2

Jeśli jakaś osoba męska ubrana w koszulkę na ramiączkach w Waszym otoczeniu mówi, żebyście wyszli z pokoju, bo jest w złym humorze, to ważne, żebyście jej posłuchali.

1

@Gary, zorganizujcie kiedyś jakiś zlocik w stolic Szkocji (jest pięknie). Z chęcią wpadnę :D

1

Jaka rybka na wigilię? U mnie łosoś wlatuje.

1

@July_6_BcN, łooo Paaaani, a żeś dała zagwozdkę. Zależy jaka teściowa :D

0

@mindbender84, nowy wariant PENALTI-RM-19.

7

Raphinha czy Pedri był najlepszą osobą piłkarską Barcelony tego roku?

1

@July_6_BcN, sprzeczki czy kłótnie najlepiej załatwia się w inny sposób, całkiem przyjemny ;)

2

@Safrani, ależ cudowny przykład manipulacji autora tweeta :)

5

@DragonxNF, ale timing ;D

5

https://www.praca.pl/wulkanizator_10559465.html#ca30d3625766da49d1e7816978691693

No i proszę bardzo. Kolega @Luciano99 już zgłoszony przeze mnie do odpowiednich organów.

8

Murarz - osoba murarska.
Stolarz - osoba stolarska.

W dupach się poprzewracało.

8

@Bzyczekk, od razu po dzieciakach można poznać, że jesteśmy w Helsinkach.

1

@gumaz, dresy, koszulka. Śpię na waleta bo wyciągam swoją ciepłą kordłę na zimę, no i gdzieś tam kiedyś czytałem, że ogólnie zdrowe to jest.

Spanie nago pomaga w utrzymaniu równowagi hormanalnej. Obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu), utrzymuje większy poziom melatoniny (odpowiadającej za jakość snu i obniżenie poczucia głodu w nocy), a także zwiększa poziom hormonu wzrostu w organizmie.

1

@kubix05,



Pamiętna okładka :D

1

@BorzyKrzys, tymi ostatnimi wywiadami naprawdę przekreśla dużą dozę sympatii jaką wielu kibiców go darzyło.

1

@Safrani, ciekawy trailer.

0

@Zaba83, dokładnie o tym wczoraj pisałem. La Ceramiczne buraki. Brzydzę się.

0

1

@sokot, wszystko fajnie, ale wydaje mi się, że zapomniano tu o jednym ważnym aspekcie. Otóż woja trwa już kilka lat i przez to armia Ukraińska i rosyjska są w tym momencie dwiema najlepszymi armiami na świecie bo mają doświadczenia na polu bitwy codziennie, każdego dnia dostosowywanie się do nowych warunków, na każdą nową technologię rywala przygotowują kontr-technologię. Uważam, że Miller ma rację, ale nie deprecjonowałbym OGROMNEGO bojowego doświadczenia, które zdobyły obie armie podczas tej wojny.

1

Wiecie, że przez ostatnie weto Karola Nawrockiego ceny niektórych kryptowalut spadły nawet o 50%! Ło matku!

4

@Gronek, żeby iść na swoje w obecnych czasach to luksus chyba. Nie przejmuj się typem. Jeśli masz taką możliwość (oczywiście jeśli dokładasz się do "życia") i nie żrecie się z rodzicami to nie widzę żadnego problemu + zaoszczędzisz sobie trochę hajsu i będzie Ci łatwiej finansowo za jakiś czas jak pójdziesz na swoje.

2

@Sulimo, szczerze Ci powiem, że jak nie jest to jakaś super bliska rodzina i nie będziecie żałować potencjalnego pogorszenia relacji w przyszłości przez tę wigilię, to sorry, ale Wy jesteście gospodarzami i Wy ustalacie co, jak, kiedy i gdzie.

2

@Sulimo, w tym momencie z tego co piszesz to faktycznie babcia powinna być priorytetem, a skoro ktoś się nie potrafi do tego dostosować to nara.

0

@clyde, oj brak Bloodborne na PC wciąż boli :(

0

@Fantastyczny Chłopiec, ale jakość max 720p odstrasza ;/

0

@Kapitan hawk, Rot to madryciok, ale wbrew pozorom często jest obiektywny.

https://x.com/KrzysztofRot

4



Który z Was komentujący mam tam nick "LaBamba"? :D
Niesamowitym jest jak ludzie potrafią wylewać z siebie jad będąc anonimowym.

0

@Laminedependencia, szczerze to wolałbym, żeby to po prostu olał. Jeszcze nie jeden raz przyjdzie mu grać pod taką "presją".

3

@Derpowsky, chyba Parejo zna przepisy. Bardziej chodziło mu tutaj o psychologiczny aspekt, że skoro główny rozjemca zawodów widzi z boiska ten brutalny faul to raczej VAR wtedy ma trochę mniejszą siłę przebicia, choć oczywiście wciąż może wezwać arbitra do monitora.

1

Matko i córko na niebie. Co to jest za kot na bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?