1

@mrboom, tu akurat nie widzę żadnego sensu w tym. To żaden wstyd dostać kosza ;)

1

@Comentateiro, zdrówka dla mamy. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć za wszystkich, że cała La Rambla trzyma kciuki za zdrowie!

11

Rodri w 2023 zdobył więcej trofeów (6), niż przegrał meczów (5).

0

@JarekS, szokiem jest to, że nawet jednostki śmią wyskakiwać z tak żenującymi tekstami w kierunku bądź co bądź już legendy tego klubu.

11



Jak to mówią młodzi ludzie - masakracja.

2

Aitana przeszła kobiecy futbol w zeszłym roku. Felicidades!

0

@zodiak_10, z Danzelem na czele bijemy kolejne rekordy.

0

Nie wierzę. Jak długo jeszcze?

4



Tego typu. Joł.

14



Tak to tylko tu zostawię.

10



Żebrowski TOP

0

@szymonekk, chyba C+ online.

w tym materiale na początku masz chyba jeszcze jakąś promkę.

8



"Wyciągniemy wnioski. Idziemy na przód. Drużyna się rozwija."

4



Ale ludzie muszą mieć nasrane w bani żeby wymyślać tak kreatywne rzeczy :D

4

@Encore, On nawet jak chce żeby się go bali i tak wygląda śmiesznie.

1

@MessiForeverTheBest, przy 2:1 mieliśmy kontakt i wtedy jeszcze nie było aż tak widać różnicy klas wśród obu zespołów, więc było blisko w tym momencie.

4

Wiem, że zagraliśmy piach, ale cały czas uważam, że karny był z kapelusza, a bramka dla Realu na 3:1 moim zdaniem była kluczowa. Śmiem twierdzić, że gdyby nie to, to ten mecz mógłby się jeszcze różnie potoczyć.

2

Przemek Frankowski z nietrafionym karnym z 6' w meczu z Paryżem.

0

Jakimś "pozytywem" tej porażki jest też to, że może Lapcio zacznie się poważniej zastanawiać, że ta karawana z tym woźnicą już daleko nie zajedzie.

0

Wiem Mordeczki, że Was to pocieszy. Mamy srebro!

1

W ogóle mi ich teraz nie żal, że będą patrzeć jak największy rywal będzie zaraz podnosił puchar i celebrował zwycięstwo. Należy im się taki mentalny gwałt. Może w końcu zrozumieją jak wielki piach grają i czas się w końcu kur@# obudzić.

5

Sergi Roberto: Musimy iść do przodu.

On chyba nie widzi, że od długiego czasu idziemy do tyłu.

0

Prawdą jest to, że Real ułożył sobie ten mecz tymi dwoma bramkami, a nie był wcale znacznie lepszy. Wykorzystali co mieli. Uważam, że jeśli to my napoczęlibyśmy rywala to ten mecz potoczył by się inaczej.

0

@parpe, tylko myślę, że Erni nie brałby teraz nas.

46

Liczę mocno, że Gundo zostanie wzięty do wywiadu. Może rozwiąże my się język i powie co o tym wszystkim myśli.

4

Fermin pokazuje, że mu zależy gra z podobną agresywnością jak Gavi. Nie pojmuję jak Roberto może być wyżej w hierarchii od Niego...

0

Największym upokorzeniem teraz jest to, że Real chyba nas już nie chce dobijać... Mam wrażenie, że jakby trochę podkręcili temp to mogliby jeszcze kilka wsadzić.

3

Serio druga żółta za takie coś? Co ten komentator jeszcze pierd$$i, że co najmniej żółta...

0

Może jakaś czerwona kartka dla Realu. Wtedy widzę jedyne szanse na odwrócenie wyniku.

0

Najgorsze jest to, że Araujo gra z żółtą kartką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?