0

@FCB24 A trener nadal twierdzi że robią postępy :)))

0

Spokojnie najpierw musimy stracić bramkę by mecz zaczął się na poważnie dla nas.

22

Rywale będą na niego polować w meczu wiedząc jaki On jest słaby psychicznie po tej całej szopce .

1

Czego te barany nie rozumieją , Barcelona płaciła za info jak sędziwie zachowują się na boisku i na co przy nich uważać a nie żeby ustawiali mecz na naszą korzyść z tego co pamiętam.
Banda białych dzięki VAR mają coraz mniej korzyści i te prześcieradła nie potrafią tego zaakceptować, plus fatalny styl drużyny mimo wydanie tyle kasy .

4

Szkoda tego meczu z Chelsea gdzie Ferran nie trafił setki, seria meczy z golem trwała by dalej i chyba mocno została by wyśrubowana, nie wygląda by mieli się zatrzymać.

3

@sergio5 Kiedyś myślałem że Blatter to skorumpowana gnida ale Infantino bije go na głowę. Jak on wszystkim od Arabów po resztę liże to zero wstydu.

0

Dobra chyba pora stracić bramkę bo strasznie wolno się rozkręcamy .

0

@gohan77 a widziałeś go w tym sezonie ze tak piszesz ?
Z Cubarsim jest tak samo, po za babolami w obronie nie wiele wnosi.

1

To może pora posadzić tą zagubioną sierotkę Cubarsiego na ławkę i dać pograć Christensenowi ? Młody gra wszystko a co mecz to gorzej a zrobił się nietykalny.

0

Przyjeżdża zespół bez napastników o strzela pierwszy, czemu nie to nie dziwi. Przynajmniej teraz zaczną nasi grać bo to juz normalnie ze musimy odrabiać:-(((((

1

Ciekawe czy rywal ktory zagra bez nominalnych napastników też bedzie wstanie strzelić nam gola a nawet otworzyć wynik tej rywalizacji. Z nasza taktyką całkiem to możliwe.

0

Zaraz on płacze o czerwoną kartkę w 92 minucie że ona zabiła mecz XDDDDD
No zero wstydu i samokrytyki .

0

Ja tam wierze że mógł wrócić gdy odchodził z PSG nawet za mniejszy kontrakt ale nigdy nie wróci póki jest tu Laporta.

12

Fermin grał pod siebie chcąc udowodnić że jest w formie widząc wzrost skuteczności Olmo, wyszło tragicznie.

1

Fermin ta nota to chyba za poprzednie mecze .

1

@Jakchcesz poprzeczka była wysoko powieszona , ledwo dał rade :)

1

Yamal już kolejny karny na pełnym luzie, jak zobaczę znowu spiętego Lewego to coś nie tak, może się kiedyś oszuka ale póki co wygląda na pewnego.

0

@Ajan123 Mane wybił sie w Anglii a gral jeden sezon w Bayernie, Rakitic nie odchodził za miliony tylko wybił sie w Sevilli. Lewy to pracował na swoją karierę dekadę wiec nawet o nim nie wspominałem. Polisic tez nie jest zawodnikiem co gra pierwsze skrzypce w swoich drużynach.

0

Jakos sie nie jaram tymi zawodnikami z bundesligi , większość okazuje sie niewypałami. Kagawa, Sahin , Goetze czy z ostatnich sezonów Kolo Muani, Openda, Etekite, Wirtz, Sancho idą za wielkie pieniądze ale nie potrafią w innych ligach pokazać ze warto bylo tyle płacić. Mało jest tam zawodników typu Haaland pokazuje klasę wszędzie.
Może liga hiszpańska bardziej im pasuje Kross w Realu jakos sie odnalazł.

7

A przegrywa z Karl Etty Eyong który w ostatnich 6 meczach trafił tylko raz :)))))

0

Jeśli dzis Liverpool znowu wygra to Salah chyba na dłużej usiądzie na ławce.

0

Nico po raz kolejny widzi swoje miejsce w lidze :)

3

Coraz głupsze te jego wywiady aż szkoda czytać .

0

Klub powinien się zgodzić o ile w te dni nie będzie mu płacić pensji ! Co to za czasy że zdrowy zawodnik nie trenuje i nie stawia się na mecz bo ma złe samopoczucie po błędzie który sam popełnił .

5

Podziękować można Ferranowi!

0

@Guillegavira Co nie zmienia faktu że i tak by grali 80 minut bo do tej pory trener nie widzi innej opcji.

3

Bez Pedriego 3 wygrane w lidze i remis z Bruggia, ktoś napisze że było mało kontroli ale z nim też to nie zawsze idealnie wygląda. Wniosek prosty że za słabszymi drużynami powinien czasem odpoczywać, bo wynik i tak się zgadza na koniec a nie gadanie Flicka że dla niego lepiej jak gra w każdym meczu bo lepiej trzyma formę.
Z Bilbao bez niego i De Jonga a mecz jeden z lepszych w tym sezonie a na bank każdy z nich by zagrał po 80 minut.

1

No cóż Nico Williams , lojalność to nie wszystko co wyznacza karierę, liczy się też to co na końcu masz w gablocie. Chyba po tym meczu zrozumiał różnice.

7

Athletic nie miał nawet pół sytuacji sam na sam co ostatnio było normą. Albo Barcelona wyciąga wnioski albo oni tacy słabi ale z Celtą druga połowa była podobna.

0

Niech wpuści Bernala na co najmniej 30 minut. Zobaczymy co potrafi jest 3:0 niż niejakiego Cassado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?