0

@michaleu, więc proszę kontynuujcie Waszą dyskusję :D

2

@clyde, no i to jest post, który powinno się robić na gorące, a nie jakaś rodzinka Viniciusa...

0

@AmigoBlancos, proszę o oznaczenie.

1

@draxidox, a co na walkę z ostrym cieniem mgły?

4



Jak można oglądać tę patole? Co kieruje ludźmi?

4

Garcia Ty kocie. Transfer dekady, albo i lepiej.

0

@July_6_BcN, no i właśnie o takie wygórowane wymagania mi chodziło... I co, jeszcze może klapę od kibla ma zamykać, żeby nie rozprzestrzeniać bakterii kałowych po całej toalecie?

3

@July_6_BcN, no tylko z tego co mi wiadomo teraz nasze kochane piękne dziewczyny mają wymagania nie z tej ziemi, więc nie ma co się dziwić, że target facetów czasem uderza w innym kierunku.

1

@Faro, wystarczy zobaczyć co się dzieje na twitterze, ile jadu tam się sączy kiedy ludzie czują się anonimowi.

9

W dobie najnowszych doniesień a propos starcia USA vs Wenezuela chciałbym podzielić się swoją własną opinią, otóż - uważam, że penalti a favor del real madrid to najbardziej obrzydliwy klub we wszechświecie. Dziękuję, dobranoc.

0

@Edoss, ale po co s25? Masz modele niższe i równie dobre jakościowo. No chyba, że potrzebujesz fajerwerków to w tym przedziale cenowym pewnie będzie ciężko.

1

@severius, + koperek na ziemniaczki ;)

2



Zsiadłe, maślana, czy kefir?

1

@Edoss, samsung galaxy z serii "S". Korzystam od wielu lat i polecam.

1

@Encore, pierwszy raz typa widzę na oczy.

4



Cudowny punch :D

13

Wszystkiego najlepszego dla mnie za 5000 dni w serwisie. Dobry timing akurat na koniec roku.

3

@LeszekFCB, z tego co widzę to @July_6_BcN odkopała ten post z czeluści LaBambowych.

2

Kamil dobrze skacze od początku TCS. Brawo.

1

@July_6_BcN, przecież to już nawet nie jest śmieszne, jak któryś z naszych ma problem z kwalifikacją do konkursu...

0

Oczywiście wieje mocniej w plecy jak zaraz nasi będą skakać...

1

Czemu ostatnio tak dużo hejtu na Arletę Bojke?

1

@NeroTFP1, racja, nawet nie wiedziałem o drugim dnie tego nagrania.


2



Takie tam życzonka.

20



Uważajcie tam, żeby Wam rączek nie pourywało :)

1

@marcin62, no i te 2.5k lajków kretynów nierozumiejących pojęcia "globalne ocieplenie" pod postem.

20



Ależ to było cudowne przywitanie się z kibicami.

3

@Bzyczekk, no i cyk pamięć RAM w górę o 50-300%.

0

Ależ akcja The Gunners. Czapki z głów.

0

@Sulimo, FC 5 przechodziłem w kooperacji z ziomkiem - również przednia zabawa. Od FC6 niestety odbiliśmy się już na początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?