika poza składem.

21

Jest tam gdzie chciał, woli bić się o puchar tymbarka niż o mistrza.

1

O ile pensja bedzie na poziomie Szczęsnego, w końcu chodzi o wyzwania a nie o kasę.

0

Swoją drogą młody tez może wyrazić swoje zdanie , że nie czuje sie jeszcze zupełnie wyleczony i chciałby odpocząć. Ma na tyle wyrobiony juz status ze selekcjoner nie moze sie na ro obrazić, Pedri również.

0

@Dawiddd1213 dalej bijesz swoją kreatywnością. Nie wróżę Ci w przyszłości nic po za kopaniem rowów, Skoro nawet czytać nie umiesz.

0

@xavi890 a gdzie ja dzieciaku krytykuje Lewego, piszę tylko ze nic nie zamknął po takim meczu. A ja sie o nim jakoś nie rozpisuje. Jestem na tym forum dłużej niż większość tej gimbazy co tu komentuje te mecze. Prawda jest taka ze Lewy ma juz swoj pesel i najlepiej jak gra w drugiej połowie.

3

@Dawiddd1213 ale jesteś kreatywny :) poziom gimbazy.

2

@zxcvbnmasdqwe Lewy nic nie zamknął, trafił a wcześniej fatalnie przyjmował po podaniu Pedriego a w końcówce spartolił setke.

0

@MesQueUnClub_87 a co za różnica w poprzednim meczu miał asystę z prawej strony. Lepiej bije w punkt niż Raphinia.

3

Lewy to tylko jak dostanie piłkę na strzał albo główkę to coś strzeli , jak musi przyjąć to już dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?