0

@Aragorn33, co masz na myśli pisząc "nawet Ciebie"? :D

1



Zawsze blisko ludzi! Robimy, nie gadamy!

6



@Kessie, miło było Cię poznać.

7



Touche.

5

@July_6_BcN, hattrick gorących. Chapeau bas.

3



Wczoraj wygrzebana z czeluści internetu. Polska producentka i wokalistka muzyki trance. Czyste złoto. Nawet jeśli nie słuchacie muzyki elektronicznej, subujcie, lajkujcie, wysyłajcie znajomym. To jest i może być naszym skarbem narodowym. Niesamowicie utalentowana dziewczyna.

24



Ale złoto mi się pojawiło.

2

@lajcior, czyli kolega leci na parę frontów :D

2

@Kgorecki2500, ja teraz gram bodajże PM "SL9".

2

@RozowaPantera, tego mi było trzeba. Dzięki mordo.

3

Fenomenalny dziś występ Mateusza Kochalskiego vs Napoli.

2

Najgorzej będzie jak został popełniony jakiś błąd w przygotowaniu fizycznym w pre-sezonie bo jeśli tak to jesteśmy głęboko w d. Ja liczę jednak na to, że nasza maszyna ruszy w najważniejszym momencie sezonu na wiosnę, ale jednak nasz dołek trwa już długo i można się martwić.

15

Raphinha chłopie, jak ja za Tobą tęskniłem. Niech Pan Bóg ma w opiece Twoje zdrowie i by kontuzje się Ciebie nie imały.

1

Kolejny plus tego meczu taki, że Joan Garcia niezłego babola zaliczył przy jednym nieuznanym golu dla Chelsea i raczej taki błąd długo mu się nie zdarzy.

0

@mientusek1407, tutaj jest jak zawsze. Trzeba przywyknąć niestety.

0

@APTAPT, tak, na poważnie. Na tyle reszty naszych zawodników wyglądał bardzo dobrze.

7



Naprawdę szkoda mi się znęcać nad jakimkolwiek naszym piłkarzem, ale dziś coś po prostu we mnie pękło.

0

Z plusów bardzo dobra zmiana Christensena. Całkiem nieźle wyglądał w środku pola.

4



Tyle mam do powiedzenia.

12

Nie wiemy jakby wyglądał ten mecz w drugiej połowie 11vs11 bo nie wyglądaliśmy dobrze, ale prawda jest taka, że Urugwajski sabotażysta nie dał nam szansy by się o tym przekonać.

3

Głowa do góry cules. Take wpier... może dać nam tylko kopa naprzód.

1

Kocham Raphinhe, ale to co robi reszta zespołu to jest istna tragedia. Jedyny gość, który dojeżdża pressingiem. Jedyny pozytyw dzisiejszego wieczoru, że znowu możemy oglądać Rafała w pełnej krasie.

0

Znowu bez kartki. Balde rozj warga, ale ciul tam...

0

@Luciano99, gotuj taśmy La Bamby. Same rodzynki tutaj dziś.

10

Teraz zobaczyłem pretensje Araujo do arbitra, gdzie dotyka go ciałem. No k debil.

1

Już widzę tę nagonkę w social mediach na Ronaldinho Araujo.

3

Latarnia intelektu Ronalda Araujo nie świeci zbyt jasno. Dziś się przekonałem już o tym ostatecznie. Jeśli The Blues nie wyłapią czerwo w miarę szybko to sukcesem będzie dziś niewielka porażka.

0

Takiej furii jak teraz to ja dawno nie dostałem, jakby jakiś diabeł ze mnie wyszedł.

4

A Ferran to gra z nami czy z The Blues?

0

Zwróćcie uwagę jak pressują dwie drużyny. Przecież to jest przepaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?