fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 No dla mnie wymiana typu Lose - Lose. Obie drużyny tracą swoich liderów. Nie widzę tutaj zwycięzców w tej wymianie a przynajmniej na dzień dziesiejszy.
2
Czyli Lakers teraz idą w small ball ;D
Nie maja żadnego wysokiego do tego dwóch samców alfa. Zapowiada się ciekawie w FC Hollywood ;D
Ciekawe co teraz sobie myśli Davis xD
@zadafcb @Encore @takisobiektos @kamil295 @MesQueUnClub96
4
@zadafcb Pamiętam to. Środek nocy a ja po tej akcji wydzieram się wniebogłosy budząc wszystkich domowników. Cudowny moment ;D
W tej cudownej akcji los oddał nam to co zabrał podczas Super Bowl w 2008 roku
przeciwko Giants.
3
Bombele ostatnio forma TOP
W ostatnich 9 meczach (wszytskie rozgrywki) zdobył 13 bramek.
Edit: 14 bramek bo właśnie strzelił na 3-1.
0
@D10SLEO No potencjał miał ogromy problem w tym, że Thiago zdrowia nie miał.
3
ale, że Dudeł Zbyszka nie ukrył w Pałacu jak przestępców kamińskiego i wąsika to jestem troszkę zaskoczony.
0
@Nightraider Popcorn mam gotowy. Magnetowidy VHS gotowe do nagrywania.
To będzie rzeż.
4
@Mitch_Atleta Ja akurat fanem Leszka nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę, ale trzeba mu oddać, że celnie określił tego śliskiego typka - Zbyszka.
13
"Pan jest zerem panie Ziobro"- Leszek Miller
8
@Kondziu_FCB No cóż można śmiało powiedzieć że Zbyszek ma wprawę w tego typu sytuacjach.
8
Niby tacy Prawi i Sprawiedliwi a uciekają jak szczury.
0
@D10SLEO W polityce większość jest w coś umoczona. Władza deprawuje - tak było, jest i będzie.
3
@takisobiektos @Rhaan Ja jestem podobnego zdania co @kamil295 że Liga powinna skrócić sezon. Z 82 gier + Puchar NBa na 72 mecze. Przecież poza koszykarskimi analitykami, nerdami i najbardziej zagorzałymi fanami nikt tego w regularnym nie oglada.
Tak z ciekawości sprawdziłem sobie i Boston w sezonie gra 12-13 spotkań back2back. No ludzie kochani a kiedy odpoczynek? a później zdziwieni, że Playoffy sa słabe jak 3/4 drużyn jest połamana.
1
@MateS To będą kłopoty ;)
0
@poskus To szybciutko spakować wysłać DHLem i jeszcze w raczki pięknie ucałować.
2
@Sccaner a dlaczego miałyby się nie liczyć? Przecież baraże to część turnieju LM więc normalnie licza się w klasyfikacjach. ;)
0
@arasz1819 Odpowiedz jest moim zdaniem prosta. Do Super Pucharu Penia był 1 a po Super Pucharze już nim nie jest. Więc czuje, że Penia się zagotował, że nie bronił w finale tego turnieju i może coś za dużo powiedział.
Szkoda bo dla Peni bronienie i wygranie takiego pucharu i to jeszcze przeciwko wrzutkom to wyczyn życia i do tego + 5 do charyzmy i +5 do pewności.
0
@Chaoss No właśnie widzę.
0
@Peniu Dlatego lepiej jest skupić się na swoim klubie i nie patrzeć/liczyć na potknięcia innych bo historia nie raz pokazała, że tu i tu może pogubia pkt a finalnie to wygrali. ;)
0
@MesQueUnClub96 Dodi powiem Ci, że masz swoje 5 minut. W jednym sezonie "słaby"" Bayern i słabe City to niezwykłe zjawisko. Szkoda, że nie byłeś taki elokwentny gdy Bayern i City wygrywali LM i dominowali we własnych ligach.
0
@Peniu W którym sezonie tak było, żw wrzutki w lidze frajrza i daja Nam szansę na tytuł? na pewno nie w ostatnich latach. ;D
wrzutki to nie Barcelona, że na ostatnich 5-6 kolejek wygrywają raz.
I podobnie jest w LM. co sezon słyszę, ze wrzutki z tym i tym sie potkna bo graja słabo tymczasem praktycznie co sezon melduja się w finale. ;D
@F3DO Już postawiłem. Pewniaczek.
0
@Criss18Barca No jesli nie gramy w PO to nie dostajemy za to kasy. Extra Pieniadze otrzymujemy za miejsce w Top 8 (im wyżej tym więcej) a następnie za awans do kolejnej rundy.
0
@Encore Nie ma szans przecież wrzutki graja u siebie + pomoc sędziego to praktycznie pewne 3 pkt.
9
@barcelonaLM Nie widzę tutaj możliwości aby się potknęli + sendziowie im pomoga. Jak dla mnie tu będzie 7 zwycięstw.
3
@Azazel_Pazuzu Dziwne te decyzje Flika co do bramkarzy. Bo tak najpierw daje sygnał, że Penia broni ogrywa chłopaka z wrzutkami, Bajernami i innymi kozakami a następnie odstawia młodego chłopaka i wpuszcza Wojtka, który jest nieograny z zespołem, wystraszony na przedpolu i generalnie mocno niepewny. I teraz jesteśmy w takim momencie sezonu, że mamy dwóch bramkarzy którzy nie wiedza co tu się dzieje.
0
@Coutinho007 @Azrik Kiedyś w madrycie Galaktikos mieli taka folozofię, że tracimy 3 bramki ale strzelamy 5/6 może i u Nas tak będzie.
0
@LysyFCB Mocnych rozwalamy a ze średniakami kopiemy się po jajach. Dziwny ten sezon. Dziwna ta Barcelona.
1
@Coutinho007 2 mecz w LM Wojtka i już 6 bramek straconych. No powiem, że niepokoi mnie ten trend.
1
@takisobiektos ale powiem Ci, że dla takiego Dynama ograć Milan to jest mega przeżycie i święto. Wielkie brawa dla nich.
2
@Marcelinho99 No moim zdaniem na chwile obecna to nie widzę tu różnicy. Jeden i drugi to zwykłe placki.