4

@Kapitan hawk, Eto'o: Real zawsze będzie w moim sercu.

0

@Czajka90, myślę, że jakbyś był na Jego miejscu to byś się zesrał ze szczęścia ;)

0

@Roobo, pozwolisz mieć swoją opinię i czasem ponieść się emocjom? ;)

0

Ta reklama w środku La Rambli to jakaś nowinka czy przegapiłem ją wcześniej?

0

Aaaaaaale Arsenal zfrajerzył.

0

@blakkudium, nie oglądałem meczu, ale współczuję ludziom, którzy postawili na tego wydawałoby się "pewniaczka".

0

Przypomniały mi się słowa Labogi w "Barca Studio" na KS jak to rozpędzone Atletico zmiażdży Elche.

0

@NeKenI, i na przykład jeszcze kto oddaje się samogwałtowi w danym momencie kiedy przegląda liczbę swoich herbów.

3

@NeKenI, som, ale jakby ich nie byo.

7



Taka ciekawostka. Matko... Co to jest za geniusz.

29



Szacuneczek, że nie wstawili norweskiej flagi.
Najlepszego Frankie!

4

@Objectivo, chyba dostał.

15



Leo z golem miesiąca w Ligue 1.

0

Do graczy FPL. Będzie jeszcze jakaś fajna okazja z double game week by zagrać free hit?

1

@Emhyr, większą parodią będzie to jeśli ten zawodnik przyjdzie i okaże się wielką klapą.

0

@katalonczyk987, wszła d fnłu pdbn.

0

@Emhyr, jeszcze były "cliiry"

2

@ViscaElBarca98, o stary. Ja też miałem wyrywane dwie górne na raz i nie było szycia... Trochę krwioplucia przez parę godzin, a na następny dzień jak nowy Bóg.

12

@RomanHoffer, Romek nie kłam. Przecież wiemy jak jest. Tankujesz codziennie.

2



Powodzenia z taką obroną przeciwlotniczą i wykrywaniem zagrożenia.

0

@ElTomas, właśnie tego VPN używam. Nie wiem co jest, a siedzę za granicą i czasem to jest jedyna opcja obejrzeć coś :/

0

@Bogan, jeśli przyjmą tę ofertę to będzie oznaczać, że Xavi ma gówno do gadania.

0

@tomek8756, Oj Maja...

0

@takisobiektos, nie musi, ale wydaje mi się, że rolą osoby tak medialnej, w dobie dzisiejszych czasów jest to prawie jak obowiązek. Domyślam się, że reszta piłkarzy uczyniła taki krok, choć tego nie sprawdzałem. Kiedy odchodził Czesio Michniewicz, Robert - kapitan, również siedział cicho w swojej norce, kiedy cała reszta repry podziękowała mu na łamach sociali.

0

Czy Robert w końcu podziękował Busiemu w mediach społecznościowych?

43



Kolejne piękne wyjaśnienie Jakuba.

0

2

@Lionel_Messi10, ma straszne wahania formy, ale jak ją złapie to jest przekot.

0

@Colon, Il Fenomeno. Jedyny, prawdziwy, w pełnej krasie Ronaldo.

0

@Emhyr, its friday then, its saturday, sunday what!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?