0

@wierbafcb, taktyczny.

0

@cchesterr43, z 1,20 xG zrobić 5 bramek. Szacuneczek.

4



Czyn zdecydowanie godny pochwały, ale czy dzielilibyście się takim zachowaniem na swoich mediach społecznościowych i oczekiwali oklasku? Co sądzicie?

0

Norweski poeta pisze kolejną powieść. Jak On się złożył do tego strzału to sztos.

1

Bobo Podoliński załamany.

3

Yeah baby! Tak się robi Puchar Hiszpanii!

0

Rodrygo, co to jest za piłkarz...

0

Proponowałbym pewnemu piłkarzowi zaprzyjaźnienie się z dendrologią.

2

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził.

3

Ależ poszedł Theo! Kot!

0

@Emhyr, nie wiem czy ten szok to ironia z Twojej strony, ale mnie w ogóle to nie dziwi. Ney już jakiś czas temu na łamach mediów społecznościowych mówił, że rozważa zakończenie kariery, ponieważ jest gigantyczna presja na Brazylijczyku i ogólnie na sportowcach Jego pokroju. Psycha mu nie wytrzymuje czasem po prostu i tyle.

1

Tak trochę przykro jak sobie teraz pomyślałem, że to my moglibyśmy walczyć jutro o trofeum...

2

@Kondziubarca, świetnie wbita Artur Szpilka.

7

Kto by pomyślał, że z Kotletico zrobi się Joga Atleti, a z futbolu totalnego Barcy powstanie Kotletona...

0

Ktoś ogląda na Sky Sports? Prawda to, że City za Guardioli strzeliło już 998 bramek?

0

@Peciak, drużyna tak bardzo nie ucierpi? Absurd. Frankie jest dla nas kluczowy bardziej niż Gavi moim zdaniem.

2

@Kapitan hawk, hehehe. Spójrz kilka moich komentów niżej. Również jestem pamiętliwy.

0

@Emhyr, dokładnie o tym samym sobie pomyślałem jakiś czas temu.

2

Alvaro - to są te warunki, to jest ten mental.

1

Ale piękna pieśń na Anoeta.

1

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

4

Aaaaaale będzie płacz na notatniku. Znowu na prośbę zawodników kartka czerwona ^^

0

@barcelonaLM, zapraszam do mojego komentarza poniżej ^^

0

Carvajal się uczy pyskówki od Viniego.

7

Poznań na Anoeta.

1

Najlepszy obrońca na świecie piękna asysta.

1

Take, Take, Take Kubo!

0

@Nihas, tego najbardziej się obawiam. Barca to Messiego dom i nigdy nie powinien odchodzić i niech wraca czym prędzej, ale czy kosztem świetnych transferów i zawodników, którzy mogą stanowić filary zespołu na lata?

0

No to co? Dla dobra meczu, życzymy by Chelsea zrobiła Arsenalowi Tottenham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?