7

@misterio Dwie Polskie ekipy w Ćwierćfinale Ełropejskich Pucharów to i tak wynik ponad stan. Genialny wynik i genialny sezon Naszych w LK. ;)

3

@NeroTFP1 Nie da się ukryć. Różnica klas, ale trzeba również wspomnieć ile wart jest skład Czelsi a ile Legii.
Czelsi kupuje kogo chce, Legia ściaga grajków z wypożyczeń, albo starych dziadków.

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie tak. Wyciągnęli z tego sezonu LK 300% normy.

6

To była świetna przygoda w LK. Mnóstwo pkt zdobyte do rankingu Ułefa.
Wstydu nie było patrząc na to jakim składem Legia grała i ile problemów było w sezonie. Dzięki za wszystko Legio!!!
(L) ❤❤❤

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@adi7adi8 Te kilometry Bayernu robia wrażenie.

0

@FcPortoFan1999 Jestem zdania, że remis już byłby wielkim osiągnieciem. Szczególnie w kontekście rankigu Ułefa. Zrobić pkt na takim gigancie to jest coś.

0

@Encore a ja właśnie chciałbym zapytać fanów Napoli czy Kvardona przypadkiem nie grywał we Włoszech na lewej stronie? bo coś mi sie tak kojarzy. a widzę, że Luczo ciagle Kvicze ustawia na prawej stronie.

1

@blakkudium to xG w meczu paryża nie odzwierciedla całkowitej dominacji ekipy Luczo. Willa była tylko tłem.
Natomiast to co zastanawia to to, że przy wyniku 2-1 paryż ostatnie 15 minut grał w dziadka zamiast atakować. I to jest mega dziwne.

1

@Karzel a no właśnie czyli tak jak wyżej @Commando napisał, że Kolorowy już taki jest i taki ma styl.

0

@Commando a czy Ty pamiętasz, żeby za pierwszej kadencji również były takie historie? pytam z ciekawości bo szczerze to nie pamiętam.

1

@Bolton To znaczy ja również nie narzekam bo to wszystko dzieje się za Wielka Woda z dala od Nas. Ich cyrk i ich małpy. ;)

3

@Commando Być może. Problem z tym cyrkowcem jest taki, że nikt poważnie go nie traktuje bo On raz mówi, że za 3 dni skończy wojnę a następnie cła wprowadza na sojuszników.

2

@Popitek12 Popi, ale czasami kobieta jak mówi, żę nie szuka to może podświadomie oznaczać, że szuka.

3

I cyk Kolorowy wstrzymuje na okres 90 dni cła dla krajów które chca współpracować.
Co robia giełdy? cyk wzrosty +10% xD
Kto miał zarobić na tym cyrku to zarobił.

1

@Ojciec5tkidzieci Wydaje mnie się, że to i tak by nic nie dało, nie dałoby nic.

1

Prezydent USA powiedział, że władze państw, które obłożył cłami dobijają się do niego, by wynegocjować korzystniejsze warunki.
"Dzwonią do Nas, całują mnie po tyłku. Umierają aby zawrzeć z Nami umowę." - Kolorowy


1

Wiecie czego jeszcze brakuje? żeby Grzesio Brałn wjechał teraz na pełnej z gaśnica. Taka czerwona.
ach ta Polska polityka.

0

@Kgorecki2500 No z tego co ja czytałem i widziałem w mediach to byli legalni turyści z krajów 3 świata, którzy podziwiali współczesna architekturę romantycznej Polski ;D

0

@FCB24 Mam nadzieję, że masz rację bo OKC wygladali bardzo słabo.

1

@PatrykBarca Wolny sad państwa Polskiego tworzony latami przez nieudaczników. Tak zwana karma.

6

@Safrani Sławek kłamca? no dajcie spokój. ale jak to się staneło Sławku drogi?

2

@Eklerek Dwie pierwsze pozycje zajęte przez lśniace czerwone strzały. Nadaja tempo a reszta stawki tylko się przyglada. Cudowny widok.
Jeszcze wróca dobre czasy!!!
Forza Ferrari!!!

0

@FCB24 No właśnie obawiam sie tego. Te dwa ostatnie mecze pokazały, że Lejkersi są lepsi.

0

@sergio5
Tylko zwycięstwo!!! Hej Legio tylko zwycięstwo!!!!
(L)

0

@Vurt Jedyne w co Willa może wygrać z paryżem to w bierki.
Maszyna Luczo mocno rozgrzana.

0

@FCB24 Kurcze powiem Ci szczerze, że martwi mnie to OKC i to nie w kontekście finału Nba a to, że te dzieciaki odpadną w finale Konferencji z Lejkersami. Oni po prostu grają bardzo słabo w obronie przeciwko Lejkom. I obawiam się, że nie wytrzymają presji.

3

Boston Celtics w 10 ostatnich pojedynkach z NY Knicks maja bilans 9-1.
Tatum jest 21-8 przeciwko Knicks w całej karierze.
18-krotni mistrzowie NBa Boston Celtics robia sweepa Knicksom w regularnym.
Przyszły MVP Ligi Jayson Tatum pozdrawia kibiców Nowego Jorku ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


47

Ej SomsiaT a co to się staneło w tym Londynie? xD

/photo/1

2

ale stypa w Kawiarni xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?