esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar, @ElTomas, napisałem, że "próbowałem je". W każdej przeglądarce błąd występuje. Być może jest to wina vpn, nie wiem... Wszystko inne działa bez zarzutu.
0
Ależ ta bramka będzie kluczowa dla widowiskowości tego meczu. Sztos!
0
Ludzie pomóżcie. Od kilku miesięcy nie mogę nic obejrzeć na tvp sport online dłużej niż 5-10 min, ponieważ wywala mi błąd przeglądarki (kod błędu jakiś tam). Próbowałem je resetować/reinstalować/czyścić ciasteczka - nic nie pomaga. Ktoś miał takowy problem i go rozwiązał?
14
Studio polsatu i "w każdym bądź razie" w roli głównej. No kurva trzymajcie mnie.
11
Darek Wdowczyk to jest ekspert. Świetnie się go słucha. Aż mam ochotę przełączyć.
1
@Adran360, Romek "Jego Prawda" Kołtoń rozmawiał z Marciniakiem. Zaczęła się już nowa akcja kiedy ManCity stracił piłkę. VAR nie może interweniować. Dziękuję, dobranoc.
2
Dziękujemy Sergio! Jeszcze będziemy za Tobą tęsknić...
2
@bady48, zapomniałeś również o nieskazitelnej technice jaką posiada.
0
@norbi77, tylko to było chyba pierwszy raz od 2007 roku na tym poziomie rozgrywek, więc wydarzenie bez precedensu w jakimś sensie.
1
@Adran360, aż dziwne, że w studio na Polsacie Tomek Hajtałer nie pokazał tej analizy.
1
Wypiłem dziś piwo na meczu, w środku tygodnia. Czy wszystko ze mną w porządku?
1
Tak sobie teraz myślę to dwa mecze Inter-Milan będą na San Siro. By the way kozacki jest ten stadion.
2
@okiemtypera_lucaxx95, Real pokazał z Liverpoolem jak potrafi wychodzić nawet ze stanu 0:2 na Anfield.
1
Widzicie te stygmaty u Pepa na czole? On już myśli nad rewanżem nawet w trakcie wywiadu.
1
@Pasiak, kiedy jak nie teraz? Ja tego psychicznie nie wytrzymie jeśli Real znowu wygra LM...
0
@daniel32778, jak jesteś taki cwany to podaj zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98.
0
@Kamiloza91, pierwsze co przychodzi mi na myśl to dwumecz Chelsea-Dortmund był świetny, a mecz w Niemczech to był w ogóle sztos.
4
Moim zdaniem Obywatele nie zagrają już drugiego tak słabego meczu. 60/40 dla City w rewanżu. Nasz Łysy Myśliciel na pewno wyciągnie wnioski z dziś.
1
Guardiola wariat nie zrobił żadnej zmiany, a komentatorzy ani słowa o tym.
6
Ciekawe komu Valverde bez powodu przywali w ryj po meczu.
7
Ale sobie wyobraziłem Busquetsa jakby uderzał w tej sytuacji.
1
Stones już chciał pomóc...
2
Panowie i Panie. To dopiero pierwsza połowa z czterech. Take it easy. Na razie słabo to wygląda ze strony Citizens, ale spokojnie.
1
I pojawił się On, cały na biało, Vinicius Jr.
1
@Nazio87, chyba jedyny, którego jeszcze można zdzierżyć moim zdaniem.
1
Bamblowicze, pamiętajcie, antiziepieren to podstawa.
0
@arasz1819, i planowaniem jej polityki transferowej.
0
@osa91, działo się to podobno w godzinach nocnych, więc mogło być zakrapiane przy okazji, a pomysły wtedy czasem przychodzą różne, a jak widać i kończą się czasem tragicznie.
1
@Emhyr, obrzucany błotem niejednokrotnie, czasem zasłużenie, czasem nie, co nie zmienia faktu, że jest legendą. Jestem niezmiernie ciekaw jak Xavi załata tę niezałatalną dziurę.
0
Ku przestrodze.