fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo No jak nie idzie to nie idzie. Ekstremalnie ciężka sytuacja Śląska
Jedna noga sa już w 1 lidze..
1
@zadafcb nie ma szans abym postawił na Chiefs więc stawiam na Eagles :D
2
@zadafcb Drugi sezon zabawy a ja mam po raz drugi ujemny bilans ;D
Wstyd jak nie wiem co.
4
@Popitek12 To bardzo podchwytliwe pytanie.
Na szczęście pamiętam te czasy i w głowie utrwaliło mi się jedno nazwisko.
Endrick syn Bobiego Charltona rzemieślnika spod pagórka a drużyna w której grał ten Endrick nosiła brzemię pt: Sendzia Pomoże
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że jest to normalne. Sam po ukończeniu szkoły praktycznie urwałem wszystkie znajomości podobnie było na studiach. To normalne bo każdy zajmuje się własnym życiem i sprawami.
6
Już nawet pośmiać się na La Bambli nie można.
Kiedyś to było nie to co teraz.
1
ale pod tym Makdonaldsem to dajcie spokuj no kto to widział takie rzeczy?
1
@Rupert_Haubica #PiekłoKobiet
5
@norbi77 Ta rehabilitacja zagraniczna to pewnie kierunek Węgry. Jest okazja dla Zbyszka Mniej niż Zero aby odwiedzić swojego przyjaciela Romanowskiego. Kto wie może Zbyszkowi Orban również azyl przygotuje. xD
3
@zadafcb Jeszcze 3,5 roku temu ekipa Sacramento miała w składzie świetnego Foxa, (który już był za duży na ta ekipę) i młodziutkiego Haliburtona, który wydawało się będzie naturalnym następca DaF. I co zrobili Kings?
Przehandlowali jednego i drugiego i w efekcie zostali bez rozgrywającego.
i tak się robi interesy.
SacTown.... organizacja mem ;D
6
Pod koniec 3 qw Filadelfia 76 prowadziła u siebie z Bostonem +26
W 4 qw Boston robi run 38-16
Boston rządzi Dziecinko ❤❤❤
Słodkich snów Filadelfio ;D
1
@MateS No też ładna ;)
1
@Encore Z tej trójki tylko Krzysiek zdobył Pierścień. ;D
Mega się cieszę, że do Nas dołaczył. Z nim w składzie wskoczyliśmy na zupełnie inny poziom. Mistrzowski poziom. ;D
0
@Encore No dokładnie.
0
@Encore No dobrze, zdrowy Davies da dużo tylko na jak długo? sezon, dwa i co dalej?
a z Grubym możesz grać i z 10 sezonów.
0
@LOPEZ16
Ta bramka która puścił Kuszczak w reprezentacji Polski w meczu z jakimiś Jaskiniowcami z Peru czy Bangladeszu na stadionie Ślaskim. Co taki kołnierz mu wpadł po strzale bramkarza drużyny przeciwnej. Matko kochana jak to wpadło. Bramka stadiony świata.
0
@takisobiektos Na 100% coś tu śmierdzi i to grubo.
Przecież kto normalny oddaje zawodnika z ogromnym talentem kurcze TOp 5 ligi. Do tego gość wprowadził Mavs do finałów. I oddaja go za paczkę fajek? coś tu jest nie tak i to widać. Wszyscy sa zszokowani tym ruchem do tego nikt niczego nie wiedział. No kurwa, przecież tu śmierdzi penisem na kilometr.
Tylko My kibice nic o tym nie wiemy. I albo poszło zdrowie Grubemu tylko nikt o tym nie mówi, ale coś się stało poza boiskiem. Kurcze przecież za takiego KOKSa paczka powinna być jak z La Bombli do Księżyca usłana 10 pickami 1 rundy.
1
@Coutinho007
Uważam, że to jest ten sam poziom. Dwa mega placki.
0
@michal26 Gwałt ale też nie ma się co dziwić bo Mavs praktycznie drugi garnitur.
0
@FcPortoFan1999 To znaczy wiesz co? Puchar Polski to najszybsza droga do pucharów w przyszłym sezonie i tu chyba będa koncentrowały się wszystkie siły. Bo już teraz Legia będzie walczyć u siebie z Jaga w kolejnej rundzie przy Łazienkowskiej i ten kto wygra ten mecz wygra PP. Na Mistrzostwo już nikt w klubie nie liczy, nie było wzmocnień Zima więc chyba wszyscy wiedza, że nic z tego nie będzie. Dobrze pokazać się w Europie zarobić pieniądze i czekamy do lata.
0
@FcPortoFan1999 No właśnie a przypomnę, że gościa Legia wyrwała z pierwszoligowej Wisły Płock. I teraz może być sytuacja, że znowu będziemy szukać obrońcy. No problemów jest dużo do tego niepewna jest sytuacja z Fejo, który ostatnio zmienił firmę menadzerska co może tylko sugerować, że po sezonie w Legii nie będzie.
0
@FcPortoFan1999 No dokładnie. Tu jest problem i przez kolejne pół roku nic się w tej materii nie zmieni bo Legia nie szuka wzmocnień w strefie obronnej. Mało tego Kapaudi jest od miesięcy obserwowany przez skautów Udinese i Torino. Więc wszystko wskazuje na to, że latem gościa już nie będzie w Warszawie.
0
@Sulimo Bo problem nie jest atak tylko obrona. Bez napastnika strzelamy tyle co czołówka. Więc nie tu tkwi problem.
0
@Sulimo @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 @UriBoyka Niby Legia bez napastnika a ma 3 ofensywę w Lidze.
37 bramek strzelonych czyli tyle ile leszek i Jaga. Ciekawe xD
0
@Criss18Barca Oby bo jest szansa podgonić czołówkę.
0
Brawo Legia!!!!
Walczymy Panowie!!!
1
@Crakitic Oczywiście masz rację. Mój komentarz był ironiczny. ;)
1
Sposób na rozpędzona Barcelonę Flika? meczyk rozgrywany o godz 14.
0
@takisobiektos Przecież Lakers mogli spokojnie dograć ten sezon. Graja jak graja ale PO były pewne i kto wie czy przy odrobnie szczęścia nie zagraliby w finale Konferencji. I dopiero w lato dograć ten transfer z Grubym. Dziwny ruch Lakers oczywiście na dzień dzisiejszy.
2
@Keson To jest słuszna koncepcja z tym, że Doncić zostanie po Bronku natomiast pisałeś niżej, że z Grubym były problemy w Mavs a skoro tam byly problemy to w Lakers będzie podobnie + to, że po odejściu Brona trzeba przebudować drużynę a to potrwa więc nie wiem czy dla Doncicia to dobry ruch.