3

Rodrigo szybciutko wyjaśniony xD
ach te brazylijskie szczekacze ;D
ambasada Gurom!!!!


3

@blakkudium Tylko 1 dziura? przecież to jak nufki sztuki. Idealnie.

4

@KessieNIgdy tego nie zrozumiem.

9

Kurfa teraz @Popitek12 został bezdomny.... co to się dzisiaj dzieje na tym świecie?
Najpierw @Bocheno1 a teraz @Popitek12 a jeszcze 19 godziny nie ma.

2

@blakkudium No pewnie nawet jakiś koc używany, czy stare szmaty, żebu mu zimno nie było no cokolwiek.

4

@tomek8756Czyli walka o władzę? oj tak to jest jeden nie odpuści drugiemu. W imię czego? 21 groszy podwyżki? co się dzieje z tym światem teraz to ja nie rozumiem.

10

Ehhh.. słuchajcie bo tak sobie myślę, że może @Bocheno1 trzeba pomóc. Może jakomś zbiurkę zrobić i go wspomuc? Nawet dwie puszki z pifkiem z Biedry po promocji się moga przydać. No szkoda chłopa strasznie. Wiem, że nie odpiszesz bo ci internet ukradli złodzieje, ale chcem, żebyś wiedział, że jesteśmy z Tobom!!!.

1

@DiSBlaDE @Kondziubarca Bo Borek to nie jest nalepka na ubikację. ;)

4

Pan Mateusz Borek i jego twórczość medialna (szczególnie w Kanale Sportowym) to jest jedno z moich najulubieńszych Uniwersum jakie w ogóle istnieje. To w jaki sposób pan Mateusz przedstawia, artykułuje i uplastycznia pewne sprawy (szczególnie dotyczace Kadry kopaczy Polskich) to jest coś czego nie zobaczymy przez dekady.
Wspaniały człowiek i jeszcze lepszy dziennikarz.

2

@kamiVeB @Encore @Pressinho a dla Mnie Dallas to już niech planuje przebudowę. Bo Szaman po zerwanych achillesach to może być wrak. Davies nie chce grać w Texasie a to może oznaczać, że tam za chwilę nie będzie nikogo do poważnego grania.
i teraz zobaczcie jak jedna decyzja może zniszczyć organizację na wiele, wiele lat.
Trejd Grubego do La i wszystko się posypało jak domek z kart.

2

@Kondziubarca
Z tym kopaniem po czołach to Pan Janek powiedział to co widzi blisko 38 mln Polaków i trudno się Jankiem nie zgodzić.

1

@comtedurgell ale z drugiej strony pokażesz, że Ci zależy i właśnie zrobisz dobre wrażenie. Ja zawsze w nowej pracy się staram na poczatku bo wiadomo, człowiek świeży to nic nie potrafi a póżniej to ja ustawiam sobie robotę.
Ja to bym rozegrał tak:
Jesli zdążysz pomóc koledze w tej przeprowadzce to jedz do roboty i sam na własne oczy zobacz co tam się dzieje a następnym razem olejesz sprawę. Proste.
Nic nie stracisz a możesz dużo zyskać.

15

@PepGuardiola1971
Borek: Michał, Michałek, Michaś gramy z Maltom, przeciwnikiem no powiedzmy sobie szczerze, miernym, strasznie słabym. Po co przemęczać Robercika, który ma teraz w madrycie trudny terminarz. Probierz ja Cię błagam daj Robercikowi odpoczać. xD
Tak właśnie myślę, że by było.

13

Nie ukrywam jestem szczęśliwy że nie będę przez 3 miesiące oglądał tej Prodziżowej kopaniny.

0

@FcPortoFan1999 Wiem, że żartujesz i wiem, ze długo nie wytrzymasz bez Polskiej Klubowej Piłki Kopanej. ;)

1

Z jednej strony cieszą te 3 pkt a z drugiej nareszcie kończy się ta niepotrzebna przerwa na reprezentacje. Wreszcie człowiek obejrzy trochę dobrej piłki klubowej.

1

@Stinger_ Jak Lewemu setka chodzi po głowie to niech do Peszki jedzie i sie napije jak człowiek.

2

Ja rozumiem podniecenie Polskimi kopaczami, ale czy ktoś z Was widział dzisiaj ok g. 21 cudowny Wir na Polskim pięknie rozgwieżdżonym niebie?
Nigdy nie widziałem czegoś tak pięknego. No nie można było oderwać wzroku od tego cuda. ;D
Żeby zobrazować to co widziałem przedstawię Wam nagranie z 2023 z okolic Hawajów.


10

Po pierwsze primo to nie Borek tylko Pan Borek.
a po drugie primo - ultimo, Borek to nie jest nalepka na ubikację!!!

2

@wojopancer Pamietam to dokładnie. Jest dokładnie tak jak napisałeś.

0

@ferdas_rawa Zastanawiam się czy takich historii jak ta Twoja jest więcej czy to jednak sporadyczne wypadki przy pracy. Bo jeśli jednak jest burdel na skalę całego kraju to tak się zastanawiam gdzie My żyjemy? Państwo z kartonu.

7

ależ Tatum dojrzał niesamowicie. Jeszcze sezon/dwa forsowałby każdy rzut. Dzisiaj Tatum, zdobywa pkt, asystuje, rozgrywa. Bardzo przyjemnie się patrzy na Lidera Celtics.

1

ale z tymi dogrywkami? to rence opadajom. Po co to komu a komu to potrzebne?

0

Bombele idzie po Złota Piłkę.

0

@PatrykBarca Tak sobie myślę, że chyba nikt by tego nie przeżył ;D

0

@kamil295 a widzisz to ja nie ogladałem tego ;)

2

@pt9 Wiesz co? myślę, że to w dużej mierze zależy od człowieka. Bo sam znam pary które, znaja się od dzieciaka i żyja ze soba cały czas i sa takie, które po roku już szukaja na boku przygód. I w tym drugim przypadku nigdy to się nie kończy dobrze.
Poza tym w poligamii nie lokujemy swoich emocji, uczuć tak zwanego przywiazania. Nie budujemy chemii. Jednym słowem zaspokajamy tylko i wyłacznie pożądanie.

0

Pewnie już było z 10 razy ale ja jeszcze raz to napiszę.
Arrivederci Thiago Motta!!!
Nowym kołczem Starej Damy został Tudor, Igor Tudor.
Powodzenia trenerze i Forza Juve!!!!

0

@MessiForeverTheBest Otóż to. ;)

1

@VegetaPolska No to na spokojnie. Bo Ty za szybko atakujesz. Niech to się fajnie rozwinie i samo przyjdzie. Sam wyczujesz moment gdzie możesz się otworzyć. To przyjdzie z czasem. Bez pośpiechu a najlepiej gdy dziewczyna sama wejdzie w tę strefę a Ty kroczek po kroczku i do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?