esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JimMorrisonFCB, w sumie nic takiego strasznego. U mnie tuńczyk z puszki z majonezem i jajkiem wchodzi jak w masło po treningu.
0
Ćwiąki z nowym materiałem.
0
Niepokoi troszkę to, że przynajmniej ja, zapomniałem o tym, że w ogóle Fermin Lopez grał we wczorajszym meczu. Przed kontuzją był w mega gazie.
0
@clyde, 1/2 bramki różnicy, nie więcej imo.
0
https://www.accuweather.com/pl/es/madrid/308526/weather-forecast/308526
Dziś w Madrycie chłodno i deszczowo. Czy taka aura w klubie również będzie panować po meczu?
1
@Who_you_mam, oczywiście, że nikomu śmierci nie powinno się życzyć, ale jeśli delikwent żyłby dalej i praktykował taką jazdę to prędzej czy później mógłby zabrać na drugi świat całkowicie niewinną osobę...
0
@Fc112, to pierwszy mój żart z kilkunastu tutaj, który został usunięty.
1
@Moderacja mi niewinny żarcik bez żadnych wulgaryzmów zrzuciła w czeluść. Cenzura większa niż w Korei Północnej :D
11
@Seledynowy, Lewy już nie dojeżdża szybkościowo i tutaj to bardzo widać. Miał w tej sytuacji dwie opcje - albo podać do Marcusa, albo samemu finalizować. Yamal i Rafa byli na spalonym.
1
@juarez, nie oglądałem i w sumie ciekawy opis, ale ten połowiczny spoiler na końcu mogłeś sobie darować bo już z góry człowiek się będzie nastawiał, że "końcówka była jaka była" ;)
2
Ale ten karny w Mediolanie to jest jakiś dramat. Jak można gwizdnąć coś takiego...
1
@Siwy88, no dokładnie. Joules prezentował się tak jak od początku sezonu czyli bardzo słabo, ale dwie bramki zmieniają Jego ocenę, ale defensywa niestety dalej u Niego kuleje.
1
Hansi Flick może mieć kolejne rozkminy po tym meczu. Nie możemy wejść na odpowiedni poziom przez kilka tygodni z rzędu, tylko lepsze mecze przekładamy tymi słabszymi. Oczywiście wygrana cieszy, ale czułem ogromny niepokój aż do ostatniego gwizdka.
0
@JimMorrisonFCB, no to najbardziej mi się nie spodobało...
2
Niech Oni coś strzelą na 3:1 bo będzie nerwówka...
0
@BARCA1899Messi, doskonały timing :D
0
Kounde od zera do bohatera :D
2
Nasza obrona to jest jakiś nieśmieszny żart.
0
Nie dajcie bogowie jakaś kontra i 0:2 to już w ogóle będziemy w dupie i będzie trzeba strzelić 3...
Jedziemy! Vamos!
0
Pragnę przypomnieć, że Lewy miał cudowną patelnię na początku meczu. Miał takiego karnego z volleya, ale wiemy jak to się skończyło, trafił piszczelem...
2
Po tej 1 bramce nie byłem zmartwiony, ale że nie zdołaliśmy wyrównać do końca pierwszej połowy, ba, stworzyliśmy jedną dobrą okazję Fermina, to mnie już martwi.
2
Jedyna sytuacja Fermina z zablokowanym strzałem przez obrońcę, bramka ze spalonego i to na tyle na razie. Bardzo mało produktywnie w ofensywie.
0
@clyde, no nie powiem, że soczysta k wyleciała z moich ust.
2
La Bamba nie zawodzi po raz kolejny. Same perełki tutaj dziś lecą. Zaorać cały klub. Dobranoc.
0
Może to Cubarsi jest tym który odpowiada za to całe zło w obronie całościowo?
33
Ten Kosowski to niech wyp z tego komentarza. Nienawiść do Barcy aż kipi od Niego.
3
Tak coś czułem, że łatwo nie będzie. Oby szybki gol na wyrównanie, a potem z górki.
0
@Pojjara, daj vpn na francje. Mi na PL nigdy nie chodziło.
0
Ciężary dziś czy bierzemy to lekko?
0
Dobrze wiedzieć, że Lamine nawet świetnie może radzić sobie na "10" jak to pokazał z Betisem (trudny wyjazd z mocnym rywalem0. To daje nam znacznie więcej możliwości w układaniu pierwszej jedenastki. Jeszcze jak Ronaldinho Bardghij (choć to dopiero jedno spotkanie) utrzyma dyspozycję to już w ogóle kosmos.