esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk, Eto'o: Real zawsze będzie w moim sercu.
0
@Czajka90, myślę, że jakbyś był na Jego miejscu to byś się zesrał ze szczęścia ;)
0
@Roobo, pozwolisz mieć swoją opinię i czasem ponieść się emocjom? ;)
0
Ta reklama w środku La Rambli to jakaś nowinka czy przegapiłem ją wcześniej?
0
Aaaaaaale Arsenal zfrajerzył.
0
@blakkudium, nie oglądałem meczu, ale współczuję ludziom, którzy postawili na tego wydawałoby się "pewniaczka".
0
Przypomniały mi się słowa Labogi w "Barca Studio" na KS jak to rozpędzone Atletico zmiażdży Elche.
0
@NeKenI, i na przykład jeszcze kto oddaje się samogwałtowi w danym momencie kiedy przegląda liczbę swoich herbów.
3
@NeKenI, som, ale jakby ich nie byo.
7
Taka ciekawostka. Matko... Co to jest za geniusz.
29
Szacuneczek, że nie wstawili norweskiej flagi.
Najlepszego Frankie!
4
@Objectivo, chyba dostał.
15
Leo z golem miesiąca w Ligue 1.
0
Do graczy FPL. Będzie jeszcze jakaś fajna okazja z double game week by zagrać free hit?
1
@Emhyr, większą parodią będzie to jeśli ten zawodnik przyjdzie i okaże się wielką klapą.
0
@katalonczyk987, wszła d fnłu pdbn.
0
@Emhyr, jeszcze były "cliiry"
2
@ViscaElBarca98, o stary. Ja też miałem wyrywane dwie górne na raz i nie było szycia... Trochę krwioplucia przez parę godzin, a na następny dzień jak nowy Bóg.
12
@RomanHoffer, Romek nie kłam. Przecież wiemy jak jest. Tankujesz codziennie.
2
Powodzenia z taką obroną przeciwlotniczą i wykrywaniem zagrożenia.
0
@ElTomas, właśnie tego VPN używam. Nie wiem co jest, a siedzę za granicą i czasem to jest jedyna opcja obejrzeć coś :/
0
@Bogan, jeśli przyjmą tę ofertę to będzie oznaczać, że Xavi ma gówno do gadania.
0
@tomek8756, Oj Maja...
0
@takisobiektos, nie musi, ale wydaje mi się, że rolą osoby tak medialnej, w dobie dzisiejszych czasów jest to prawie jak obowiązek. Domyślam się, że reszta piłkarzy uczyniła taki krok, choć tego nie sprawdzałem. Kiedy odchodził Czesio Michniewicz, Robert - kapitan, również siedział cicho w swojej norce, kiedy cała reszta repry podziękowała mu na łamach sociali.
0
Czy Robert w końcu podziękował Busiemu w mediach społecznościowych?
43
Kolejne piękne wyjaśnienie Jakuba.
0
@Sulimo, jeśli ktoś by tweeta szukał.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1656565647340437504
2
@Lionel_Messi10, ma straszne wahania formy, ale jak ją złapie to jest przekot.
0
@Colon, Il Fenomeno. Jedyny, prawdziwy, w pełnej krasie Ronaldo.
0
@Emhyr, its friday then, its saturday, sunday what!