esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom, tu akurat nie widzę żadnego sensu w tym. To żaden wstyd dostać kosza ;)
1
@Comentateiro, zdrówka dla mamy. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć za wszystkich, że cała La Rambla trzyma kciuki za zdrowie!
11
Rodri w 2023 zdobył więcej trofeów (6), niż przegrał meczów (5).
0
@JarekS, szokiem jest to, że nawet jednostki śmią wyskakiwać z tak żenującymi tekstami w kierunku bądź co bądź już legendy tego klubu.
11
Jak to mówią młodzi ludzie - masakracja.
2
Aitana przeszła kobiecy futbol w zeszłym roku. Felicidades!
0
@zodiak_10, z Danzelem na czele bijemy kolejne rekordy.
0
Nie wierzę. Jak długo jeszcze?
4
Tego typu. Joł.
14
Tak to tylko tu zostawię.
10
Żebrowski TOP
0
@szymonekk, chyba C+ online.
8
"Wyciągniemy wnioski. Idziemy na przód. Drużyna się rozwija."
4
Ale ludzie muszą mieć nasrane w bani żeby wymyślać tak kreatywne rzeczy :D
4
@Encore, On nawet jak chce żeby się go bali i tak wygląda śmiesznie.
1
@MessiForeverTheBest, przy 2:1 mieliśmy kontakt i wtedy jeszcze nie było aż tak widać różnicy klas wśród obu zespołów, więc było blisko w tym momencie.
4
Wiem, że zagraliśmy piach, ale cały czas uważam, że karny był z kapelusza, a bramka dla Realu na 3:1 moim zdaniem była kluczowa. Śmiem twierdzić, że gdyby nie to, to ten mecz mógłby się jeszcze różnie potoczyć.
2
Przemek Frankowski z nietrafionym karnym z 6' w meczu z Paryżem.
0
Jakimś "pozytywem" tej porażki jest też to, że może Lapcio zacznie się poważniej zastanawiać, że ta karawana z tym woźnicą już daleko nie zajedzie.
0
Wiem Mordeczki, że Was to pocieszy. Mamy srebro!
1
W ogóle mi ich teraz nie żal, że będą patrzeć jak największy rywal będzie zaraz podnosił puchar i celebrował zwycięstwo. Należy im się taki mentalny gwałt. Może w końcu zrozumieją jak wielki piach grają i czas się w końcu kur@# obudzić.
5
Sergi Roberto: Musimy iść do przodu.
On chyba nie widzi, że od długiego czasu idziemy do tyłu.
0
Prawdą jest to, że Real ułożył sobie ten mecz tymi dwoma bramkami, a nie był wcale znacznie lepszy. Wykorzystali co mieli. Uważam, że jeśli to my napoczęlibyśmy rywala to ten mecz potoczył by się inaczej.
0
@parpe, tylko myślę, że Erni nie brałby teraz nas.
46
Liczę mocno, że Gundo zostanie wzięty do wywiadu. Może rozwiąże my się język i powie co o tym wszystkim myśli.
4
Fermin pokazuje, że mu zależy gra z podobną agresywnością jak Gavi. Nie pojmuję jak Roberto może być wyżej w hierarchii od Niego...
0
Największym upokorzeniem teraz jest to, że Real chyba nas już nie chce dobijać... Mam wrażenie, że jakby trochę podkręcili temp to mogliby jeszcze kilka wsadzić.
3
Serio druga żółta za takie coś? Co ten komentator jeszcze pierd$$i, że co najmniej żółta...
0
Może jakaś czerwona kartka dla Realu. Wtedy widzę jedyne szanse na odwrócenie wyniku.
0
Najgorsze jest to, że Araujo gra z żółtą kartką.