esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czemu Oni nie dostają kartek za te nurki? Przecież to jest k notoryczne.
0
Madrycioki właśnie powinni 2:0 prowadzić.
1
Ależ wczoraj po zejściu Rafała i Pedriego Pottera było widać wąską ławkę rezerwowych. Wiadomo, że Atleti goniło wynik i musiało przycisnąć, ale w pewnym momencie wyglądało to trochę jak obrona Częstochowy bez braku możliwości przerzuceniu gry na połowę rywala. Nasi walczyli jak lwy i jestem z Nich dumny, ale jak byk widać, że są potrzebni klasowi zmiennicy, którzy choć w małym stopniu będą potrafili pokazać to co pierwsza jedenastka.
26
Scrollujcie dalej. To tylko Usher złomujący Atletico.
4
Ktoś nazwał na czacie prowadzącego program na KS "Dominiś Plagiota" :D
1
40:20 reakcja na strzał Robercika :D
14
Jak zobaczę tutaj jakiekolwiek narzekanie, że Olmo "znów się połamał" to chyba od razu pójdzie "ignore". Gość strzela mega ważnego gola przypłacając to własnym zdrowiem...
5
@Aragorn33, ciekawa analogia, nie powiem.
3
https://ibb.co/8npy8CzG
@Luciano99 próbował rzucić klątwę na Baenę.
0
@Zaglloba, widać, że kolega krótko w La Bambowym uniwersum :)
6
Barca - 3.87
Oczekiwane gole (xG)
Atleti - 0.96
Nie powiedziałbym, że mieliśmy szczęście wygrywając ten mecz...
5
Boshe chroń przed [Aktualizacja]...
2
@barcuśl, to był chyba Wojtuś.
14
Aston Martin to się robi Pan Piłkarz.
3
Jestem dumny z tej drużyny. W końcówce już brakło jakości z ławki na kontrolę gry, ale przetrwaliśmy! Vamos.
2
Jak my dowieziemy w tym składzie ten wynik to będzie cud.
2
Ale co mnie wkur jeszcze w tej pierwszej połowie to w przeciągu gdzieś 30s była sytuacja gdzie Rafa zapier do Oblaka i widzi jak Olmo nie dojeżdża z pressingiem, a za chwilę po raz kolejny dosłownie kopia sytuacji...
2
Ależ szkoda tej parady Oblaka przy szczupaku Lewego. Bardzo szybko miał szansę się zrehabilitować po zmarnowanym karnym, ale górą był Słoweniec.
1
Ale prawdą jest, że przed kartką dla Ushera był ewidentny stempel na kartkę Lągle na Yamalu.
1
Jak my zaraz będziemy grać w 10 to ja nie ręczę za siebie. To była potencjalna 100% dla Atleti. Piłka leciała do wewnątrz, do pola karnego.
0
O dzizys. Lewus...
0
Ci którzy wiecznie lamentują kiedy nam nie idzie powinni mieć zakaz cieszenia się z naszych bramek.
1
@macio_944, https://giphy.com/gifs/NamasteCar-aston-martin-db9-J59aMDiypvhlYET5eb
0
@Faro, weź wypluj te słowa...
0
@Katalończyk 99, to nasz najlepszy obrońca ostatnimi czasy. Na DM ostatnio dużo strat i był zagubiony w kilku meczach.
4
Na Eleven już studio jak coś.
5
Kurczę, coś nie jestem przekonany do Erica na DM. Oby dziś mi zamknął mordę.
3
Czy Christensen siedzi już na kiblu?
1
Czy gdyby nie co najmniej dwie genialne interwencje kota Garcii zdobylibyśmy 3pkt z Alaves? Chyba wielu zapomniało szczególnie o sytuacji z drugiej połowy gdzie liniowy z gry podniósł chorągiewkę przy 100% dla Alaves i Joan nas uratował bo spalonego tam nie było.
1
@ViscaelBarca2007, zapomniałeś o rzeczy najważniejszej. W trakcie meczów z nami łamanę są wszelkie prawa statystyk jakie kiedykolwiek miały miejsce.