esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33, co masz na myśli pisząc "nawet Ciebie"? :D
1
Zawsze blisko ludzi! Robimy, nie gadamy!
6
@Kessie, miło było Cię poznać.
7
Touche.
5
@July_6_BcN, hattrick gorących. Chapeau bas.
3
Wczoraj wygrzebana z czeluści internetu. Polska producentka i wokalistka muzyki trance. Czyste złoto. Nawet jeśli nie słuchacie muzyki elektronicznej, subujcie, lajkujcie, wysyłajcie znajomym. To jest i może być naszym skarbem narodowym. Niesamowicie utalentowana dziewczyna.
24
Ale złoto mi się pojawiło.
2
@lajcior, czyli kolega leci na parę frontów :D
2
@Kgorecki2500, ja teraz gram bodajże PM "SL9".
2
@RozowaPantera, tego mi było trzeba. Dzięki mordo.
3
Fenomenalny dziś występ Mateusza Kochalskiego vs Napoli.
2
Najgorzej będzie jak został popełniony jakiś błąd w przygotowaniu fizycznym w pre-sezonie bo jeśli tak to jesteśmy głęboko w d. Ja liczę jednak na to, że nasza maszyna ruszy w najważniejszym momencie sezonu na wiosnę, ale jednak nasz dołek trwa już długo i można się martwić.
15
Raphinha chłopie, jak ja za Tobą tęskniłem. Niech Pan Bóg ma w opiece Twoje zdrowie i by kontuzje się Ciebie nie imały.
1
Kolejny plus tego meczu taki, że Joan Garcia niezłego babola zaliczył przy jednym nieuznanym golu dla Chelsea i raczej taki błąd długo mu się nie zdarzy.
0
@mientusek1407, tutaj jest jak zawsze. Trzeba przywyknąć niestety.
0
@APTAPT, tak, na poważnie. Na tyle reszty naszych zawodników wyglądał bardzo dobrze.
7
Naprawdę szkoda mi się znęcać nad jakimkolwiek naszym piłkarzem, ale dziś coś po prostu we mnie pękło.
0
Z plusów bardzo dobra zmiana Christensena. Całkiem nieźle wyglądał w środku pola.
4
Tyle mam do powiedzenia.
12
Nie wiemy jakby wyglądał ten mecz w drugiej połowie 11vs11 bo nie wyglądaliśmy dobrze, ale prawda jest taka, że Urugwajski sabotażysta nie dał nam szansy by się o tym przekonać.
3
Głowa do góry cules. Take wpier... może dać nam tylko kopa naprzód.
1
Kocham Raphinhe, ale to co robi reszta zespołu to jest istna tragedia. Jedyny gość, który dojeżdża pressingiem. Jedyny pozytyw dzisiejszego wieczoru, że znowu możemy oglądać Rafała w pełnej krasie.
0
Znowu bez kartki. Balde rozj warga, ale ciul tam...
0
@Luciano99, gotuj taśmy La Bamby. Same rodzynki tutaj dziś.
10
Teraz zobaczyłem pretensje Araujo do arbitra, gdzie dotyka go ciałem. No k debil.
1
Już widzę tę nagonkę w social mediach na Ronaldinho Araujo.
3
Latarnia intelektu Ronalda Araujo nie świeci zbyt jasno. Dziś się przekonałem już o tym ostatecznie. Jeśli The Blues nie wyłapią czerwo w miarę szybko to sukcesem będzie dziś niewielka porażka.
0
Takiej furii jak teraz to ja dawno nie dostałem, jakby jakiś diabeł ze mnie wyszedł.
4
A Ferran to gra z nami czy z The Blues?
0
Zwróćcie uwagę jak pressują dwie drużyny. Przecież to jest przepaść.