1

@koziar, @ElTomas, napisałem, że "próbowałem je". W każdej przeglądarce błąd występuje. Być może jest to wina vpn, nie wiem... Wszystko inne działa bez zarzutu.

0

Ależ ta bramka będzie kluczowa dla widowiskowości tego meczu. Sztos!

0

Ludzie pomóżcie. Od kilku miesięcy nie mogę nic obejrzeć na tvp sport online dłużej niż 5-10 min, ponieważ wywala mi błąd przeglądarki (kod błędu jakiś tam). Próbowałem je resetować/reinstalować/czyścić ciasteczka - nic nie pomaga. Ktoś miał takowy problem i go rozwiązał?

14

Studio polsatu i "w każdym bądź razie" w roli głównej. No kurva trzymajcie mnie.

11

Darek Wdowczyk to jest ekspert. Świetnie się go słucha. Aż mam ochotę przełączyć.

1

@Adran360, Romek "Jego Prawda" Kołtoń rozmawiał z Marciniakiem. Zaczęła się już nowa akcja kiedy ManCity stracił piłkę. VAR nie może interweniować. Dziękuję, dobranoc.

2

Dziękujemy Sergio! Jeszcze będziemy za Tobą tęsknić...

2

@bady48, zapomniałeś również o nieskazitelnej technice jaką posiada.

0

@norbi77, tylko to było chyba pierwszy raz od 2007 roku na tym poziomie rozgrywek, więc wydarzenie bez precedensu w jakimś sensie.

1

@Adran360, aż dziwne, że w studio na Polsacie Tomek Hajtałer nie pokazał tej analizy.

1

Wypiłem dziś piwo na meczu, w środku tygodnia. Czy wszystko ze mną w porządku?

1

Tak sobie teraz myślę to dwa mecze Inter-Milan będą na San Siro. By the way kozacki jest ten stadion.

2

@okiemtypera_lucaxx95, Real pokazał z Liverpoolem jak potrafi wychodzić nawet ze stanu 0:2 na Anfield.

1

Widzicie te stygmaty u Pepa na czole? On już myśli nad rewanżem nawet w trakcie wywiadu.

1

@Pasiak, kiedy jak nie teraz? Ja tego psychicznie nie wytrzymie jeśli Real znowu wygra LM...

0

@daniel32778, jak jesteś taki cwany to podaj zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98.

0

@Kamiloza91, pierwsze co przychodzi mi na myśl to dwumecz Chelsea-Dortmund był świetny, a mecz w Niemczech to był w ogóle sztos.

4

Moim zdaniem Obywatele nie zagrają już drugiego tak słabego meczu. 60/40 dla City w rewanżu. Nasz Łysy Myśliciel na pewno wyciągnie wnioski z dziś.

1

Guardiola wariat nie zrobił żadnej zmiany, a komentatorzy ani słowa o tym.

6

Ciekawe komu Valverde bez powodu przywali w ryj po meczu.

7

Ale sobie wyobraziłem Busquetsa jakby uderzał w tej sytuacji.

1

Stones już chciał pomóc...

2

Panowie i Panie. To dopiero pierwsza połowa z czterech. Take it easy. Na razie słabo to wygląda ze strony Citizens, ale spokojnie.

1

I pojawił się On, cały na biało, Vinicius Jr.

1

@Nazio87, chyba jedyny, którego jeszcze można zdzierżyć moim zdaniem.

1

Bamblowicze, pamiętajcie, antiziepieren to podstawa.

0

@arasz1819, i planowaniem jej polityki transferowej.

0

@osa91, działo się to podobno w godzinach nocnych, więc mogło być zakrapiane przy okazji, a pomysły wtedy czasem przychodzą różne, a jak widać i kończą się czasem tragicznie.

1

@Emhyr, obrzucany błotem niejednokrotnie, czasem zasłużenie, czasem nie, co nie zmienia faktu, że jest legendą. Jestem niezmiernie ciekaw jak Xavi załata tę niezałatalną dziurę.

0



Ku przestrodze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?