esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wierbafcb, taktyczny.
0
@cchesterr43, z 1,20 xG zrobić 5 bramek. Szacuneczek.
4
Czyn zdecydowanie godny pochwały, ale czy dzielilibyście się takim zachowaniem na swoich mediach społecznościowych i oczekiwali oklasku? Co sądzicie?
0
Norweski poeta pisze kolejną powieść. Jak On się złożył do tego strzału to sztos.
1
Bobo Podoliński załamany.
3
Yeah baby! Tak się robi Puchar Hiszpanii!
0
Rodrygo, co to jest za piłkarz...
0
Proponowałbym pewnemu piłkarzowi zaprzyjaźnienie się z dendrologią.
2
Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził.
3
Ależ poszedł Theo! Kot!
0
@Emhyr, nie wiem czy ten szok to ironia z Twojej strony, ale mnie w ogóle to nie dziwi. Ney już jakiś czas temu na łamach mediów społecznościowych mówił, że rozważa zakończenie kariery, ponieważ jest gigantyczna presja na Brazylijczyku i ogólnie na sportowcach Jego pokroju. Psycha mu nie wytrzymuje czasem po prostu i tyle.
1
Tak trochę przykro jak sobie teraz pomyślałem, że to my moglibyśmy walczyć jutro o trofeum...
0
@TheNekro94, to już nieaktualne https://www.money.pl/podatki/rzad-wycofuje-sie-z-podatku-od-zbiorek-a-andrzej-duda-juz-podpisal-6891123768851008a.html
2
@Kondziubarca, świetnie wbita Artur Szpilka.
7
Kto by pomyślał, że z Kotletico zrobi się Joga Atleti, a z futbolu totalnego Barcy powstanie Kotletona...
0
Ktoś ogląda na Sky Sports? Prawda to, że City za Guardioli strzeliło już 998 bramek?
0
@Peciak, drużyna tak bardzo nie ucierpi? Absurd. Frankie jest dla nas kluczowy bardziej niż Gavi moim zdaniem.
2
@Kapitan hawk, hehehe. Spójrz kilka moich komentów niżej. Również jestem pamiętliwy.
0
@Emhyr, dokładnie o tym samym sobie pomyślałem jakiś czas temu.
2
Alvaro - to są te warunki, to jest ten mental.
1
Ale piękna pieśń na Anoeta.
1
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.
4
Aaaaaale będzie płacz na notatniku. Znowu na prośbę zawodników kartka czerwona ^^
0
@barcelonaLM, zapraszam do mojego komentarza poniżej ^^
0
Carvajal się uczy pyskówki od Viniego.
7
Poznań na Anoeta.
1
Najlepszy obrońca na świecie piękna asysta.
1
Take, Take, Take Kubo!
0
@Nihas, tego najbardziej się obawiam. Barca to Messiego dom i nigdy nie powinien odchodzić i niech wraca czym prędzej, ale czy kosztem świetnych transferów i zawodników, którzy mogą stanowić filary zespołu na lata?
0
No to co? Dla dobra meczu, życzymy by Chelsea zrobiła Arsenalowi Tottenham.