esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore, to chłop czy baba na tym zdjęciu?
0
Ile razy dzisiaj już nie byliście robotem?
3
Być może dla większości z Was to będzie oczywiste, ale oglądanie jutubów w prędkości co najmniej 1.25x to jest game changer. Już tak jestem przyzwyczajony, że czasem trzeba odpalać na 1.5x. Można ogarnąć znacznie więcej materiałów w wolnym czasie.
0
Gerard Romero upublicznił te nagrania, ale tak naprawdę co z tego wynika? Czy jest tam jasno mówione, że sędziowie przekręcają każdego rywala madrytczoków? No niestety nie... Z kimś tak potężnym jak Perez może się zmierzyć ktoś tylko równie potężny, a niestety my ekonomicznie leżymy i możemy tylko szczekać, choć uwierzcie mi, że napiłbym się dobrego szampana jeśli tylko ktoś podjąłby rękawicę z naczelnym madrytczoków.
22
@D10SLEO, trzeba zaznaczyć, że to była końcówka i ten karny byłby za 3pkt. Nowe, nie znałem.
0
@Messibestplayerintheworld, "będę dostępny dla kolejnego fizjo za 2 tygodnie."
1
@don'T.R.I.P.e, taktyczny.
0
@Saviola88, dunno :P ale nawet jeśli to Jemu akurat mogę to wybaczyć :D
0
Do ekipy "Kanału Zero" dołącza dr Tomasz Rożek z "Nauka to lubię". Ciekawie się zapowiada.
0
Obejrzałem właśnie skrót meczu Huberta i wyglądało to naprawdę nieźle. Ktoś może mi powiedzieć jak to wyglądało z perspektywy oglądania całego meczu?
5
@MarioVeB!, czyli Anżej się już skompromitował zanim jeszcze się nie zdążył skompromitować?
3
@Kamiloza91, brawo. Podpisuję się obiema rękoma.
3
@Sau_Ron, chopocek rocznik 2007, a na tle niezłego rywala pokazywał ogromny spokój. Uważam, że możemy mieć z Niego turbo pociechę, a na dodatek pewnie jeszcze kilka cm podrośnie.
0
@Emhyr, szczerze to mi się trochę w głowie pierdyka jak próbuję przeanalizować tę akcję.
0
@leomessi1710, ciasteczko.
0
@Barcaa12, "Madrytczoków robota"
1
Jesteście najlepsi. "Rządowi" to kolejna ksywka, która mnie zwaliła z nóg.
0
@Cataloniec94, a tfu! Nerazzurri to biorą.
2
Najlepiej Święty: "W ofensywie Barcelony dzieje się coś tylko wtedy kiedy coś robi Ferran." Chyba nie widział dziś Yamala co grał.
1
Isco MVP? Hmm...
2
Rekin gryzie po raz 3! Bamos Bamba!
1
"To był bardzo, bardzo zły występ Polaka." No bez przesady...
1
Kibicowanie Barcelonie w ostatnim czasie to jedno wielkie iksde. Nudy nie ma.
0
Czemu Oni do ku@wy nędzy nie potrafią się porozumieć między linią obrony, a bramkarzem...
1
Nakładka jak uj na Pedrim...
0
Raphinha ogląda ten mecz i cóż... Nie lubi tego.
2
Yamalu co Ty robisz.
0
Pellegrini reaguje. Iglesias i Fekir wchodzą. Trzeba uważać.
3
Nie szukajcie dziury w całym, że Betis słaby etc. Gramy po prostu dziś fajnie w piłkę i przyjemnie się to ogląda, jednak wynik, który mamy jest turbo niebezpieczny. Trza coś wcisnąć jeszcze po przerwie koniecznie.
2
Święty już będzie analizował tego gola z nadzieją anulacji.