fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wojtuś jak nie zapali to nic nie wybroni. Taka prawda.
0
@F3DO Podobno jak zapali to coś tam obroni, ale to tylko takie Legendy som.
3
Jednego ręcznika w bramce zamieniliśmy na drugiego ręcznika.
1
tymczasem wrzutki 1-1
xD
1
Tymczasem Michał Sołowow złożył niewiążącą ofertę na zakup stacji TV TVN.
- Złożyliśmy niewiążącą ofertę, uznając, że jest to rodzaj transakcji, na którą powinniśmy odpowiedzieć pozytywnie — powiedział Maciej Gorzeliński, reprezentujący spółki należące do Sołowowa. Żródło Bloomberg
Radio Zet z nieoficjalnych żródeł podaje, że drugim podmiotem zainteresowanym zakupem stacji TVN jest miliarder i biznesmen Rafał Brzoska.
Reuters podaje, że wartość TVN sięga ponad 1 mld dolców.
0
@kamilop Standardy? oj nie to zwykła brudna polityka. W polityce i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.
1
@okiemtypera_lucaxx95
Uważam, że chłop nie wykorzystał w 100% swojego potencjału a powinien bo od czasów największego magika Ronaldinho nie było takiego gościa o takim skillu.
Szkoda, ale jak to u brazoli bywa najważniejsza jest dobra zabawa. Zmarnowany potencjał.
1
@esem91 Ja odpowiem inaczej. atalanta wyjdzie na Nas mocno bo walczą o Top 8 i Barcelona również powinna wyjść mocno aby zaklepać sobie 2 miejsce (arsenal na 100% wygra z Żirona). Do tego z tego co kojarzę im wyższe miejsce na koniec rozgrywek Ligowych tym wikęcej hajsu dostaniemy. Więc warto dzisiaj wygrać.
1
@Popitek12 Oczywiście że TaK i jestem zdziwiony, że nikt o tym głośno nie mówi. Przecież to jest oczywista oczywistość.
0
@mmaciass La Bombla - O wszystkim i dla wszystkich no prawie wszystkich (wrzutki).
0
@barcanawieki @michal26
https://wiadomosci.radiozet.pl/news/grzegorz-braun-wyrzucony-z-obrad-europarlamentu-wstyd
1
@MesQueUnClub_87 I tak to jest na tym świecie.
Krytykować jest bardzo łatwo a pomagać potrzebującym jest ciężko.
3
O Grzegorz Braun o Grzegorz Braun....
xD
1
@esem91 Dzień sadu nadchodzi ;D
1
@esem91 Powiem szczerze, że rozwój tej "aj Ej" to bardzo mi się nie podoba i tylko czekam aż ta sztuczna inteligencja Nas zniszczy.
2
@PatrychoO Panie, a zasadził ktoś kiedyś Panu kopa w dup...
;)
0
@Roobo No to w takim razie bardzo żle się zachowała.
0
@Roobo Nie popieram tego, ale co się stało to się nie odstanie sprostowała i tyle. Gorzej gdyby nie widziała w tym problemu.
@wyrek to może ja rozstrzelajmy co ty na to?
1
@Roobo
"I nikt Nam nie wmówi, że Białe jest białe a czarne jest czarne" - jarosław kaczyński.
Każdy się może pomylić/przejęzyczyć. Wielkiej dramy bym z tego powodu nie robił.
Najważniejsze, że się przyznała do błędu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 Nigdy.
alfa z alfa nigdy się nie dogada.
11
@NeroTFP1
"Człowiek człowiekowi zgotował ten los".
Co do Boga to jestem w 100% pewien, że Bóg wynagrodził im to okrutne cierpienie z reki oprawcy i teraz sa w Niebie. Bez bólu, rozpaczy, nędzy i cierpienia.
1
@PatrychoO To znaczy tak, oni mieli takie koszulki jeśli chodzi o wzór. Natomiast na zdjęciu to jest 100% fejur bo w oryginałach przy kołnierzyku masz kolor niebieski/granatowo - żółty a na Twoim zdjęciu jest tylko kolor żółty/pomarańczowy. Do tego ten most na zdjęciu jest niekompletny i to się rzuca w oczy.
Tutaj masz orginał:
https://www.nike.com/pl/t/koszulka-meska-dri-fit-nba-swingman-golden-state-warriors-association-edition-2023-24-t5cnwk
Dla niewprawionego oka oryginał, dla fana od razu rzuci się w oczy podróbka.
2
Brawo Bills!!!
o to właśnie chodzi.
7
@Eklerek ale to chyba nie powinno dziwić przecież w Junajted jest taki syf, że nie wiadomo od czego zaczać ta przebudowę. Najlepiej sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.
2
Kurw.... pierwszy drive Chiefs i już prowadza 7-0.
Dobrze się zaczyna ;D
0
@zadafcb allen vs Patryczek
Rywalizacja tych dwóch Panów grzeje chyba wszystkich.
Historycznie w regularnym allen ma bilans 4-1 przeciwko Patryczkowi, ale w Playoffs to Patryczek jest 3-0 przeciwko Joshowi.
Ostatnie 5 sezonów i mamy 4 starcie tych dwóch dzentelmenów w fazie PO.
Jak to mawia stare przysłowie do 4 razy sztuka i oby wreszcie Josh ograł Patryczka ;D
1
@zadafcb Po 3 fumble Commanders przestałem ogladać bo mi ciśnienie skacze. ;D
0
@DonAndresFCB Dokładnie a do tego świetny rozgrywajacy.
2
@kamil295 ręcę opadają na te straty Commanders. To już chyba po meczu.