1

@partymaker Oj słabiutkie to było ;)
Jak jesteś na Topie (Tom Brady) to zawsze znajda się tacy, którzy będą próbowali umniejszać sukces, który osiągnęli ciężka praca.

1

@zadafcb Nareszcie ;D

6

Słodkich snów Patryczku
Śpij słodko aniołku ;D

1

@Yomek7 Genialny rzut. ;)

4

Orły po raz 4
Po meczu Panowie ;D

2

Koszt 30 sekundowej reklamy podczas Super Bowl?
8 mln dolców.
amerykanie potrafią w biznes

2

@Yomek7 Nie wierzę w to, że Patryczek przeskoczy Toma.

4

a tu niektórzy porównuja Patryczka do Toma Brady'ego. No z czym do ludzi ;D

2

@Mistrzu888 Pierwszy raz cos takiego widzę w wykonaniu Chiefs ;D

3

Orły po raz 3
Pięknie kurła ;D

6

Patryczek się rozsypał xD
Psycha siadła xD

1

@czółkovsky Cos czuje, że w przyszłym sezonie Texans będa bardzo bardzo grożni. Kto wie może zagrają w SB? Bo jest ogromny potencjał.
Oby tylko nie złapał kontuzji i będzie dobrze.

1

@czółkovsky Jazda z Nimi!!!

4

Patryczek nie wie co się dzieje xD
Orły kasuja każda akcję w ofensywie Chiefs.

6

2 sacki + INT i Patryczka nie ma. xD
Orły po raz drugi.
Z ta defensywa Chiefs nie maja żadnych szans.
Pięknie, jest pięknie ;D

4

Orły w defensywie bardzo agresywnie. Patryczek nie wie co się dzieje. Po każdym snapie pressing, pressing, pressing i doskok.

2

@Kamiloza91
Zasady sa bardzo proste. Wystarczy obejrzeć w całości 1-2 mecze i już wiesz o co chodzi.

4

@kamil295 Spokojnie Barkley za chwilę zrobi to co trzeba. ;)

3

Orły po raz pierwszy ;D

1

@Cyzix KC Chiefs

3

Dla tych wszystkich którzy ogladaja SB w stacji FOX dodam, że na majku dzisiaj wielka Legenda:
7 pierścieni, Najlepszy QB w historii
Tom Brady
Pats Nation Baby!!!

2

@adamek20151 Co?
Chyba sobie żartujesz. Jeszcze dużo mu brakuje do Legendy .

4

No dobra Panowie
Let's Play Ball!!!

2

@zadafcb Jak nienawidzę Filadelfii to dzisiaj...
Eagles kurła musicie wygrać!!!

0

@michal26 No zobaczymy jak będzie ;)

0

@Batys Lepiej wypluń te słowa ;)

1

@Adran360 Mam nadzieję, że masz zapasowy bo może być nieciekawie. U mnie również ten moment zbliża się wielkimi krokami bo mój sprzęt również wiekowy.

1

@Encore No czy wart to czas pokaże. Jeśli prawda jest to co mówili w Mavs, ze Gruby ma problemy ze zdrowiem i nie prowadzi się jak należy to uważam, że będa kłopoty. Oczywiście finansowo/marketingowo to już jest strzał w 10, ale czy sportowo również tak będzie? zobaczymy.

0

@michal26 Denver? no nie bo tam oprócz Jokera to same krasnale biegają ;D
Lively - Davis (Mavs) , Mobley - allen (Cavs) czy wcześniej w Wilkach Towns - Gobert itd.
Szaman i Klay? no maja tylko pytanie czy Panowie będa w formie aby Mavs grali na miarę potencjału. Osobiście uważam, że nie będa. Historia tak pokazuje.

0

@MesQueUnClub96 Niemożliwe? to było raczej pewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?