0

@VegetaPolska
Wegeciu posłuchaj. Porażka jest po prostu szansą, żeby spróbować jeszcze raz, tym razem bardziej inteligentnie. Dzisiaj nie trafiłeś z panienka, ale to doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Głowa do góry.
I pamiętaj tego kwiatu to pół światu.

4

@Culer9002 To znaczy, że mecz reprezentacji Polski prowadzonej przez Prodziża zbliża się wielkimi krokami.

0

@SzczenaWojtula No to jak boimy się przepłacać to dalej bawmy się w Polska myśl kopana. Nie rozumiem w czym problem. O co ten płacz jest?
Bo tak coś czuje, żę Wy myślicie że z tej bandy nieudaczników i emerytów będziemy druga Brazylia. No nie będziemy. Bo po prostu jesteśmy słabi. I co mecz ci goście na boisku to pokazują.

3

Ferrari co Ty robisz?
Kiedy to się skończy ja się zapytotywuje? no kiedy?

0

@wyrek Byczku Ty ogladasz wyczyny Polskiej kadry? naprawdę uważasz, że będziemy grać gorzej? Brać tego Szmita i jedziemy z koksem dopoki Lewy jeszcze może coś zrobić przed zbliżająca się emerytura.

0

@Natenczas Jakieś 30 minut dziennie nie więcej.

1

@takisobiektos Nawet nie wiedziałem, że Tatum ma ojca. Zawsze widziałem go w towarzystwie jego Mamy.
Co do tej ligi to może i jest fajna i ciekawa, ale kto ma czas aby to wszystko oglądać? ;D

2

@xvcWinterSoldier Dokładnie. Bo ciamkanie jest BE.
@Luciano99 Dlatego osobnikom bezzębnym tak zwanym siorbaczom poleca się ssanie gumy aby zlikwidować bakterie. ;)

4

I taka ciekawostka:
Żucie gumy z ksylitolem zmniejsza ilość bakterii w jamie ustnej nawet o 75%. Sama czynność żucia jest korzystna, ponieważ zwiększa przepływ śliny, przez co mniej resztek pokarmu pozostaje na zębach.

2

@Criss18Barca Dla mnie najlepiej Grosicki wygladał w Kasynie. Na tej pozycji chyba nie miał sobie równych.
a tak poważnie widać, że Kamilka boli fakt, że nikt go poważnie nie traktuje.

3

Nikt tak profesjonalnie nie wybija piłki po autach jak Polska kadra. Duma.

2

Puchar jest Nasz!!!!!

2

I gdzie my się pchamy z taka gra na poważny turniej. No ludzie kochani.

0

a ja Wam powiem, że tak właśnie się kończy jak się po znajomości robotę załatwia.
Kulesza i Prodziż dwóch kumpli od wódki.

2

@RinooniR I Benhakera gdzie biliśmy się jak równy z równym z Portugalcami. Kiedyś to była kadra a dzisiaj to zwykłe popierdółki.

1

No widać gołym okiem, że jest jeszcze kilka niedociągnięć.

0

@karol130197 O to jest pytanie ;D

3

Tak się teraz zastanawiam może Oni na Łotwę się szykowali a wyszła Litwa? i teraz w tym popłochu nie wiedza co maja grać?

1

@Tarnowitz ale co to za różnica z kim skoro My Litwy nie potrafimy ograć. xD

5

a ja właśnie wróciłem ze spaceru z moim kochanym pieskiem a Wy nadal kopaninę Prodziża ogladacie? że Wam się chce tak kaleczyć oczy i marnować życie na tych patałachów.

0

Długa i może się uda. xD

3

Litwo Ojczyzno moja,
Ty jesteś jak zdrowie...
Oby dzisiaj wstydu na całom Ełropę nie było.

2

@Eklerek Barwy Indonezji. Piękne ;D

2

@Rastafarnianin Jaki związek tacy Ultrasi.

0

@LukaszFan Kurcze pamiętam jak większość kibiców już dopisywała sobie 3 pkt ze Słowacja i snuła plany na podbój Ełropy podczas ME. Rzeczywistość była taka, że dostaliśmy od Słowaków na łeb i nie wyszliśmy z grupy w której mogły wyjść 3 drużyny. Także z tym nabijaniem to byłbym ostrożny.

0

1

@Mario96w Ja w takich sytuacjach wychodzę na rower i jeżdzę sobie.

2

@Criss18Barca
StoLica, al Jana Pawła chyba tu nie trzeba nic dodawać. Kto ogląda Ksiażula ten wie o co chodzi ;)

3

@vangoor adriano choć tutaj w tle jest śmierć jego Ojca, która zmieniła wszystko.
Sufit u tego chłopaka był wysoko. Szkoda.

0

@Rafalloxfcb Od początku istnienia świata człowiek zawsze próbował przynależeć do jakiejś grupy i z biegiem czasu broni tejże grypy i ich poglądów. Popatrz na kibiców wrzutków. Co by się nie działo to zawsze maja na wszystko wytłumaczenie.
Wracajac do polityki czy to coś złego, że ktoś broni jednych czy drugich wypisujać po raz 102345678 raz to samo? no nie. Bo każdy ma prawo wyrażić swoje zdanie w tej czy innej sprawie. Taki jest ten świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?