2

@Arkon, dokładnie tak jak u mnie. Sympatia z Legią, a miłość z Barcą.

1

@Kgorecki2500, dokładnie o taką analogię mi chodziło.

1

Londyn dziś ubrany w biało-czerwone barwy.

0

@J4no, Frankie był dziś jednym z lepszych w naszej drużynie.

1

Piłkarski poeta z Norwegii z kolejnym trafieniem.

0

@Emhyr, Leoś powinien wykonać gest w stylu Ronaldo do włodarzy z Paryża.

1

To jak Alba przy bramce "czysto" trafił w piłkę podsumowuje naszą dzisiejszą grę. Przepchnęliśmy ten mecz siłą woli, a nie umiejętnościami.

0

Tak abstrahując od naszego meczu to w pierwszym składzie Arsenalu Jacob Kiwior.

0

Jednak Osasuna gra w 11. Ansu pomaga.

0

Nic się nie działo, a zleciała mi ta pierwsza połówka jak z bicza strzelił.

1

Niedługo oduczymy się grać 11vs11.

0

Myślicie, że Fernandu Szantuszowi podoba się gra Anthonego Joshua'y?

1

@Sulimo, Osasuna będzie już myślami w finale PK. Jeśli wyjdziemy once de gala to zgarniamy łatwo 3pkt.

0

Życzę Legii by już niedługo mogli rywalizować 10vs10.

0

@fanbofan, dzięki byczqu, choć na canal plus online to też jest strasznie. Uwierzcie mi, że będąc w UK i porównać jakość transmisji ze SKY czy BT to dalej Polska 100 lat za murzynami, co jest mega dziwne bo technologicznie jesteśmy całkiem nieźli, prędkość internetów w PL bije na głowę te w UK.

0

@MesQueUnClub96, stary ta jakość hd w przypadku tego meczu to jakaś tragedia.

1

Czy ktoś wie na jakim streamie można obejrzeć mecz PP oprócz tej pikselozy na streams.top?

0

@Kondziubarca, taka prawda, że raczej tu nie można złego słowa na Leo powiedzieć. Kocham go, ale jak Mental strzela ogórkom to jest wyszydzany pod niebiosa.

0

Jeśli ktoś jeszcze nie ogląda Leicester-Everton to must watch.

0

@Lucerfi, myślałem, że dziś już się dziś tutaj nic ciekawego nie wydarzy, a tu taka perełeczka w postaci "Śliskiego Roberta".

0

@ToWinaSedziego, no niestety pełna zgoda.

18



Factos.

3


4



Dancing with The Milik.

0

@partymaker, jepłem :D

1

Całkiem urodna kobitka z dzisiejszej przeciwniczki Igi.

3

@PatrychoO, jakiekolwiek porównanie Rafała do Neymara to jakaś aberracja moim zdaniem, nawet jeśli chodzi tylko o liczby.

11

@kolomen2, lsd czy grzyby?

15

Ousmane... Jak ja za Tobą tęskniłem.

https://zapodaj.net/e6a2d040bd247.png.html

0

Jeśli Robert będzie marnował takie sytuacje, przy której trafił w słupek to Karim go wyprzedzi w walce o trofeum Pichichi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?