fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ @FcPortoFan1999 @DonCarletto @Herato To jest ciekawe bo można wyczytać między wierszami, że Salah jest delikatnie zawiedziony postawa klubu. Czyli widać, że liczył na nowa umowę. Jestem również ciekawy co na to wszystko łysy? czy to jest jego decyzja i widzi, że Mo lepszy nie będzie i używajac terminologii NBa jest już w post prime - czyli schodzi z tej górki? No nie wiadomo. Wiadomo natomiast i tak pisze L'Ekip, że rozmowy z Pesże sa bardzo zaawansowane. No na moje lekko niedowidzące oko szykuje się przebudowa.
0
@FcPortoFan1999 @Herato Być może łysy widzi potrzebę zmian?
2
Tymczasem L'Ekip podaje, że Mohamet Salah zostanie nowym piłkarzem Pesże. Kontrakt Egipcjanina z obecnym klubem wygasa latem więc od 1 stycznia zawodnik może rozpocząć rozmowy z nowym/przyszłym pracodawca.
Mało tego jak podaja media obecny klub Salaha nie wykazał (na tę chwilę) żadnego zainteresowania nowa umowa.
Ciekawe rzeczy.
0
@Messibestplayerintheworld Dokładnie i tu jest poważny problem. Niby te sytuacje sa ale to się nie przekłada na bramki.
0
Penia Peniom, ale tak na szybko sobie spojrzałęm to w trzech ostatnich meczach (wszystkie w których straciliśmy pkt) to my szczeliliśmy CZY gole. I ja jeszcze rozumiem grać z czołówka ale My graliśmy z średniakami zwykłymi pastuchami, żeby ich nie urazić.
Nie szczelamy goluf i tu jest problem. Kurfa.
0
@Cvzx Dokładnie. a ja na miejscu Wojtka palacza to bym jeszcze Barcelonę do sadu pozwał za to, że na Niego nie stawia.
1
@Batys @SuperPatsonFCB Nie twierdzę, ze Penia jest kozakiem musi być coś co widzi Flik a nie widza kibice. I to właśnie mnie zastanawia.
0
@SuperPatsonFCB Jestem ciekawy co będziesz tu wypisywał gdy Wojtek będzie prezentował podobny poziom do Peni. Bo najłatwiej jest krytykować.
1
@damian16161212 Flik to nie jest Mirek spod bazaru czy chłop z łapanki tylko doświadczony trener i On wie lepiej.
0
@hugz a może Flik widzi więcej niż spoceni kibice Barcelony piszacy komentarze na fcbarca.com w Zimnej Polsce?
Przypomnę, że z tym "cienkim" Penia wygraliśmy z wrzutkami i Bajernem.
3
@Ojciec5tkidzieci Nasz człowiek.
Rysiek Lwie Serce Puć. ❤❤❤
1
@gaucho104 Wynika to z tego, że większość kibiców myśłała, że emerytowany - palacz Wojtek z miejsca stanie się pewniakiem w bramce. Co oczywiście było jasne, że tak nie będzie. Jednak wizja wielkiej Polskiej Barcelony (coś na wzór Polskiej Borusii xD) przesłania ogromny wkład Peni w wyniki Blaugrany. Zwykłe zaślepienie większości Polskich kibiców emerytem doprowadza do ogromnej wręcz niechęci do Naszego Peni i taka jest prawda.
1
@MesQueUnClub96 a ja czuję dwa karniaczki dla wrzutek i łatwe 3-0.
3
Lucjan "Kici" Brychczy. Legenda Legii Warszawa.
Dziękujemy za wszystko Panie Lucjanie.
0
@Lucyfffer Mówi się trudno. Jedziemy dalej ;)
10
@draxidox Do roboty się brać a nie porządnych ludzi wkurwiać. Niemoty jeb...e
Pod Ministerstwo i tam się kłaść, przyklejać czy co oni tam robią a nie życie ludziom utrudniać.
Brawo Kuchy!!!
0
@barcelonaLM No cóż pozostało tylko się modlić o nawrócenie dlv starego i dla dzieciaka. Dla starego pewnie już za póżno, ale może jeszcze młodego da się uratować.
6
@mekston Gościu jest niemożliwy dzisiaj. Super zawody.
0
ale Raków przepchnął ten mecz w doliczonym czasie. Czapki z głów Papszun.
Raków traci już tylko 3 pkt do Poznania
0
@MesQueUnClub96
No właśnie. Historia pokazuje, że nie da się grać perfekcyjnie dłużej niż sezon. Dlatego apteki ligi nie wygraja.
0
@MesQueUnClub96
To również działa w druga stronę i apteki nie będa wszystkiego wygrywać grajac na 3 frontach.
2
Penia Peniom, ale prawda jest taka, że my w ataku dzisiaj graliśmy srakę. 27 strzałów i 8 celnych i tylko 1 bramka?
0
Dobrze, że zaczeły się mecze Polskiej Ekstraligi Kopaczy to człowiek się trochę zrelaksuje ogladajac poważna piłkę a nie kopanie się po jajach jak w tej Barcelonie.
0
Śmierdzi remisem albo bramka z dupy dla las Palmas.
1
ależ ta Barcelona Flika usypia. Oczy mi się kleją i ziewam sobie.
1
Ja mam tylko nadzieję, że Flik w drugiej połowie przestanie się wygłupiać i wpuści Messiego bo inaczej będą ciężary. To nie są żarty.
2
O Laboga na majku. Najgorzej.
Po zwycięstwo Barcelono. ❤❤❤
5
"Jak siedzisz w gnoju po szyje to się nie szarp bo się całkiem utopisz."
Pan aktor Janusz Gajos - Człowiek z Żelaza.
3
@Lucyfffer Jeszcze zobaczymy, jeszcze zobaczymy ;)
2
@Lucyfffer Za to, że urwali pkt Poznaniakom ;)
Styl mnie nie interesuje. Ważne, że straciliście pkt tylko to się liczy ;)