0

@Elosek, really true ;)

0



Zgadzacie się z Krzysiem Stanoskim?

20





Wstyd brutalu.

0

@KlonaZepan, całe szczęście się myliłem.

5

@trolownik, dokładnie bo to wielki piłkarz mimo wszystko.

0

Obawiam się, że zmiany Portugalczyków zrobią robotę =(

1

@Janiama, 1:1 ;), Maroko w karnych

0

@Joe_Barbaro, Maroko tak, Francja lub Anglia - obojętne.

0

@Irmscher10, za nazwanie Ronaldo pajacem ostatnio mój komentarz został zdjęty, także uważaj ;)

0

@AdiKingu96, mówisz, że piwerko ładnie weszło na kaca?

0

@Rust_Cohle, gdyby Mental zachował się w ten sposób, to tutaj odbyłaby się Jego publiczna egzekucja ;)

3

Nie macie wrażenia, że Szpaku czasem zgaduje kto oddaje strzał/jest przy piłce/podaje?

0

No i Rakitic wrócił do repki.

5

Jak Chorwaci się bronią to jest coś niesamowitego, jaką dyscyplinę w defensywie utrzymują.

1

Kiedy Mila mówi o Paquetcie, a Szpaku poprawia go, że to... Paqueta. Sztos.

5

Pedri wciąż na Mundialu.

3

Póki co man of the match - Juranović.

0

Świetne podłączenie się Gwardioli.

0

@Cule1234, proszę powiedzcie mi, że to żart.

1

@Janiama, 2:2 (90 minut), karne Chorwacja.

0

@Azi, "Nikt się do tej kobiety w gości nigdy nie wybiera jak zaprasza bo wszyscy wiedzą jak to u niej wygląda". Szczerze? To pierd.lił bym takich znajomych :)

0

@Sulimo, mam nadzieję, że zostanie. Dajmy mu czas. Jeśli będziemy zmieniać co chwilę trenerów jak rękawiczki to nigdy nic z tego nie będzie. Jeśli gra do końca eliminacji nie ulegnie poprawie, to wtedy można pomyśleć nad zmianą trenera. Na ten moment, zdecydowane nie.

0

@John_Doe, hmmm. A co z ludźmi przebywającymi za granicą, będącymi zameldowanymi w PL, lecz bez dostępu do skrzynki pocztowej? Z tego co mi się wydaje, to olanie czegoś takiego jest traktowane jako dezercja i po ewentualnym przylocie do kraju mogą zawinąć takiego delikwenta.

9



;)

0

@Dembouz1899, co masz do "starej" Aliny?

2

@DonCarletto, wstyd Panie Rodri. Zero szacunku do rywala.

1

@Irmscher10, "oprzernego". W życiu bym tego nie wymyślił.

2

@gumaz, co oznacza "essa" czy "łymyn"?

0

@Chaoss, może faktycznie czasem powie coś konstruktywnego, ale drze tak japę, że hej. I te Jego "tak?", wkurzające... Będąc osobą medialną moim zdaniem wręcz obowiązkiem jest wzięcie kilku lekcji tzw. obycia z kamerą i mikrofonem by słuchacz/widz miał z tego większą radość.

0

A Busquets panienka stoi standardowo bez emocji. Jeszcze brakuje tego Jego durnego uśmieszku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?