4

Czemu Oni nie dostają kartek za te nurki? Przecież to jest k notoryczne.

0

Madrycioki właśnie powinni 2:0 prowadzić.

1

Ależ wczoraj po zejściu Rafała i Pedriego Pottera było widać wąską ławkę rezerwowych. Wiadomo, że Atleti goniło wynik i musiało przycisnąć, ale w pewnym momencie wyglądało to trochę jak obrona Częstochowy bez braku możliwości przerzuceniu gry na połowę rywala. Nasi walczyli jak lwy i jestem z Nich dumny, ale jak byk widać, że są potrzebni klasowi zmiennicy, którzy choć w małym stopniu będą potrafili pokazać to co pierwsza jedenastka.

26



Scrollujcie dalej. To tylko Usher złomujący Atletico.

4

Ktoś nazwał na czacie prowadzącego program na KS "Dominiś Plagiota" :D

1



40:20 reakcja na strzał Robercika :D

14

Jak zobaczę tutaj jakiekolwiek narzekanie, że Olmo "znów się połamał" to chyba od razu pójdzie "ignore". Gość strzela mega ważnego gola przypłacając to własnym zdrowiem...

5

@Aragorn33, ciekawa analogia, nie powiem.

3

https://ibb.co/8npy8CzG

@Luciano99 próbował rzucić klątwę na Baenę.

0

@Zaglloba, widać, że kolega krótko w La Bambowym uniwersum :)

6

Barca - 3.87
Oczekiwane gole (xG)
Atleti - 0.96

Nie powiedziałbym, że mieliśmy szczęście wygrywając ten mecz...

5

Boshe chroń przed [Aktualizacja]...

2

@barcuśl, to był chyba Wojtuś.

14

Aston Martin to się robi Pan Piłkarz.

3

Jestem dumny z tej drużyny. W końcówce już brakło jakości z ławki na kontrolę gry, ale przetrwaliśmy! Vamos.

2

Jak my dowieziemy w tym składzie ten wynik to będzie cud.

2

Ale co mnie wkur jeszcze w tej pierwszej połowie to w przeciągu gdzieś 30s była sytuacja gdzie Rafa zapier do Oblaka i widzi jak Olmo nie dojeżdża z pressingiem, a za chwilę po raz kolejny dosłownie kopia sytuacji...

2

Ależ szkoda tej parady Oblaka przy szczupaku Lewego. Bardzo szybko miał szansę się zrehabilitować po zmarnowanym karnym, ale górą był Słoweniec.

1

Ale prawdą jest, że przed kartką dla Ushera był ewidentny stempel na kartkę Lągle na Yamalu.

1

Jak my zaraz będziemy grać w 10 to ja nie ręczę za siebie. To była potencjalna 100% dla Atleti. Piłka leciała do wewnątrz, do pola karnego.

0

O dzizys. Lewus...

0

Ci którzy wiecznie lamentują kiedy nam nie idzie powinni mieć zakaz cieszenia się z naszych bramek.

0

@Faro, weź wypluj te słowa...

0

@Katalończyk 99, to nasz najlepszy obrońca ostatnimi czasy. Na DM ostatnio dużo strat i był zagubiony w kilku meczach.

4

Na Eleven już studio jak coś.

5

Kurczę, coś nie jestem przekonany do Erica na DM. Oby dziś mi zamknął mordę.

3

Czy Christensen siedzi już na kiblu?

1

Czy gdyby nie co najmniej dwie genialne interwencje kota Garcii zdobylibyśmy 3pkt z Alaves? Chyba wielu zapomniało szczególnie o sytuacji z drugiej połowy gdzie liniowy z gry podniósł chorągiewkę przy 100% dla Alaves i Joan nas uratował bo spalonego tam nie było.

1

@ViscaelBarca2007, zapomniałeś o rzeczy najważniejszej. W trakcie meczów z nami łamanę są wszelkie prawa statystyk jakie kiedykolwiek miały miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?