esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu, więc proszę kontynuujcie Waszą dyskusję :D
2
@clyde, no i to jest post, który powinno się robić na gorące, a nie jakaś rodzinka Viniciusa...
0
@AmigoBlancos, proszę o oznaczenie.
1
@draxidox, a co na walkę z ostrym cieniem mgły?
4
Jak można oglądać tę patole? Co kieruje ludźmi?
4
Garcia Ty kocie. Transfer dekady, albo i lepiej.
0
@July_6_BcN, no i właśnie o takie wygórowane wymagania mi chodziło... I co, jeszcze może klapę od kibla ma zamykać, żeby nie rozprzestrzeniać bakterii kałowych po całej toalecie?
3
@July_6_BcN, no tylko z tego co mi wiadomo teraz nasze kochane piękne dziewczyny mają wymagania nie z tej ziemi, więc nie ma co się dziwić, że target facetów czasem uderza w innym kierunku.
1
@Faro, wystarczy zobaczyć co się dzieje na twitterze, ile jadu tam się sączy kiedy ludzie czują się anonimowi.
9
W dobie najnowszych doniesień a propos starcia USA vs Wenezuela chciałbym podzielić się swoją własną opinią, otóż - uważam, że penalti a favor del real madrid to najbardziej obrzydliwy klub we wszechświecie. Dziękuję, dobranoc.
0
@Edoss, ale po co s25? Masz modele niższe i równie dobre jakościowo. No chyba, że potrzebujesz fajerwerków to w tym przedziale cenowym pewnie będzie ciężko.
1
@severius, + koperek na ziemniaczki ;)
2
Zsiadłe, maślana, czy kefir?
1
@Edoss, samsung galaxy z serii "S". Korzystam od wielu lat i polecam.
1
@Encore, pierwszy raz typa widzę na oczy.
4
Cudowny punch :D
13
Wszystkiego najlepszego dla mnie za 5000 dni w serwisie. Dobry timing akurat na koniec roku.
3
@LeszekFCB, z tego co widzę to @July_6_BcN odkopała ten post z czeluści LaBambowych.
2
Kamil dobrze skacze od początku TCS. Brawo.
1
@July_6_BcN, przecież to już nawet nie jest śmieszne, jak któryś z naszych ma problem z kwalifikacją do konkursu...
0
Oczywiście wieje mocniej w plecy jak zaraz nasi będą skakać...
1
Czemu ostatnio tak dużo hejtu na Arletę Bojke?
1
@NeroTFP1, racja, nawet nie wiedziałem o drugim dnie tego nagrania.
2
Takie tam życzonka.
20
Uważajcie tam, żeby Wam rączek nie pourywało :)
1
@marcin62, no i te 2.5k lajków kretynów nierozumiejących pojęcia "globalne ocieplenie" pod postem.
20
Ależ to było cudowne przywitanie się z kibicami.
3
@Bzyczekk, no i cyk pamięć RAM w górę o 50-300%.
0
Ależ akcja The Gunners. Czapki z głów.
0
@Sulimo, FC 5 przechodziłem w kooperacji z ziomkiem - również przednia zabawa. Od FC6 niestety odbiliśmy się już na początku.