esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbo80, ale to chciałbyś siebie zapytać czy nas?
2
@Who_you_mam, kiedy łóżko piętrowe nabiera nowego znaczenia. Fajne luksusy mają Twoje padawany @Luciano99
5
@Aragorn33, no są odklejeni czasem, zwłaszcza Ikea lover. Jak rząd nie działa jak powinien to niech krytykują, ale jak już robią coś dobrze to należy pochwalić. Rzygam już tym, jak każdy tylko działa w ten sposób by uzyskać korzyści polityczne, a merytorycznej dyskusji zazwyczaj brak...
1
@Kosmici, tylko pozazdrościć takiej żonki ;)
1
@Kgorecki2500, a mój ziomek teraz w Tajlandii...
0
@Fabik87, wręcz przeciwnie. Uwielbiam Garcie, tylko to właśnie świadczy o tym, że mimo świetnego portero, wciąż tracimy wiele bramek.
2
Oczywiście żadnych pretensji do naszego bramkarza, ale wrócił Joan Garcia, a my dalej tracimy mnóstwo bramek. Defensywa wciąż dziurawa jak ser szwajcarski.
26
Święcicki to taki trochę "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".
4
@misterio, jedna z piękniejszych bramek jakie widziałem w życiu.
2
@misterio, to chyba jestem w tym gronie gdzie jednak wolę poświęcić czas i wpisać hasło.
2
@qbsonFCBarca, Złote Wrota, ale to dodaje całkowicie nowy wątek. Nie grałem osobiście, ale chyba spoko.
0
@tbas, bliżej mi do centrum niż do prawa czy lewa. Mamy wojnę za wschodnią granicą i nie jest wykluczone, że przyjdzie i do nas za jakiś czas. Nie chodzi o to by klękać przed Amerykanami, ale wchodzić w dialog, a nie wojować szabelką, kiedy nie ma się zbyt dużej mocy sprawczej. Widzimy jaka panika się robi kiedy USA tupnie nóżką i np grozi wstrzymaniem dostawy broni na Ukrainę. Co jeśli wojna dojdzie i do nas? Ludzie są pamiętliwi, a żyjemy w tak zepsutym świecie, że nawet personalne wojenki z przeszłości mogą mieć kiedyś duże znaczenie. Poza tym Musk nie jest politykiem i może sobie pier te swoje kocopoły na lewo i prawo, a Sikorski nie może rzucać sobie słów za każdym razem bez żadnego zastanowienia. To, że ktoś obrzuca Cię gównem, nie oznacza, że musisz robić to samo, możesz pokonać przeciwnika na wiele sposobów.
@Aragorn33, zawsze musieliśmy mieć swojego pana, który stoi nad nami z batem, ale zarazem powinien dbać o nasze bezpieczeństwo. By z tego marazmu się wykaraskać potrzeba wielu pokoleń, o ile cokolwiek się zmieni.
2
Czy nasze "elyty" mogą się czasem zastanowić zanim coś palną? Skakanie to jednych z najpotężniejszych ludzi świata powiązanych z przywódcą największego mocarstwa na planecie nie jest zbyt dobrym pomysłem... Poza tym ów "salutowanie" można by wyrwać z kontekstu praktycznie każdemu.
1
Czy tak wygląda sekcja komentarzy na notatniku jak pod tym postem? Przecież to jest jakieś inne uniwersum.
1
https://x.com/i/status/1997525185973637579
Smacznego mordeczki.
4
Już za cztery lata Polska będzie Mistrzem Świata!... a nie czekaj. To dziś :D
6
Szanuję sekcję komentarzy.
2
Mateusz "Niestety" Borek.
2
@Faro, szczerze to wyj... mam kto wrzucił tweeta, tylko wydaje mi się, ze latarnia intelektu ojca Yamala nie świeci zbyt jasno i może po prostu mieć na syna zły wpływ. Niech się chłop w końcu ogarnie.
0
Lamine jest bardziej dojrzały niż Jego ojciec...
4
Factos.
15
True.
10
Ale wczoraj super grał Ronaldinho Bardghji.
3
Na pewno jeszcze nikt nie wspomniał, ale mechanicy też mogą się stresować.
0
@davidek1997, moze nie będzie miał swojego dnia dziś :)
1
@davidek1997, podbijam. Real dziś straci punkt? :)
4
Pięknie Lamine dziś pracuje w defensywie.
1
To jeden z naszych najlepszych meczów w tym sezonie.
1
Raz, dwa, trzy.
0
@Sulimo, moim zdaniem kielecki ma w sobie to coś, ale winiary też jest okej. Dla mnie gejmczengerem jest po prostu lepszy skład kieleckiego, mniej chemii.