esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raz, dwa, trzy.
0
@Sulimo, moim zdaniem kielecki ma w sobie to coś, ale winiary też jest okej. Dla mnie gejmczengerem jest po prostu lepszy skład kieleckiego, mniej chemii.
1
Statystyki roczne odnośnie prania pieniędzy (ML).
Fiat (tradycyjny system finansowy):
800 mld – 2 bln USD rocznie pranych pieniędzy.
Kryptowaluty:
ok. 20–30 mld USD rocznie pranych pieniędzy.
0
@KrwawiaceoczyVEB, poczekaj, napiszę do Kamila.
1
A tutaj Mariusze z LaBamby.
1
@July_6_BcN, + kolejny target na gorące, tak domniemam ;)
2
Czy Wy też tak uwielbiacie polską walutę, że wolicie 10 koła PLN niż 90k dolców?
2
@July_6_BcN, czy Ty serio spodziewałaś się tutaj poważnych odpowiedzi? ;D
1
Tutaj troszkę więcej szczegółów dla zainteresowanych.
0
Ale to byłby banger.
5
A propos ustawy o krypto. Polecam od 2 minuty słuchać jak Wam się nie chce całości. Przedstawione tam jest w ilu stronach tę ustawę ogarnęło kilka krajów, a ile ma ta polska. Kurtyna.
9
@PatrychoO, jak się przysłuchując to ja tu słyszę "No... ale masz chłopie", żadnego "nie" tam nie słyszę. Manipulacja moim zdaniem.
19
#LaLigaWrapped
11
Krzysio "Jasnowidz".
1
To ciekawe...
0
Jak Rafał odejdzie do Arabusów to się chyba załamię...
1
@maroon, mam zapisaną Fundację w "do obejrzenia" jak wiele, wieeeeele innych. Mam mnóstwo świetnych seriali do obejrzenia, ale mało czasu...
1
Wczoraj skończyłem serial "Koło Czasu" i jestem głęboko zawiedziony, że Amazon nie będzie kontynuował tej serii. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale oglądało się bardzo przyjemnie, a zwłaszcza też dlatego, że mamy tak mało dobrego fantasy w mainstream. Pierścienie Niedowładu oczywiście mimo tego, że zżerają w uj więcej kasy będą robić dalej...
29
Szachy 5D w wykonaniu Robercika.
9
Ja nic złego w tym nie widzę.
19
Jak tu ich nie kochać?
0
Karma szybciutko wróciła do LFC i kibice Czarnych Kotów im o tym przypominają.
0
Ale se Chelsea brameczkę strzeliła.
0
Sunderland na prowadzeniu!
0
@TR3YWAY, komentatorzy w trakcie meczu oczywiście, że był delikatny kontakt (to by pasowało do Waszych porównań z elektrycznością), ale bez karnego i bez kartki dla Mekambe.
2
@norbi77, gają.
0
@AmigoBlancos, kyzys.
4
Szkoda Trenta. Jeszcze nie zdążyłem go znielubić odkąd przyszedł do Śmietankowych.
3
Ludowy taniec francuski powiadają komentatorzy? Ja to bym inaczej widział.
0
Mekambe do gola i nura dorzuca asystę.