5

@Encore, to chłop czy baba na tym zdjęciu?

0

Ile razy dzisiaj już nie byliście robotem?

3

Być może dla większości z Was to będzie oczywiste, ale oglądanie jutubów w prędkości co najmniej 1.25x to jest game changer. Już tak jestem przyzwyczajony, że czasem trzeba odpalać na 1.5x. Można ogarnąć znacznie więcej materiałów w wolnym czasie.

0

Gerard Romero upublicznił te nagrania, ale tak naprawdę co z tego wynika? Czy jest tam jasno mówione, że sędziowie przekręcają każdego rywala madrytczoków? No niestety nie... Z kimś tak potężnym jak Perez może się zmierzyć ktoś tylko równie potężny, a niestety my ekonomicznie leżymy i możemy tylko szczekać, choć uwierzcie mi, że napiłbym się dobrego szampana jeśli tylko ktoś podjąłby rękawicę z naczelnym madrytczoków.

22

@D10SLEO, trzeba zaznaczyć, że to była końcówka i ten karny byłby za 3pkt. Nowe, nie znałem.

0

@Messibestplayerintheworld, "będę dostępny dla kolejnego fizjo za 2 tygodnie."

1

@don'T.R.I.P.e, taktyczny.

0

@Saviola88, dunno :P ale nawet jeśli to Jemu akurat mogę to wybaczyć :D

0

Do ekipy "Kanału Zero" dołącza dr Tomasz Rożek z "Nauka to lubię". Ciekawie się zapowiada.

0

Obejrzałem właśnie skrót meczu Huberta i wyglądało to naprawdę nieźle. Ktoś może mi powiedzieć jak to wyglądało z perspektywy oglądania całego meczu?

5

@MarioVeB!, czyli Anżej się już skompromitował zanim jeszcze się nie zdążył skompromitować?

3

@Kamiloza91, brawo. Podpisuję się obiema rękoma.

3

@Sau_Ron, chopocek rocznik 2007, a na tle niezłego rywala pokazywał ogromny spokój. Uważam, że możemy mieć z Niego turbo pociechę, a na dodatek pewnie jeszcze kilka cm podrośnie.

0

@Emhyr, szczerze to mi się trochę w głowie pierdyka jak próbuję przeanalizować tę akcję.

0

@leomessi1710, ciasteczko.

0

@Barcaa12, "Madrytczoków robota"

1

Jesteście najlepsi. "Rządowi" to kolejna ksywka, która mnie zwaliła z nóg.

0

@Cataloniec94, a tfu! Nerazzurri to biorą.

2

Najlepiej Święty: "W ofensywie Barcelony dzieje się coś tylko wtedy kiedy coś robi Ferran." Chyba nie widział dziś Yamala co grał.

1

Isco MVP? Hmm...

2

Rekin gryzie po raz 3! Bamos Bamba!

1

"To był bardzo, bardzo zły występ Polaka." No bez przesady...

1

Kibicowanie Barcelonie w ostatnim czasie to jedno wielkie iksde. Nudy nie ma.

0

Czemu Oni do ku@wy nędzy nie potrafią się porozumieć między linią obrony, a bramkarzem...

1

Nakładka jak uj na Pedrim...

0

Raphinha ogląda ten mecz i cóż... Nie lubi tego.

2

Yamalu co Ty robisz.

0

Pellegrini reaguje. Iglesias i Fekir wchodzą. Trzeba uważać.

3

Nie szukajcie dziury w całym, że Betis słaby etc. Gramy po prostu dziś fajnie w piłkę i przyjemnie się to ogląda, jednak wynik, który mamy jest turbo niebezpieczny. Trza coś wcisnąć jeszcze po przerwie koniecznie.

2

Święty już będzie analizował tego gola z nadzieją anulacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?