esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Że VAR się tym faulem nie zajął to jest jakaś aberracja.
0
Jak Real nas zacznie kontrować to będzie istny gwałt...
0
Ten Pena nie potrafi do piłek wychodzić. Któryś raz taka sytuacja już odkąd gra regularnie.
0
Newcastle co za come back.
4
Nie rozmyślajcie zbyt intensywnie Mordeczki.
0
Ależ ta Madzia Pałasz w studio Eurosportu jest śliczna.
1
@michaleu, sorki. Nie Stoch tylko Żyłka skacze.
1
@michaleu, jest kilkanaście par zawodników z tego samego kraju w konkursie. Np w Polsce startuje Kubacki i Stoch. Podobnie jak w drużynówce, ale tutaj tylko skacze dwóch, a nie czterech. Tyle wiem na razie.
0
Co to za nowy format w skokach? Było już to kiedyś?
3
@norbi77, stoją tam jakby w środku siedzieli jedni z dwunastu apostołów.
2
@Rust_Cohle, dokładnie
0
Włączyłem na chwilę skoki na TVP i wytrzymałem dosłownie 10s kiedy usłyszałem Babiarza.
0
@bartekvisca , czy nie miałeś na myśli "bez Pedriego"?
1
@Arden, Suarez trochę :D
Sorry Luis.
1
Obawiam się, że Xavi obsrany słabością zespołu postawi na Pedriego w pierwszym składzie i to skończy się wiadomo czym.
0
Jakim zestawieniem i ustawieniem wychodzicie na Real w niedzielę gdybyście byli trenerem? Manewr z dodatkowym pomocnikiem na skrzydle by powalczyć o dominację w środku pola?
1
@MarioVeB!, czy On powiedział, "Hungary is doing good."?
4
Raphinha geniusz taktyczny. Przewidział, że nie jest w stanie więcej już nic dać zespołowi i sam się zmienił na Yamala. Rafał na trenera.
1
@LM10GOAT, swój chłop bo też potrafi obejrzeć z odtworzenia. Piona Mordeczko.
33
Ktoś dotarł do końca internetów.
1
@hayek, Tyyyy, ale to jest jeszcze lepsze niż to co ja wrzuciłem. Mam nadzieję, że rodzice mu złoją dupsko solidnie.
13
Meh. Ta konkurencja. S nie?
17
Rudy nigdy nie będzie miał łatwo.
32
Też przy tym parsknąłem śmiechem zaraz na początku meczu :D
1
Tak mi się teraz przypomniało, że wczoraj gwizdy Arabusów podczas minuty ciszy poświęconej śmierci Franza Beckenbauera były obrzydliwe.
14
Frankie chyba chce się znaleźć w gorących takimi wypowiedziami.
21
Na Lewusa można narzekać, a nawet czasem trzeba, ale dziś przy golu ta piłka do przyjęcia naprawdę nie była łatwa.
0
@Derean, zgodzę się, ale za to bym zaczął próbować Forta na lewej stronie bo całkiem nieźle sobie tam radził ostatnio jeśli dostawał szansę.
2
Myślałem, że już nie dożyję zwycięstwa więcej niż jednym golem. Vamos :D
3
Arajuo powinien teraz przejść na prawą flankę pilnować tego sprintera.