esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elosek, really true ;)
0
Zgadzacie się z Krzysiem Stanoskim?
20
Wstyd brutalu.
0
@KlonaZepan, całe szczęście się myliłem.
5
@trolownik, dokładnie bo to wielki piłkarz mimo wszystko.
0
Obawiam się, że zmiany Portugalczyków zrobią robotę =(
1
@Janiama, 1:1 ;), Maroko w karnych
0
@Joe_Barbaro, Maroko tak, Francja lub Anglia - obojętne.
0
@Irmscher10, za nazwanie Ronaldo pajacem ostatnio mój komentarz został zdjęty, także uważaj ;)
0
@AdiKingu96, mówisz, że piwerko ładnie weszło na kaca?
0
@Rust_Cohle, gdyby Mental zachował się w ten sposób, to tutaj odbyłaby się Jego publiczna egzekucja ;)
3
Nie macie wrażenia, że Szpaku czasem zgaduje kto oddaje strzał/jest przy piłce/podaje?
0
No i Rakitic wrócił do repki.
5
Jak Chorwaci się bronią to jest coś niesamowitego, jaką dyscyplinę w defensywie utrzymują.
1
Kiedy Mila mówi o Paquetcie, a Szpaku poprawia go, że to... Paqueta. Sztos.
5
Pedri wciąż na Mundialu.
3
Póki co man of the match - Juranović.
0
Świetne podłączenie się Gwardioli.
0
@Cule1234, proszę powiedzcie mi, że to żart.
1
@Janiama, 2:2 (90 minut), karne Chorwacja.
0
@Azi, "Nikt się do tej kobiety w gości nigdy nie wybiera jak zaprasza bo wszyscy wiedzą jak to u niej wygląda". Szczerze? To pierd.lił bym takich znajomych :)
0
@Sulimo, mam nadzieję, że zostanie. Dajmy mu czas. Jeśli będziemy zmieniać co chwilę trenerów jak rękawiczki to nigdy nic z tego nie będzie. Jeśli gra do końca eliminacji nie ulegnie poprawie, to wtedy można pomyśleć nad zmianą trenera. Na ten moment, zdecydowane nie.
0
@John_Doe, hmmm. A co z ludźmi przebywającymi za granicą, będącymi zameldowanymi w PL, lecz bez dostępu do skrzynki pocztowej? Z tego co mi się wydaje, to olanie czegoś takiego jest traktowane jako dezercja i po ewentualnym przylocie do kraju mogą zawinąć takiego delikwenta.
9
;)
0
@Dembouz1899, co masz do "starej" Aliny?
2
@DonCarletto, wstyd Panie Rodri. Zero szacunku do rywala.
1
@Irmscher10, "oprzernego". W życiu bym tego nie wymyślił.
2
@gumaz, co oznacza "essa" czy "łymyn"?
0
@Chaoss, może faktycznie czasem powie coś konstruktywnego, ale drze tak japę, że hej. I te Jego "tak?", wkurzające... Będąc osobą medialną moim zdaniem wręcz obowiązkiem jest wzięcie kilku lekcji tzw. obycia z kamerą i mikrofonem by słuchacz/widz miał z tego większą radość.
0
A Busquets panienka stoi standardowo bez emocji. Jeszcze brakuje tego Jego durnego uśmieszku...