esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczekiwane bramki (xG)
Barcelona: 1.21
Unionistas: 0.71
"Uważam, że dziś wykonaliśmy krok naprzód". To już się robi tragikomiczne coraz bardziej.
2
Ja wam kutwa pisałem poniżej. Jakaś siła z góry odebrała Oblakowi rozum w tej sytuacji.
0
Matko bosko częstochosko. Nie wierzę, serio.
7
Wielki Real nigdy nie reagował negatywnie na tego typu wydarzenia boiskowe. Real potrafi być cierpliwy. To jest jakaś nowa religia, bóstwo? Nawet Laskowski, wierny kibic Blaugrany...
3
Lino właśnie zrobił Realowi limo.
0
Belingham jak bokser w polu karnym. Punchuje każdego i kur@a nic. U nas dosłownie KAŻDY taki faul kończy się gwizdkiem przeciwko nam.
1
@Ayato2k, brawa dla Xaviego bo wejście Gundogana odmieniło mecz, ale... Gundogan w ogóle nie powinien wchodzić na to boisko by ratować wynik bo ten już powinien być rozstrzygnięty wcześniej.
1
@Gacek5, tak po dobrej jeździe bez trzymanki trzeba odczekać chwilę, a tu bez przerwy jedziemy znowu.
2
Atleti, Atleti, Atlético de Madrid! Vamos!
20
"Pewnie gorące będą fora kibiców" - Maciej Iwański
Ja wam mówię Bomblowicze, wielu ekspertów i komentatorów tu zagląda. Mamy niezły fame.
5
O! Vitor już widzę się musi przyzwyczajać do gry na skrzydełku. Brawo Panie Xavi!
0
To jest ten mental, to jest ta Xavineta. Coś pięknego.
3
Stronka się zawiesza przez Was bomblowicze :P
Ależ niezasłużenie remisujemy.
0
Pamiętajcie, że wciąż zostaną nam jeszcze dwa trofea do zgarnięcia.
1
Lapcio już uśmiechnięty czyli jest git. Drużyna się rozwija.
0
Oriol, Roberto... Predykcja? - Manita.
0
Już widzę oczyma wyobraźni jak koło 60 minuty wchodzą rezerwowi ratować wynik.
0
@Peciak, zagrają znów niemrawo i ospale, ale awansują i karawana będzie tak jechać dalej.
1
@macio_944, taktyczny.
0
@tristan87, i do tego Ćwiąki, więc we czwórkę nie dało się zrobić programu? Dziwne. Może chodziło o coś innego niż braki kadrowe.
0
Oglądając ten skrót nie znając wyniku meczu Igi prawie dostałem palpitacji serca. Chyba nigdy tak się nie stresowałem oglądając highlights.
0
Czy ma ktoś jakieś źródło gdzie mógłbym obejrzeć mecz Igi z odtworzenia i nie dowiedzenia się wyniku zarazem?
0
@tristan87, dziś wyjątkowo kręci.
0
Kim jest Piotr W.?
0
@SelloutCrowd, ja korzystam z przeglądarki Brave i nie mam problemu - PC.
0
Madzia Fręch pokonała Garcie! Ależ świetna wiadomość z rana!
3
Kiedy zaczniesz wygrywać pojedynki na skrzydle? - Nigdy.
2
@Rewolucja123, Mordo jak da Ci kosza to żaden wstyd, już pisaliśmy. Nie analizuj zbytnio, po prostu zagadaj. Uwierz mi miałem kilka takich sytuacji i niekiedy do tej pory się wkurw@am na siebie, że nie skorzystałem z dobrej szansy, a ów dziewczyn już pewnie w swoim życiu więcej nie spotkam ;)
0
@Rewolucja123, jest jeszcze pomysł taki, że jeśli masz problem z tym, żeby ją zapytać na siłce to po prostu poczekaj na Nią w jakiś dzień przed siłką i wtedy zagadaj, a reszta urodzi się już sama z rozmowy, ale zaznaczę jeszcze raz nie zwlekaj z tym. Jak Ci się naprawdę podoba to nie powinieneś czuć wstydu żeby zagadać. Atakuj i masz obowiązek nam zdać sprawozdanie maksymalnie za kilka dni jak poszło ;)
13
@Rewolucja123, ja Ci dam tylko taką radę żebyś był od początku sobą i nie szukał jakiś górnolotnych tekstów. Dodam jeszcze to, żebyś się zbytnio nie ociągał bo często okazje życia po prostu uciekają, a Ty potem przez dłuższy czas będziesz żałował, że nie spróbowałeś. Może Ona też liczy na jakiś ruch z Twojej strony, tego nie wiesz.