3

@JimMorrisonFCB, w sumie nic takiego strasznego. U mnie tuńczyk z puszki z majonezem i jajkiem wchodzi jak w masło po treningu.

0



Ćwiąki z nowym materiałem.

0

Niepokoi troszkę to, że przynajmniej ja, zapomniałem o tym, że w ogóle Fermin Lopez grał we wczorajszym meczu. Przed kontuzją był w mega gazie.

0

@clyde, 1/2 bramki różnicy, nie więcej imo.

0

https://www.accuweather.com/pl/es/madrid/308526/weather-forecast/308526

Dziś w Madrycie chłodno i deszczowo. Czy taka aura w klubie również będzie panować po meczu?

1

@Who_you_mam, oczywiście, że nikomu śmierci nie powinno się życzyć, ale jeśli delikwent żyłby dalej i praktykował taką jazdę to prędzej czy później mógłby zabrać na drugi świat całkowicie niewinną osobę...

0

@Fc112, to pierwszy mój żart z kilkunastu tutaj, który został usunięty.

1

@Moderacja mi niewinny żarcik bez żadnych wulgaryzmów zrzuciła w czeluść. Cenzura większa niż w Korei Północnej :D

11

@Seledynowy, Lewy już nie dojeżdża szybkościowo i tutaj to bardzo widać. Miał w tej sytuacji dwie opcje - albo podać do Marcusa, albo samemu finalizować. Yamal i Rafa byli na spalonym.

1

@juarez, nie oglądałem i w sumie ciekawy opis, ale ten połowiczny spoiler na końcu mogłeś sobie darować bo już z góry człowiek się będzie nastawiał, że "końcówka była jaka była" ;)

2

Ale ten karny w Mediolanie to jest jakiś dramat. Jak można gwizdnąć coś takiego...

1

@Siwy88, no dokładnie. Joules prezentował się tak jak od początku sezonu czyli bardzo słabo, ale dwie bramki zmieniają Jego ocenę, ale defensywa niestety dalej u Niego kuleje.

1

Hansi Flick może mieć kolejne rozkminy po tym meczu. Nie możemy wejść na odpowiedni poziom przez kilka tygodni z rzędu, tylko lepsze mecze przekładamy tymi słabszymi. Oczywiście wygrana cieszy, ale czułem ogromny niepokój aż do ostatniego gwizdka.

0

@JimMorrisonFCB, no to najbardziej mi się nie spodobało...

2

Niech Oni coś strzelą na 3:1 bo będzie nerwówka...

0

@BARCA1899Messi, doskonały timing :D

0

Kounde od zera do bohatera :D

2

Nasza obrona to jest jakiś nieśmieszny żart.

0

Nie dajcie bogowie jakaś kontra i 0:2 to już w ogóle będziemy w dupie i będzie trzeba strzelić 3...

Jedziemy! Vamos!

0

Pragnę przypomnieć, że Lewy miał cudowną patelnię na początku meczu. Miał takiego karnego z volleya, ale wiemy jak to się skończyło, trafił piszczelem...

2

Po tej 1 bramce nie byłem zmartwiony, ale że nie zdołaliśmy wyrównać do końca pierwszej połowy, ba, stworzyliśmy jedną dobrą okazję Fermina, to mnie już martwi.

2

Jedyna sytuacja Fermina z zablokowanym strzałem przez obrońcę, bramka ze spalonego i to na tyle na razie. Bardzo mało produktywnie w ofensywie.

0

@clyde, no nie powiem, że soczysta k wyleciała z moich ust.

2

La Bamba nie zawodzi po raz kolejny. Same perełki tutaj dziś lecą. Zaorać cały klub. Dobranoc.

0

Może to Cubarsi jest tym który odpowiada za to całe zło w obronie całościowo?

33

Ten Kosowski to niech wyp z tego komentarza. Nienawiść do Barcy aż kipi od Niego.

3

Tak coś czułem, że łatwo nie będzie. Oby szybki gol na wyrównanie, a potem z górki.

0

@Pojjara, daj vpn na francje. Mi na PL nigdy nie chodziło.

0

Ciężary dziś czy bierzemy to lekko?

0

Dobrze wiedzieć, że Lamine nawet świetnie może radzić sobie na "10" jak to pokazał z Betisem (trudny wyjazd z mocnym rywalem0. To daje nam znacznie więcej możliwości w układaniu pierwszej jedenastki. Jeszcze jak Ronaldinho Bardghij (choć to dopiero jedno spotkanie) utrzyma dyspozycję to już w ogóle kosmos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?