0

@parpe, notatnik to mój drugi dom.

3

Sędziowanie, sędziowaniem, ale prawda jest taka, że kiedy emocje opadają to po prostu kur@a nas strzela bo Oni to robią praktycznie cały czas i odrabiają te straty i mamy ból dupy. Gdybyśmy nie tracili frajersko punktów i prezentowali jakiś godny poziom futbolu to inaczej wyglądałby nasze nastroje i sytuacja w tabeli, a tak to przemawia przez nas również frustracja Jeśli chodzi o te kontrowersje sędziowskie to poczekajmy na wypowiedzi jakiś ludzi, którzy zdecydowanie znają się na tym lepiej niż my.

0

Szczerze Wam powiem, że nie chcę uprawiać masochizmu i oglądać drugą połówkę Realu. Ostrzegam.

0

Real to jest ten mental. Specjalnie stracili bramkę, żeby od początku meczu grać na wyższych obrotach, ja Wam to mówię.

7



Onana wracający z PNA.

1



Maciek już gotowy na mecz.

8



Tak GOAT zamyka mordy.

0

@Wiatrak, myślę, że Xavi raczej zdecydowanie preferowałby Real ze względu na swoją przeszłość.

3



Aitana Goatmati. Fajne określenie.

0



You shall not pass.

5

Wszyscy srają przed tym Bilbao, a ja Wam mówię, że przejdziemy dalej.

2

@Rewolucja123, jak sytuacja z Rudowłosą?

1



Ciekawy materiał mówiący między innymi o groteskowym zachowaniu Ferrana, który uciszał trybuny III-ligowca po strzelonej bramce, co również moim zdaniem może świadczyć jak szoruje po dnie mental naszej drużyny.

1

@FcPortoFan1999, spoko, niech wchodzi na te końcówki, ale do kur@y nędzy nie na skrzydło. To jest 9 i tam ma się uczyć naszej gry (znaczy najlepiej, żeby na ten moment się jej nie uczył bo wyjdzie mu tu na złe), a nie na flance...

1

Jaki jest pomysł na wprowadzenie Vitora Roque do zespołu? Brak pomysłu.

0

To zaczynamy. #Carloout

1

To jest akcja ala finał MŚ z Leo w roli głównej i rozpoczęciem akcji. Piękna piętka od Griezmana ala Messi zewniak, a reszta to już historia. Tak! Tak! Tak!

0

Memphis, ale wjechał w gościa...

1

@macio_944, chcę wierzyć, że akurat TYM razem będzie inaczej...

0

Dobra, emocje trochę opadły i niestety człowiek sobie zdaje sprawę, że jest jeszcze druga część dogrywki. 15 min, Real goniący i bez gola? To będzie trudne...

0

@vadner, mam bogatą, ale nie sięgam tak daleko.

2

Jeszcze Vini asystuje. Coś pięknego.

2

Ladies and Gentlemen. Mr "Pan Piłkarz" Antoine Griezman!

0

Ogłaszam wszem i wobec, że zostałem wyrzucony dziś z grona kibiców Barcelony i ochrzczony anty-kibicem Xaviego (broniłem go do ostatniego tchu). Jestem załamany.

1

Dwa kółeczka obu zespołów. Piłkarze wsłuchani w słowa trenerów jak w dobrego audiobooka. Tak to powinno wyglądać. Przy Xavim piłkarze pewnie myślą "co On znowu pierd(*i?"

2

@Saviola88, klasę albo się ma albo nie.

2

Halina, mam zawał.

3

Ta piłka leciała jakby zeszła ze stopy Belinghamowi. Jeśli tak chciał to zagranie sztos.

0

Ja Wam to mówię. To się zemści.

4

Jak to mówił Żewłak w pierwszej połowie. Rudiger się pięknie bawi z Moratą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?