0

@messi33, stumbras z kłosem kumpel ostatnio polecał.

7

@Emhyr, jeśli to prawda to zrobił z Dembouza trochę niepełnosprawnego umysłowo ;)

1

@QQL5, żólwik Byczq.

2

@Emhyr, Kurtua jest topowym bramkarzem, więc nie wiem skąd to zdziwienie. Jak dla mnie oczywiście MAtS, ale nie jestem obiektywny.

0

@ptrx, ja w Horizon Zero Dawn jak coś. Nawet z procy też.

0

@AmigoBlancos, czemu minusem jest, że będzie tego słuchać tysiące ludzi na YT?

1

@Limit_l3ss, był Adama Traore. Wejście smoka, a potem zjazd po równi pochyłej.

8



W ogóle się nie zestarzało.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@agaFCB, dokładnie. Niby pewnie dowiezie double-double na koniec sezonu, ale te liczby jednak trochę zakłamują rzeczywistość...

0

@GeraltzKatalonii, przekot dziś.

0

@FcBforever221, po fenomenalnej akcji Kessie->Lewandowski.

2

Jeśli chodzi o progres drużyny powinniśmy brać pod uwagę pierwszą czy drugą część sezonu? Chyba na logikę zespół powinien się rozwijać, a jest na prawdę tragicznie. W przerwie napisałem #Xavinetaout, tylko że z przekąsem. Teraz to już na prawdę nie wiem. Ten mecz nie był słaby. To była jakaś aberracja futbolu w naszym wykonaniu. Nawet nie byliśmy w stanie bić głową w mur niezliczonymi wrzutkami. Piłkarze po czymś takim powinni błagać kibiców o wybaczenie. Fizycznie również wyglądało to przerażająco.

0

Naszych dwóch lewych obrońców już z żółtą kartką. #Factos

1

@Adran360, Super Saiyan 3

0

#Xavinetaout...

8

W styczniu 2022 roku FC Barcelona walczyła o Nico Tagliafico z Ajaxu Amsterdam. Holendrzy wycenili Argentyńczyka na 8-10mln Euro. Ze względu na sytuację finansową Barcelona walczyła o obniżenie tej ceny. Duma Katalonii zaproponowała wymianę zawodnika plus obniżenie kwoty. Na wymianę miał iść Balde. Klub z Amsterdamu uznał, iż nie jest wystarczająco interesującym piłkarzem. [Tomasz Ćwiąkała]

Reszta jest już historią. Oby Alex dalej rozwijał się w takim tempie i nigdzie się stąd nie ruszał!

0

@chavez, bez kawki, ale oczywistym jest, że z rana musi być ogień. Gorzej jak kibel zajęty przez współlokatorów to wtedy różne myśli przychodzą.

0

Widzieliście te reklamy na Benito Villamarin, "ligastavok.ru"?

1

@DonCarletto, co chłop się sam zaorał, nieświadomy zbliżającego się huraganu "Castellanos". Ten wpis będzie tak ponadczasowy jak pewex.

8

@Pewex, jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

0

@Sinirsey, jest to przerażające. Pamiętam jak wczoraj miałem 25, a dziś 32...

0

@Cule1234, Ferran odpala w Atleti, a Carrasco zaczyna u nas dziadować. Tak będzie.

1

@ViscaElBarca98, trzymajcie się tam! Będzie dobrze!

0

Przecież ten sędzia choć trochę mógłby udawać, że nie jest stronniczy...

1

Przecież tych komentatorów Madryciaków nie da się słuchać... To jest jakaś tragedia. Jak można być tak nieprofesjonalnym i obcesowo wyrażać niechęć do Barcelony?

3

Pamiętam niedawno końcówkę sezonu, kiedy Real wygrał 10+ meczów na koniec sezonu i zdobył komplet punktów. Jeśli my będziemy frajerzyć, Oni są w stanie tę przewagę odrobić.

0

@RosjaninBut, obyś miał rację i oby piłkarze byli wprowadzani do składu w 100% zdrowi. Inaczej odbije się to na nas jeszcze większą czkawką niż dotychczas...

1

@fcbarcafan19, też mam VLC, ale za cholere nie mogłem znaleźć opcji dopasowania napisów, ale jak się okazało było to bardzo proste, czyli klawisze "g" i "h" ;)

4

Gabriel Jesus w wywiadzie zamiast o "pression" odpowiada "depression" ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?