6

Że VAR się tym faulem nie zajął to jest jakaś aberracja.

0

Jak Real nas zacznie kontrować to będzie istny gwałt...

0

Ten Pena nie potrafi do piłek wychodzić. Któryś raz taka sytuacja już odkąd gra regularnie.

0

Newcastle co za come back.

4



Nie rozmyślajcie zbyt intensywnie Mordeczki.

0

Ależ ta Madzia Pałasz w studio Eurosportu jest śliczna.

1

@michaleu, sorki. Nie Stoch tylko Żyłka skacze.

1

@michaleu, jest kilkanaście par zawodników z tego samego kraju w konkursie. Np w Polsce startuje Kubacki i Stoch. Podobnie jak w drużynówce, ale tutaj tylko skacze dwóch, a nie czterech. Tyle wiem na razie.

0

Co to za nowy format w skokach? Było już to kiedyś?

3

@norbi77, stoją tam jakby w środku siedzieli jedni z dwunastu apostołów.

2

@Rust_Cohle, dokładnie

0

Włączyłem na chwilę skoki na TVP i wytrzymałem dosłownie 10s kiedy usłyszałem Babiarza.

0

@bartekvisca , czy nie miałeś na myśli "bez Pedriego"?

1

@Arden, Suarez trochę :D
Sorry Luis.

1

Obawiam się, że Xavi obsrany słabością zespołu postawi na Pedriego w pierwszym składzie i to skończy się wiadomo czym.

0

Jakim zestawieniem i ustawieniem wychodzicie na Real w niedzielę gdybyście byli trenerem? Manewr z dodatkowym pomocnikiem na skrzydle by powalczyć o dominację w środku pola?

1

@MarioVeB!, czy On powiedział, "Hungary is doing good."?

4

Raphinha geniusz taktyczny. Przewidział, że nie jest w stanie więcej już nic dać zespołowi i sam się zmienił na Yamala. Rafał na trenera.

1

@LM10GOAT, swój chłop bo też potrafi obejrzeć z odtworzenia. Piona Mordeczko.

33



Ktoś dotarł do końca internetów.

1

@hayek, Tyyyy, ale to jest jeszcze lepsze niż to co ja wrzuciłem. Mam nadzieję, że rodzice mu złoją dupsko solidnie.

13



Meh. Ta konkurencja. S nie?

17



Rudy nigdy nie będzie miał łatwo.

32



Też przy tym parsknąłem śmiechem zaraz na początku meczu :D

1

Tak mi się teraz przypomniało, że wczoraj gwizdy Arabusów podczas minuty ciszy poświęconej śmierci Franza Beckenbauera były obrzydliwe.

14

Frankie chyba chce się znaleźć w gorących takimi wypowiedziami.

21

Na Lewusa można narzekać, a nawet czasem trzeba, ale dziś przy golu ta piłka do przyjęcia naprawdę nie była łatwa.

0

@Derean, zgodzę się, ale za to bym zaczął próbować Forta na lewej stronie bo całkiem nieźle sobie tam radził ostatnio jeśli dostawał szansę.

2

Myślałem, że już nie dożyję zwycięstwa więcej niż jednym golem. Vamos :D

3

Arajuo powinien teraz przejść na prawą flankę pilnować tego sprintera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?