1

Legia przez chwilę była na 8 miejscu. ale bramka astany z apoelem na 1-1 i Legia wraca na 7 pozycję.

3

Na zachodzie z racami sobie poradzili xD

2

@NeroTFP1 ale to nie jest takie proste. To znaczy jest proste, ale ludzie nie potrafia (lub nie chca) tego zrozumieć.
Mogę wierzyć w Boga i chodzić i zabijać ludzi, krzywdzić ich i nienawidzić. Chyba co do tego się zgodzimy.
Wierzyć w Boga to nie jest coś takiego, że siedzimy na krzesełku i w myślach/słowach mówimy Boże wierzę w Ciebie i już. To tak nie działa. Bo wiara to coś więcej niż słowa. Sakramenty święte to podstawa. Dalej uczynki, przestrzeganie kodeksu - Dekalog.
I szereg innych bardzo istotnych elementów. Wiarę trzeba "karmić". Rozwijać.
W dzisiejszych czasach, trudnych czasach ludzie nie maja czasu dla Boga - i na tym kończy się wiara.

3

@MesQueUnClub_87 Mega uzdolniony aktor. Bardzo lubię filmy z jego udziałem.
Zodiak, Labirynt, Wolny strzelec czy Tajemnica BM znakomite role.

6

Ułożył w głowie performance
Pulsował jak w lesie echo
Wnet wyszedł z sali sejmowej
I znał dobrze przepisy PPOŻ
Zobaczył świece, co płoną
I chwycił gaśnicę czerwoną

O Grzegorz Braun
O Grzegorz Braun
Kto zgasić świece tak będzie umiał...

To już rok.... 3,5 mln wyświetleń na YT. Prawdziwy świateczny HIT.
Szapo ba Panie Grzegorzu!!!

2

@Szklaner Najważniejsze, że jest optymizm a reszta to chu.. ;)

5

W tym jakże cudownym dniu składam wszystkim członkom ambasady na Naszej La Bambie najserdeczniejsze życzenia. Cudowna rocznica ❤❤❤
I pozdrawiam również wszystkich fanów boskiego Kriszczianka, który przed swoim TV ogladał wiekopomny moment czyli podniesienie Pucharu Świata przez Wielkiego Leonidasa Mesiusza - Zwycięzcę. Pozdrawiam.

0

Nie będzie gotowy?
Zarzadzie Barcelony przecież Wy oszukaliście setki milionów ludzi na świecie!!!!

2

@adi7adi8 Dlatego warto rozważyć system Skandynawski. Czyli dwa żródła ogrzewania. Np kocioł na spalanie drewna i gaz/pompa, albo kociołek na pellet + gaz/pompa. Może to byłoby lepsze rozwiazanie? ;)

1

@takisobiektos Miał słabszy dzień ;D, ale to kawał grajka.
Jedno jest pewne bez watpienia znajdzie się w nowym odcinku Shaqtin A Fool xD

1

@Pedri16Future Jesteśmy dziadami.

7

Dajcie spokój za Czawiego było jak było ale za to z Flikiem jest jak jest.
i jeszcze w dodatku ten kurła wiater.

0

Lions vs Bills
Petarda meczyk. :D
Taki będzie finał Super Bowl.

2

Jesteśmy Dziadami

9

@Marian_Pazdzioch U la la Kamilek jak się spocił. xD

0

@VegetaPolska No i oby tak to wygladało do końca sezonu byczku. ;D

4

ale, że karniaczka wrzutkom nie dał w końcówce to Panie kochany.
W nagrodę pan sędzia odpocznie od poważnej piłki xD

9

7 minut? gramy dopóki wrzutki nie trafia. Po co się ograniczać xD

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy co się wydarzy na Wiosnę ;)

1

@Coutinho007 @FcPortoFan1999
Panowie nie od razu Turyn zbudowano. ;)
Spokojnie wrócą kontuzjowani i zacznie się granie.

1

@FcPortoFan1999 @Popitek12 No jest trochę kontuzji i na chwilę obecna tak to wyglada.
Na wiosnę Juventus ruszy z kopyta.

2

Brawo Juve za walkę do końca!!!!
16 kolejka a Juventus nadal niepokonany.

1

@takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore Z tej maki chleba nie będzie.

4

@sergio5 Nic dodać nic ujać. Romek w punkt.

0

@Criss18Barca xD
To Ci opowiem taka historię. Kilka lat temu gdy wchodził do sprzedaży nowy macbook air ten z Retina chyba na Intelu jeśli dobrze pamiętam i wszyscy myśleli, że w zwiazku z tym stare macbooki air będa przeceniane aby tylko wyczyścić magazyny/sklepy. Co się okazało? te stare maki nie tyle, że nie staniały co poszył jeszcze w górę xD.
Pamiętam ten szok tych wszystkim Jutuberów, którzy się nastawili, że za darmo dostana sprzęt od ejpla. a tu chu....j. xD
Taki jest właśnie Ejple. Tam jest myślenie niech kurz zje tego lapka/sprzęt niż żeby go przecenić i sprzedać ludziom. xD

10

@Cule2013 I o to właśnie chodzi. Miały być emocje i sa. W starej edycji już po 4 kolejce wszystko było by jasne. ;)

0

@tadzik447 No jest o tym głośno zgadzam się tylko zastanawiam się co ten rozgłos zmienił? ;)
Samochodziarze wkurwie..., policja wkurwio... atywiszcze wkurwio... generalnie panuje jedno wielkie wkurwie... i nic więcej. Jak było tak jest. ;)

0

@Katalończyk 99 a najlepsze jest to, że Oni sie kłada a i tak każdy ma to w dupie.
To po co to robić?

1

@TheNekro94 @Kamiloza91
a pamiętacie jak po ostatnim losowaniu grup do el.ME większość pisała, że:
1 miejsce w grupie z Czechami, albania i Mołdawia to obowiazek? Był mega optymizm. Polska po ostatnim meczu zajeła 3 miejsce w grupie xD
No ale w tych el to już na pewno wygramy. xD

4

Grubo zaśmiane xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?