fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@misterio Dwie Polskie ekipy w Ćwierćfinale Ełropejskich Pucharów to i tak wynik ponad stan. Genialny wynik i genialny sezon Naszych w LK. ;)
3
@NeroTFP1 Nie da się ukryć. Różnica klas, ale trzeba również wspomnieć ile wart jest skład Czelsi a ile Legii.
Czelsi kupuje kogo chce, Legia ściaga grajków z wypożyczeń, albo starych dziadków.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie tak. Wyciągnęli z tego sezonu LK 300% normy.
6
To była świetna przygoda w LK. Mnóstwo pkt zdobyte do rankingu Ułefa.
Wstydu nie było patrząc na to jakim składem Legia grała i ile problemów było w sezonie. Dzięki za wszystko Legio!!!
(L) ❤❤❤
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@adi7adi8 Te kilometry Bayernu robia wrażenie.
0
@FcPortoFan1999 Jestem zdania, że remis już byłby wielkim osiągnieciem. Szczególnie w kontekście rankigu Ułefa. Zrobić pkt na takim gigancie to jest coś.
0
@Encore a ja właśnie chciałbym zapytać fanów Napoli czy Kvardona przypadkiem nie grywał we Włoszech na lewej stronie? bo coś mi sie tak kojarzy. a widzę, że Luczo ciagle Kvicze ustawia na prawej stronie.
1
@blakkudium to xG w meczu paryża nie odzwierciedla całkowitej dominacji ekipy Luczo. Willa była tylko tłem.
Natomiast to co zastanawia to to, że przy wyniku 2-1 paryż ostatnie 15 minut grał w dziadka zamiast atakować. I to jest mega dziwne.
1
@Karzel a no właśnie czyli tak jak wyżej @Commando napisał, że Kolorowy już taki jest i taki ma styl.
0
@Commando a czy Ty pamiętasz, żeby za pierwszej kadencji również były takie historie? pytam z ciekawości bo szczerze to nie pamiętam.
1
@Bolton To znaczy ja również nie narzekam bo to wszystko dzieje się za Wielka Woda z dala od Nas. Ich cyrk i ich małpy. ;)
3
@Commando Być może. Problem z tym cyrkowcem jest taki, że nikt poważnie go nie traktuje bo On raz mówi, że za 3 dni skończy wojnę a następnie cła wprowadza na sojuszników.
2
@Popitek12 Popi, ale czasami kobieta jak mówi, żę nie szuka to może podświadomie oznaczać, że szuka.
3
I cyk Kolorowy wstrzymuje na okres 90 dni cła dla krajów które chca współpracować.
Co robia giełdy? cyk wzrosty +10% xD
Kto miał zarobić na tym cyrku to zarobił.
1
@Ojciec5tkidzieci Wydaje mnie się, że to i tak by nic nie dało, nie dałoby nic.
1
Prezydent USA powiedział, że władze państw, które obłożył cłami dobijają się do niego, by wynegocjować korzystniejsze warunki.
"Dzwonią do Nas, całują mnie po tyłku. Umierają aby zawrzeć z Nami umowę." - Kolorowy
1
Wiecie czego jeszcze brakuje? żeby Grzesio Brałn wjechał teraz na pełnej z gaśnica. Taka czerwona.
ach ta Polska polityka.
0
@Kgorecki2500 No z tego co ja czytałem i widziałem w mediach to byli legalni turyści z krajów 3 świata, którzy podziwiali współczesna architekturę romantycznej Polski ;D
0
@FCB24 Mam nadzieję, że masz rację bo OKC wygladali bardzo słabo.
1
@PatrykBarca Wolny sad państwa Polskiego tworzony latami przez nieudaczników. Tak zwana karma.
6
@Safrani Sławek kłamca? no dajcie spokój. ale jak to się staneło Sławku drogi?
2
@Eklerek Dwie pierwsze pozycje zajęte przez lśniace czerwone strzały. Nadaja tempo a reszta stawki tylko się przyglada. Cudowny widok.
Jeszcze wróca dobre czasy!!!
Forza Ferrari!!!
0
@FCB24 No właśnie obawiam sie tego. Te dwa ostatnie mecze pokazały, że Lejkersi są lepsi.
0
@sergio5
Tylko zwycięstwo!!! Hej Legio tylko zwycięstwo!!!!
(L)
0
@Vurt Jedyne w co Willa może wygrać z paryżem to w bierki.
Maszyna Luczo mocno rozgrzana.
0
@FCB24 Kurcze powiem Ci szczerze, że martwi mnie to OKC i to nie w kontekście finału Nba a to, że te dzieciaki odpadną w finale Konferencji z Lejkersami. Oni po prostu grają bardzo słabo w obronie przeciwko Lejkom. I obawiam się, że nie wytrzymają presji.
3
Boston Celtics w 10 ostatnich pojedynkach z NY Knicks maja bilans 9-1.
Tatum jest 21-8 przeciwko Knicks w całej karierze.
18-krotni mistrzowie NBa Boston Celtics robia sweepa Knicksom w regularnym.
Przyszły MVP Ligi Jayson Tatum pozdrawia kibiców Nowego Jorku ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
47
Ej SomsiaT a co to się staneło w tym Londynie? xD
2
ale stypa w Kawiarni xD