1

@gaucho104 Czyli co by się nie wydarzyło będzie dobrze. ;)

0

@Stinger_ No widzę po niektórych komentarzach pewna nutke optymizmu. ;)
Ja osobiście tego nie widzę.

1

Przecież My z tej grupy nie wyjdziemy.

1

@Lucerfi Właśnie te nowe wymysły ;)

2

Gdyby ktoś pytał to mnie nie ma.
Bende zajety i bende grał w gre a jakom zapytacie?
Tomp Rajder!!!!
Elo

2

@Marian_Pazdzioch Na wutkę nigdy nie jest za wcześnie.

4

Oprawa kibiców Legii Warszawa w meczu 5 kolejki LK.
❤❤❤

/photo/1

0

Legia dzisiaj bardzo mocno osłabiona. Ten remis biorę z pocałowaniem ręki.

0

@BezglutenowyPedri a próbowałeś jakiś żel albo kulkę?

0

@takisobiektos Faul faulem, ale co zrobił Payton? przecież mógł wziąć czas leżac na parkiecie.

0

@karolszymek
Gra Dżamala jest jak promyk słońca w ten pochmurny dzień.

17

@misterio Fizyka jest piękna.

1

@Kgorecki2500 Nic tylko się leczyć ;)

3

Teraz rzecznik Prokuratury informuje, że poszukiwany Romanowski który jest po ciężkiej operacji (zdjęcia w mediach społecznościowych na których jest zalany krwia) wypisał się ze szpitala na własna prośbę i... zaginał/uciekł.
Ciekawe rzeczy się dzieja a przecież to jest człowiek niewinny i uczciwy to skąd taki desperacki ruch?

13

@SelloutCrowd Czesław Niemen, Perfect, Lady Pank, Maanam , Dżem, Lombard, Kombi...
Kiedyś to była muzyka, teraz w większości to zwykłe wycie o niczym.
Prosty przykład: "Wszystko się może zdarzyć..." Lipnickiej jasne kurła, że wszystko się może zdarzyć. ;)

1

I nagle skończy się
To wszystko w co wierzysz
Co kochasz, zasypie śnieg
Dziki uniesie Cię wiatr
Upuści cię nagle uderzysz ufałeś mu tak

Ale Ty nigdy nie poddasz się
Ale Ty nigdy nie poddasz się...
- Myslovitz


0

@gumaz U mnie som dymy, ale szybko gasimy je wutkom.
To jest taka Nasza świąteczna tradycja.

26

Barcelona Barcelona a tu Kapitan Grzmot już szykuje się na MŚ w Portugalii.
Jaki to jest Mental. xD

/photo/1

2

Niemiecka ziemia zdobyta.

0

Rekin dzisiaj TOP
ale to jakiś potężny bład w Matrixie że chłop w jednym meczu 2 bramki ładuje xD

1

Dobra chuj tam, ale przynajmniej dwa razy w tym meczu prowadziliśmy

0

ależ Rekin złapał formę ;D

0

@Encore No problem jest teraz taki, że Denver zajedzie Jokera. Obawiam się, że Serb złapie poważny uraz i będzie po Nim. Denver ma związane ręce na rynku.

1

@MarFan Nie byłbym tego taki pewien, że się wzmocnią bo niby kim? i za co?
Dopóki Jamal nie zacznie grać jak Jamal z finałów 22/23 to Denver nic nie zrobią.

1

@Kgorecki2500 I właśnie sobie przez chwilę ogladałem to podobno ten cały assad to mordował więżniów to znaczy nie On osobiście ale na jego polecenie. I generalnie mnóstwo ludzi wraca do Syrii i mówia, że wreszcie moga wrócić do "domu" nie obawajac się o własne życie. Pewnie masz rację, że w takich wewnętrznych porachunkach zawsze ktoś się będzie cieszył a ktoś będzie płakał.

1

@michal26 @Kgorecki2500 ale to coś jest nie tak. Bo w Polskich mediach widzę materiały w których ludzie mieszkajacy w Syrii bardzo się ciesza i generalnie świętuja odsunięcie tego assada od władzy - jak to powiedzieli Dyktatora i mordercy. To teraz ja się pytam tam w tej Syrii jest dobrze czy żle?

37

a Ja jeszcze skromnie nadmienię, że Inter Mediolano stracił pierwsza bramkę w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. a to z kolei oznacza, że na tę chwilę jedyną drużyną w Europejskich rozgrywkach Ligowych, która jeszcze nie straciła bramki jest...
Legia Warszawa. Duma

4

@macio_944 Trzeba powiedzieć, ze maja rozmach skurw.... ;D

2

@jaras121 To się w głowie nie mieści a taki dobry chłopak był i dzień dobry na klatce mówił i kłaniał się somsiadom. Dajcie spokój.

2

"Pan jest Zerem Panie Ziobro".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?